august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • to: carisma
    ja hovorim o pozicovnom siat...nechcel od nas nic (zrejme nebol ani on celkom spokojny), nakoniec mu Peto nejake peniaze previedol (ale fakt to bolo malo)...inak, kedy prides pozriet albumy?

• ja prave kazdu minutu cakam na vysledky telefonicke krvy aby som mohla vyrazit na autobusku a ist do pha.... 🙂 sak preto sa uz tesim kedy sem hodis fotky 🙂

• to: carisma
    jaaaaaaaaaj...ale skocit si mohla 😠

• Sponzor fóra
  • dievčatá, kde ste všetky? akosi to tu umrelo 😞

• tak ja sa hlasim...decka, to vam vcera bol den
    rano idem okolo nasho auta a na parkovisku hned oproti cez miniulicku totalne vyhorene auto, policajti pri nom (ak ste vcera pozerali spravy a videli ste to vybuchnute auto od granatu v Krasnanoch - tak hned oproti to male biele auti v zabere bol moj/nasich Bubacik)...doletela som na elinu, uz som isla stlacit gombik, aby sa mi otvorili dvere a ten hajtrak odisiel...sadnem do busu, pred tretou zastavkou vzdy ideme cez zeleznicne priecestie - premiestnovali 2 nakladne vlaky!!!, cakali sme ako debili...prejdeme par zastavok - nastupili revizori (nastastie som mala platny mesacnik)...schadzame na cestu a tam suvisly nehybuci sa rad aut - zase opravuju most do Petrzalky a ludia idu po tejto ceste, aby sa mu vyhli (mostu) - bude to tak 2 tyzdne...v robote na mna sefka vrcala a netusim preco

• taak babuchy kde ste? halllooo??

az teraz som vas poriadne docitala 😉

ivett, janka, fotecky uz mame v albumiku, teda tie co mame 😉 este cakame na profi fotky z obradu a oslavy 🙂
    gaia...mojik uz vies riadkovat? naj nem pisem zbytocne 😬

ajty, paraadne fotecky veru 😉
    darinka ako? kedy prazskee stretko 😬 ked uz mi byvas pri dome 😉 😉

luko mojik jaaak? uz sice daavno neni si mi augustovka, ale furt tu s tebou ratam 🙂 😵 😵
    hod daake oktobroveee news 😉

• oktobrove news su take, ze narychlo budeme drahemu oblek zhanat 😃 inak nic, planujem doriesit vyzdobu buduci tyzden v salone, topanky kupit svadobne, zubar ma caka, a hadam nejaky kozusok by som si mala na oktober pozicat ak takto mieni byt vonku

• sa tiez pridam k vam, ak mozem🙂 luko, ty povodna augustovka 😉

• teeda ty maas programisko nabityyy 😬
    a maate napad na oblek 😉

jasne adi pridaj sa 😉 sak si reguleerna augustovka

• ahoj adu, 😉

ati, no kedze on objemnejsi tak hadam tmavy s pruzkami, najlepsie co by potom aj do prace vyuzil, kedze chodi v obleku a k tomu strieborna francuzska vesta a kravata

• tak to bude skoro ako moj 😉 my sme mali hnedy s pruzkom 😉
    a uz sme ho vyuzili na kongrese 🙂 🙂

adi este i tu chvaalim popolnocky
    inak babuchy pardoon, ale internet maam dnes primerany k svojmu vyykonu, pomalyy a este pomalejsiii 😬 😃 😃 😃

• adu mala fakt krasne popolnocky, ja som tiez sa rozhodovala medzi zelenymi a losos, len zelene mali iny strih, boli prekrasne a k rysavym vlasom by sa mi hodili, len mi odstavali a vyzerala som ako tehu. tak som si vybrala tie druhe

mne to tiez ide nejak pomaly ten "super rychly" orange internet 😮

• babky dakujem, ja som dostala latku od maminy a satky boli dokoncene den pred svadbou 😛 vypalili super 🙂 ja som velmo spokojna.

my sme dostali navstevu, kamos, bol aj na svadbe, tak obcas budem odbehovat 😕

aj moj drahy mal coko hnedy s modrym pruzkom, mne sa pacia cokoladove obleky 🙂

• jo mojik, ty si citala ten pribeh sialenej nevesty?
    ja som ho dala na plazi v nice za jeden den, som sa smiala straslivo 😃 😃 😃 😃 super kniha, ziadne velkee myslienky, lem pravda o svadbe 😃 😃 😃

• necitala, pocuj a ako boloooo??? 🙂

• Sponzor fóra
  • noo super, sa chystaam, ze to tu uz napisem ze ako bolo od svadobneho dna az po nice 😬
    taak snad to nebude vyzerat ako dvojka knizky 😃 😃 😃 😃

inak kde nam zmizla adka? 😬 🤔

• dostali nastevu....to by sa nam nemohlo stat, bo setci vedia, ze mi dvere nemame (okrem vchodovych) a oproti obyvke je WC a tak sa nikto neodvazi to vydrzat, tak nikto nechodi 😃 ale uz su vo vyrobe a konecne po roku budeme mat dvere, pridu buduci tyzden

• 😃 😃 😃 😃
    teeda

nice je paraadna, sme dali druhuuu svadbu 6/09 😉 na plaazi, mojik vymyslel

• jeeeej 😵 😵 😵 romanticny to chlap 😵

• som si ukradla sestrin notebook, je na svadbe v pezinku, nezisti 😃

luko, vy ste bez dveri? chichi, parada, aj my mame otvoreny byt, ale iba obyvacku s chodbou a kuchynou.

beriem lieky ale dala som si aj deci vinka, snad neodpadnem niekde 😛

• no na obyvke a do kuchyne dvere nebudu ale inde by aj celkom mohli byt 😃

• adi hned by som si dala s tebou 😉 tak aspon cink 😉

aale najlepsi zazitok bol tyzden pred svadbou - akcia prenos siat praha - ke
    na to nezabudnuu mnohiii - to je lepsie ako nice, tym by som mohla zacat knihu 😃 😃 😃

vazne si to necitala 😬 treba kupit maju na martinus a za a pred vies, naj nem robiime neplechu s linkami 😬 😉 😎

• na martinuse som uz staly klient 😃 sice v poslednej dobe som si len do prace objednavala, ale uz chystam opat daku beletriu si kupi, wishlist uz mam zaplneny 😃

• lucim pre dnes, idem kukat 27 siat a mozno bude aj sampano 😉

• balila som veci v prahe od rana
    celkom 3 kufre + moje saty vo vaku na saty

dosiel ivko s tym, ze nas jeho kolega nesie na letisko a mame cas - parada 😉
    sla som pon dole a prideme - ivko mi predava vzkaz od kamosky mojej, ze satky nemozu cestovat so mnou 😬 - robi na letisku

uu 😬 volaam a pocuvam, ze lietko je mensie jak sa cakalo, ze v kabine rozhodne byt nemozu a ze najlepsie by bolo ich dat do kufra.
    stuupa mi tlak - ivko uz pozoruje zilu na krku a cele 😃 😃 😃
    tak sa snaziiim daco povedat, ze to asi musia vediet skor a evka mi len vravi, ze bohuzial budu sa musiet poskladat.

som sa skor jak satky poskladala ja a uz na tvrdo kriciim, ze jak poskladat, ked nejduuu a kam do kufra, ked kufre su plne veci 😠 😠 😠

neskutocna zlost - pytam si pani skyeuropovu k telefonu a kriciiim i na nu 😃 😃 😃 😛
    pani furt len opakuje - v psychologii sa tomu vravi technika obohranej gramoplatne - uci sa vo vsetkych kurzoch asertivity - ze bohuzial, nic viac pre mna nemoze urobit, mame prist, velkost siat posudia a podla toho sa rozhodnuuu

ma slo roztrnuut, jak rozhodnu, akoze co? ich necham na letisku 😠 😠 😠

no nic - startujeme i tak na vyber neni - ivko to komentuje stoicky - mojik v najhorsom poletis ty a satky a ja pojdem vlakom, alebo vezmem saty vlakom - je to zlatik, ale i tak mam zlost

• cestou na letisko si vzajomne volame - ja evke, evka nam a ja pani skyeurope 😬
    je to veselee

ivkov komentaar o par dnii neskoor 😬 - martin lem po kazdej nadaavke sliapol na plyn 😃 😃 😃 noo ked sa nastvem - tak som lev 😬 😕 😶 😶

na letisku dostaavam od evky pokyny, ze sa mam ukludnit a pani pekne poprosit, ci moozu ist satky s nami, to ma nastvaava este viac.....poprosiiit 😬 😕 😶 😶

to uz stojiime zoci voci, nosy nalepenee na seba, vedla nas tri kufre, mojik a dalsi rad plny spanielov, ktory si netruufli nas predbehnuut ked poculi ten naas prudky rozhovor na celuu letistnuu halu

nakoniec nam uz bolo obom do placu - evka zakoncuje tym, ze dooobre, ide pani poprosit ona, nechaavame to ale na ivka, ktory s usmevom na tvary vybavil - nas, kufre, saty, pani a este naam kupil cokoladu na nervy a vodu naj mu neodpadneme...no neni to poklaad 😵 😵 😵

uspesne sme zvladli chekin - kontrolu - dali sme si seci 3 cokolaadu a cakali na lietko

lucili sme sa s evkou uz v dobrom
    ona este stala ako neskor pisala v sms - cakala ci bude daaka katastrofa, ale kedze lietko startovalo, bolo secko oki 😉

v lietku paanko - steward este mal pokus, ci ich neposkladaame do ulozneho priestoru nad nami,ale kukla som nanho a saam vyhodnotil, ze "dooobre, neposkladaame", tak ich len zapneme 😉

a tak sme ich zapli - mali nakoniec najlepsi flek pri okienku - dost to vytacalo pani oproti, ale co uz 😃 😃 dali sme si viinko, kupili vonavku - za odmenu, mojikovi a boli tu ke 😉

• tak kde ste??
    komu to tu piiseem 😬 😕 😶 😶

• ja citam neboj 🙂 mas skvele zazitky 🙂))

• ahojte, ja dajak nestiham chodit na MS, no ked pridem, tak len kuki kuk a zas praca, brutalne dni su teraz v robote, dva velke projekty prepravujem a ideme ma z toho porazit, zakaznik uchyl najvatsi, srandicky, srandicky a prideme na nakladku a turbina je o 30 cm vyssia, islo ma porazit, no to ma za to debil...

v stvrtok sme mali v Slovanskom dome akciu pre klientov, joj fajne bolo, opat sme mali Dana Nekonecneho, tak sme sa vyblaznili, len v piatok sme boli jak vyryhane rezanky 😃
    a ja som v piatok mala este povinnu prechadzku po Prazskom hrade s obch.partnerom z Kuwaitu, ta som sa do roboty vratila po 4 hodinach a domov som prisla totalne unavena

a dnes sme sa rozhodli, ze ideme skusit metro az do Letnan, bo auticko je v oprave, ta sme sa zasekli v Kika, juuuj, ale pekne veci tam maju (v oktobri nas caka rekonstrukcia bytu, tak uz si vyberame, co by sa nam tam pacilo 😃 ) a potom sme si dali s manzelom kavicku a isli sme pre mna kupit nohavice k meninkam a prisli sme az takmer po 5 hodinach a teraz som este zehlila a uz sa tesim do postele...

adka - navrhni termin a dame stretko... 😃 mame to k sebe kusok, aspon teraz, ked este byvame u nasich, ale aj z Komořan to bude po ceste busom 😃 😃 😃

zajtra sa snad konecne vrhneme na fotky, tak potom bude konecne to slubovane album 😃

pekny vikend vdane pani 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov