August 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

Zobraz úvodný príspevok
ahojte.. kedze sa mi prvy termin svadby akosi nevydaril :-( (predchadzali tomu rozne okolnosti),tak sme si stanovili "nahradny" termin,ktory sa dufam uz podari ;-) :-) na druhej strane,ked sa tak nad tym zamyslim, nieje dolezite,kedy sa dvaja beru,ale je dolezite to,ze sa maju radi,nie?? ;-) takze vsetky,ktore ste si vybrali prave tento krasny letny mesiac buduceho roka za ten vas den "D", tak tu piste prosim, aspon sa podelim s vami o moje doterajsie skusenosti :) CMUK
Odpovedať
Profilova fotka
katmi hmmm, tak to tiez poznam, ked sa chlap tvari, ze nieco chce a pritom vobec nevie co ocakava od zivota. nastastie som si vcas uvedomila, ze s takym clovekom nechcem byt a po troch mesiacoch som ho opustila. vsetko zle je ale na nieco dobre, kedze som teraz opat s mojou stratenou laskou. jaaaaaaaaaaaaj kocky idem robkat s mojim milacikom do irska, uz sa mooooooooooc moc tesim. aspon si trosku oskusame, ako by nam slo spolocne byvanie ;-) :-) . gaia ked bude po svadbe, hod sem do fora link na album. drzim palceky, nech to vsetko vyjde podla tvojich predstav a nech ste spolu stastni. nie je nic krajsie ako prava laska.
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 blahozelam - mas pravdu, nie je nic krajsie ako zistit, co naozaj laska je a kto ju stelesnuje ;-) ...Irsko je nadherna krajina a zelam vam obom super zazitky...urcite to bude aj trochu tazke, hlavne zo zaciatku, takze nech ste si obaja oporou, nech to vas vztah utuzi... ;-) link hodim, neboj ;-) ...aj ked to este chvilu potrva :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no tak urcite to nebude med lizat, ked mam aj trosku problem s jazykom, ale ved budeme tam spolu, tak bude hadam vsetko v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 hlavne hlavu hore a nevzdavat sa ;-)
Odpovedať
ahojte babulky.. zase trosku odmlka..vela roboty mam.. tak sa nehnevajte :) co mate nove? macinko - tak to je super s tym irskom..drzim ti moc palceky..dufam,ze sa budes ozyvat priebezne..nie ze stratime kontakt.. :-( a inak jazyka sa neboj..mam kamosku,ktora odisla takto do zahranicia,a ta nevedela ani makke f ani AJ ani NJ ani nic a teraz je vydata, ma muza zo Zenevy, krasne dietatko a tak "mele" po francuzky,zeby ste nepovedali,ze je zo slovenska :-) takze hlavu hore, vsetko bude ok.. ;-) gaia - a ty ako draha? na margo tych topanok..ja mam tiez vysoky nart,ale je pravda ze zas ja mam 178cm :-) takze taka mala "kobyla" :-D hehe.. a nevies ani o niekom,kto by ich chcel? kurna mne budu zbytocne v skrini hnit :-) a baby odtialto maju uz vsetky topanky kupene..
Odpovedať
Profilova fotka
katmi jasne, ze sa nehnevame. ja tiez nemam kazdy den cas pisat tu. dnes som konecne uspesne ukoncila prvy rocnik na VS, takze mam uz zasluzene volno. no ten jazyk - ved ucim sa ucim, slovicka ani nie, ale vety take dolezitejsie si prekladam pomalicky, ide to celkom v poho... pozerala som topanocky, peknucke, len mne by boli na nic a momentalne ani na ne peniazky nemam... jasne babulky, ze sa nezabudnem ozyvat. mozno sem hodim potom ked sa vratim domov aj dake fotecky, len to by som musela jeden albumik zrusit a to sa mi moc nechce... ved nejak poriesim. ale fotecky budu urcite
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi - no, my máme zrejme dátum: 16.8.2008 :)))...inak, u nás v robote sa so svadbami roztrhlo vrece: vydáva sa naša bývalá brigádnička, kolegyňa ešte v júli, kolega v auguste...a to nás je v robote 11ks :-D - ved hoď topánočky do bazáru...napíš, že vôbec nenosené... to: macinko321 katmi má pravdu, ani nebudeš vedieť a budeš spíkovať ako divá...dont worry :-D
Odpovedať
macinko - tak gratulujem k uspesnemu ukoneceniu rocnika ;-) este dalsie styri? :-) zvaldnes, neboj.. ;-) hmm.. s tymi topankami ozaj neviem,co budem robit.. :-| nosit ich nemienim... gaia - na margo tych mojich topanok - su v bazare.este minuly tyzden ci kedy som ich tam dala.. a je tam napisane aj ze nenosene.. fakt som ich nemala na nohe,len co som si sich skusila.. asi si ich dam do vytriny :-D nie su mi na nic.. a s tymi svadbami u vas.. to aj u nas to tak bolo jeden cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava, kolega sa zeni v septembri :-D to: katmi len vydrz...podari sa ich predat, podla mna...reklamovat ich nemozes?
Odpovedať
reklamovat??? a poviem ze co? ze som zrusila svadbu,lebo moj nastavajuci je blbec?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky to urcite nepojde reklamovat tie topanocky, ked na nich nie je ziadna zavada od vyroby ani od nosenia... Katmi neostava nic ine len ich predat. skoda, ze moja kamoska co sa vydava v septembri tiez uz boticky ma...
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi že ťa odierajú alebočo...môj drahý by to hneď vyriešil - ulomil by opätok a šiel by to reklamovať :-D :-D :-D ...ale taký extrém ti neodporúčam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ee s tou reklamaciou ozaj nepochodim,nemam ich preco reklamovat.. ani ma neodieraju (nemaju kde gaia, kedze su cele otvorene :-D ) a nie su vobec nosene.. cize ani na nejaky opatok to zhodit nemozem :-D no ved neva..uvidime, ci ich dakto kupi.. inak vcera som mala dovcu,som bola zas vo viedni ;-) baby tam vam maju veci.. v milenium city.. uzasne.. musela som si kupit jedny nohavice aj so slapkami :-D uz som to nevydrzala ten natlak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaj baby zarobim si looooooovace a pojdem na nakupy. blby studentsky zivot... radsej by som robila, zarabala peniazky a mohla by som si pokupit toooooooooooolko veci peknych na seba. mileticka a obchodna to istia :-D :-D :-D
Odpovedať
awoyte..som tu lenna skok.. u kamosky som na nete..takze chvilku a ak si zajtra v robote najdem cas,tak potom sa vam trosku povenujem :-) macinko - ale neboj, nieje to take ruzove aj ked zarabas :-) zistila som to sama,lebo cim viac zarabam,tym mam jaksi menej a menej penazi :-D inak ako? s drahym v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
to: macinko321 ja sa pridavam ku katmi...cim dlhsie robim, tym mam na seba menej penazi...neviem kde v pekle jazernom ich utapam (a to prosim nefajcim a nechodievam si ani sadnut na poharik!)... :-|
Odpovedať
gaia - no presne si to vystihla.. robim robim, zarabam ale stale jaksi tych penazi niet.. a to tiez nefajcim a ani si nikam nechodim sadnut.. tak potom uz fakt neviem,ako ziju ti "ostatni", co hulia jak tovarne a sedia dakde kazdy vikend na pivecku alebo na inych napojoch..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi to mi hovor...a este som sa dozvedela, ze do soboty si mam dat pozriet na aute katalyzator (stare auto jak svina, defacto je nasich rodicov)...nejazdim na nom poriadne uz skoro rok a toto som vobec netusila..."prinajlepsom" mi zhabu technicak :-| ...som fakt zvedava, co ma to zas bude stat (a to som si ista, ze mam v riti lambda sondu) :-(
Odpovedať
a to co mas za auto? katalyzator nieje az taky drahy,ale lamda sonda je.. ja som mala na aute odpalenu lamda sondu a vyprdela som sa na to... nejaky dobrak sa nan ulakomil a kupil ho aj take :-D ja som mala pekne auticko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: latmi aaale, citroena AX z 1990-teho, je milucky, ale starucky :-| ...a kolko ta sonda vychadza?
Odpovedať
ako na ktore auto.. ja som mala golfa a tam by ma vysla cca 20tisic.. :-| ale uz som ho predala ako som ti spominala.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi to sa mi nejako nechce zdat...som teraz pozerala lambda sondy na internete a je to zalezitost do 2.000,- Sk
Odpovedať
neviem moja.. tak mi povedali v servise.. ale ja som chodila len do Porsche na dolnozemsku do servisu,tak je dost mozne,ze si tam aj daco nadhodili..
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi takze pozrela som to este raz - za tie 2tis to boli nejake univerzalne...a znackove - to mas pravdu, to je fakt priserne drahe...ja som raz za 20 cm kus trubky (ktora potom ZRAZU pasovala aj zo Skody) mala platit 5.000,- Sk! a ta zo Skody bola uplne identicka, len stala 500,- Sk...riadne rozdiely, co? ]-(
Odpovedať
veru riadne.. presne ako vravis.. zarabaju na ludoch,kde sa len da.. hnusaci.. inak pozeram,ze macinko sa niekde stratila.. zeby uz isla do toho irska,ci kde to mala ist???
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi - pri znackovych proste platis za meno - veru veru, asi nam uz odcestuvala ;-) ako sa citis? ako sa mas? si v pohode?
Odpovedať
hej hej.. je to tak.. len zato,ze to je VW alebo ina znacka,tak len za to si zaplatis 200%ny priplatok.. svine su to.. len to vyuzivaju..no ale co uz.. poznam takych, ktory do "neznackoveho" servisu ani nevlezu.. :-D ale sak ked na to maju,tak nech si tam davaju auta,ne? ;-) ja? ale v pohode.. na to vsetko,co sa stalo.. akurat dnes sa idem pozriet na jeden byt,tak dufam,ze bude vyzerat celkom ok.. by som ho hned aj zobrala,nech sa mozem odstahovat,lebo ma tam inak trafi slak.. nastastie ze tam chodim iba spat.. aj tonie.. niekedy :-) radsej ostanem u kamosky.. ale inak ok.. ty?
Odpovedať
Profilova fotka
to: katmi nuz riesim to auto sibnute...brachu...moje financie...a som z toho dost na prasky...tento tyzden je toho na mna fakt vela...no nic, nebudem sa stazovat...pekny dnik ;-)
Odpovedať
ale mozes sa :) ved aj ja som sa trosku postazovala na toho dilina co som s nim bola... ja mam tiez toho dost..zajtra tu nebudem,lebo idem pracovne mimo..tak potom az v piatok...tak krasny dnik aj tebe ese..cmuk :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?