August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
atinkaa, ty pocuj ina story tvojho zivota :-D :-D :-D s tebou by som sa teda nebala ist nikom, vybavis ak kusy ladu na pusti :-D :-D :-D super, ze vsteko dobre dopadlo ;-) spat si ako sla? autom?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo dikeees :-N :-D :-D :-D :-D spat lietkom - aaaa uz si na mna nik netruufol :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) s kockami 16/08/08 chystaame stretko - teraz sice cusia jak vos pod chrastou, ale potom sa drz gaskulky a spolu s witchkou a lukom sa votri do tiimu ;-) :-D :-D daco vybaavim, aspon vinko, veriim, ze v blave mate daky slusny podnik, pre nas :-D :-D 8-) a to som este nedala najlepsiu story z nice ;-) 8-)
Odpovedať
ba-babulky sme mali stretko, asi 10 dni dozadu :-p ja dalsi vikend idem na vychod a potom este do indie, takze neviem, ci stiham =-) inak witchku som uz davno nevidela tu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo shak to ani nem planujeme zajtra neboj nist ;-) budes mat info lucka witchkovitaa asi maka jak drak mala by som si z nej vziat priklad ci co :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
no jasne ;-) a co teda v tom nice? pis ati, len do toho :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo musiim mojik teraz popracovat druhy diel bude - ke - potom este dam fricovce - tatry, ale neboooj dojde i na nice chapees, ked citas knihu nem dobryy napad listovat konec na zaciaatku ;-) :-D :-D :-D :-D 8-) daj zatial daco ty z vasej svadbicky seegra bola pomocnicka vidiim ;-)
Odpovedať
u nas to bolo take na zaciatku strasne chaosne, bo ja som sa zacala pripravovat prakticky az o 9.30, tak sme to dajako nestihali :-p ja detailistka som musela ist rano so sestrou do saly a vidiet ako tam naklada ten mrazeny hrach do ozdob na hlavnom stole :-D ale secko dobre dopadlo, ziadne trapasy, okrem toho, ze drahy ne a ne ma pobozkat v kostole ]-( laktom do neho stucham, on nic.. az nas musel knaz vyzvat, vtedy sa spametal :-D a zabudli sme si klaknut v kostole, furt sme stali :-D ja v madeirach som to celkom ocenila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to veriiim ;-) no my sme tiez ziadne trapasy nemali :-) supeer den to bol a v satkach som sa citila, jak slubuje reklama na cymbeline :-D :-D 8-)
Odpovedať
satky si mala krasne, musela si sa citit super ;-) ja v mojich takisto, len som sa bala klacania, ale vyriesila to nasa zabudlivost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diik ;-) no niekedy je zabudnuut zlato :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ati, tesim na stretko, to blavacke mi ani raz nevyslo :-( tak teraz vynahradim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si pis ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobreeeeeeeeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejake stretko sa nechysta? take vzdialenostno dostupne...
Odpovedať
sme tu ci nie sme? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, tu soom ;-)
Odpovedať
caf manzelka x-) :-D
Odpovedať
asi pojdem nahodit fotku jednu co mam zatial v mobile, lebo tu moju ruzovu rozluckovu korunku to sa musi vidiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauki, no ako? caakaam, ze fotecku vymenis za tu s ruzovou vecou na hlavke a ty nist :-N ;-) sa nehaas prosit? :-D :-D tak ako kyti vybrane? ci maam pomahat? ;-) som tu...pis co nove, co si nakupila...zaujima ma secko ;-)
Odpovedať
tak co mam: navleky, masle, dekoraciu na vyzdobu...nakoniec nebude losos ale smotanova, etikety, podbradniky, darceky pre hosti, metlu a smetak na crepiny tiez v smotankovej vyzdobe, svietniky sme dali iba malinke na cajove sviecky, bo u nas za chvilku tam aj podonasaju na stoly kopec veci, tak aby tam toho nebolo moc. Ja nie som uplny fanaticky planovac, ale celkom v pohode myslim, ze to bude. podvazkovy pas som dostala od kolegyn biely s modrym tak si ho nemozem nezobrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to veru nemozes ;-) aaa tak mas aspon cosik modree ;-) ju inak navleky, a deko...sumy? sa kus zverejni....ma to zaujima, i podbrdnicky a seckoo ;-)
Odpovedať
no najlepsie to budem vediet pred svadbou ked donesie drahy zmluvu ale navlek a masla 80,- kamienky dekoracne---tusim okolo 60sk za vrecuskom, zobrali sme 4 etikety - 18,- za ks pierka: 6- za ks metla a smetak vyzdobene:200-ň pozicanie vazy - 6 ks pozicanie 80,-za ks (to je asi dost, mozno by sa dala aj kupit za tu sumu :-N ) darcek pre hosti-krabicka ozdobna a mozartkugelsv tom - 25,- za ks
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to pozicovne to su vazne uz skoro kupene :-N nielen vazy ale i smetaak aale ono je to vsade v niecom plus a minus ostatne ceny mi pridu slusne ;-) kyticka asi by som dala uz na ten piatok, ono beztak ich viazu uz v piatok, tak ak by nem bola ok, tak mas este cas na fotenie by som ju brala ..... ;-) i taky vetroplach jak ja - ze na obrad nem a zavoj za tolke prachy nem.....tak kyti by som vzala :-N ;-) a preco by ju nemali urobit? a ktoru ze to nakoniec mas finalnu?
Odpovedať
lebo v Turzovke je problem zohnat aj maslove ruze na vyzdobu :-D obavam, ze by finalne vyzerala inak ako na obrazku este nemam rozhodnutu...lebo mala byt losos vyzdoba tak neviem, si si dala namahu, rkasne si mi to rozpisala idem si to IP este kuknut :-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
k smotanovej farbe?
Odpovedať
Profilova fotka
mojik tak ten prvy a posledny link sa mi lubia - mala by som to ako favoritky ;-) osobne cisto ruze, nic proti nim, su krasne aaale kus fadna kyti, kus nuda...takaa klasika ;-) taku myslim milacik moze domov nosit raz mesacne :-N :-p taakze dala by som bud aspon trosku cosi do tej kremovej farby....alebo to aspon rozhadzala tym ze bude daky kvietok iny pride mi, ze vzhladom k vlaskom a k jeseni ani nemusi byt rydzo maslova.....ak by som dala len ruzicky tak by som ich sprehadzala..aby tam bolo vselico od bielej, maslovej, po jemne zltu, jemne oranzovu...to by sa mi klido lubila i ta dvojka v takto rozlozenych farbach
Odpovedať
na chvilu odchazim ,vdaka mojik za rady, od teba rada necham poradit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?