25. 4. 2009

13. jan 201218370
  • opravujem... ten link pred tym vam asi nepojde. http://picasaweb.google.sk/mirinka9/Fotokniha?feat=directlink

• vyzera to super a je to velmi dobry napad - vdaka za inspiraciu. 😉

• neni zac... aj mne sa to velmi paci 🙂

• Sponzor fóra
  • zenusky, fotky uz mam ale nemozem ich pridat do albumu, lebo presahuju povolenu velkost 😐
    musim pockat na muza, nemam ponatia ako ich zmensit...

• ked si otvoris fotecky cez microsof office manager, mozes vsetky fotky zmensit naraz. nie je to tazke 🙂 tesim sa na fotky

• miri dakujem za radu 😉 utekam do prace, ale vecer to snad stihnem

• kuk na fotecky 🙂

• Ahoj tixi, nadherne fotky, boli ste nadherni, na fotkach bolo citit, ze ste zalubeni a uzivate si ten den..prajeme Vam este vela lasky

• tixi!!!! to čo má byť?! že nefotogenická!!! to si kde nabrala??? vyzeráš na fotkách super! veľmi vám to pristalo 😉 a tie šaty boli na tebe krásne 😵 tento štýl šiat zbožňujem 😵

• Kattulka, taaaak by som sa aj ja vratila do toho dna.. zda sa mi to ako sen. krasny sen...

• dakujem kattulka, pravdou vsak je, ze niekolko fotiek sa neda pouzit, bud mam ja nejaky uskrn na tvari alebo moj muz privrete oci...no co uz s nami 😃
    ked som pozerala video, prislo mi luto, ze je to uz za nami, je to fakt len jediny den v zivote, ach jaaaaj 😐

• tixi, az teraz som zistila, ze si mala svadbu v Humennom, byvas priamo v Humennom? ja tam mam jedneho kamarata.. sice je v zahranici, ale pochadza z Humenneho 🙂

• ano som priamo z HE 🙂

• miri az teraz som si pozrela to video z fotenia, fakt parada a ta hudba k tomu 😉 najviac sa mi pacilo s tym drevenym vozom 😃 v ten den nam naozaj vyslo pocasie, to sa musi uznat...

• hej, aj mne sa ta hudba straaasne paci, velmi sa tam hodi a to s tym vozom, som tam mala byt ja.. no kedze ten voz bol dooost spinavy, vymenili sme sa. takze som sa zahrala na neemancipovanu zenu 😃

• Sponzor fóra
  • dufam, ze ta netrafil s tym bicom 😃

• prosim ta... bola to snurka z mobilu 🙂) raz ma trafil po nose 😃 na tejto scenke sa sa asi najviac zasmiali ...

• dnes som si dala dole svadobne gelove nehty 😞 mala som ich uz niekolkokrat, ale teraz si dam asi dlhsiu prestavku, mam ich nejake znicene
    skusim prehovorit manzelika, aby mi dovolit zverejnit video zostrih, on ma totiz mensi problem s prezentaciou sukromia na nete 😦 aj moj fotoalbum na tejto stranke musel riadne predychat 😃

• i nas to tiez bolo take diskutabilne s video a preto ho posielam iba cez IP. ved urob to aj ty tak 😉

• zienky a kde ste vsetky...v poslednom case som tu len s mirinkou 😬
    dnes mam volno, ale nejako sa nudim, uz som stihla poupratovat cely byt, popozerat serialy, ale co teraz...

• no ja neviem, kde sa vsetky tulaju 🙂 asi nema kazdy taku pracu, ako ja, ze tu mozem obcas zbehnut 🙂

• dobre ranko, ako sa mate a co porabate? tak ja zasa v praci.. 😛 tixi a miri, mate krasne fotky v albumikoch 🙂

• ahoj Rospi, dakujem pekne. Aj ja som v praci, ako kazdy den 🙂 neviem rospi, ci som ti poslala cez IP aj nase kratke video.

• Caute, ja mam skuskove, tak sa len drvim, a drvim nad knihami. Po skuskovom pojdeme pozriet nejaku dovolenku, chceme planovat babo 😵

• tak sa len drv.. zvladnes to 🙂 my este babo neplanujeme, ale na dovolenku pojdeme

• Dik, dufam, ze hej, moj spoluziak spachal v sobotu samovrazdu, vcera som bola na pohrebe-bolo to hrozne, tak dufam, ze nebudu na nas taki prisny 😢

• jeeedanenky... to mi je luto.. asi bol na tom velmi zle, ked si siahol na zivot.. nevies nieco blizsie? inac tusim ze niekolko desiatok stran dozadu sa Tixi zverila, ze jej kolega to tiez nezvladol...

• vrabcek, vdaka za IP,musi to byt hrozne pre najblizsiu rodinu... 😞

• ahojte zienky, vrabcek tak ti drzim prsteky, nech tie skusky zvladnes, ako pisala mirinka aj moj kolega spachal tento rok samovrazdu, no hrozne veci sa v zivote stavaju... 😞

• dakujem tixi, ja to nespravim, je toho vela......posledna skuska je vzdy tazka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov