august 2008. Podeľte sa o skúsenosti a rady

24. okt 200833740
  • kocky teeda drziim palce 😉
    s tymi satickami je to narocne
    dajulik s mojimi tiez nic nove 😦 akuraat cervenym sme nasli funkciu...budu na predsvadobne fotenie 😵 😵

• babule, takze mi volali z Ambasady, ze tam su papiere k mojmu menu 😉

• gaia: supis, jeste tie saty a mozes sa vydavat 😃

ati: dnes sme isli do banky podpisat zmluvu na hypo a po ceste som videla jeden obchodik, kde mali za vylohou krasne satocky na prezlecenie, tak som hned kukla, ci maju stranky a maju, aj krasne vecicky, tak som hned pisala mail, ze kolko stoja saty, tak mi odpisali ze do 1600 kc, super, pojdem tam v stredu s mamkou kuknut 😃
    mamku teraz ide porazit, isla az do Kosic, aby si kupila kostym na nasu svadbu a ja sa vcera prechadzam po Chodove a co nevidim, ten isty kostym, co si aj ona kupila, ale nemala som odvahu ist sa spytat, kolko stoji 😃 tak sa mamka rozhodla, ze sa tam len tak pojde pozriet a spytat sa, no dufam, ze jej povedia taku cenu, kt.bude drahsia ako ta v KE 😃

majte sa....

• Sponzor fóra
  • to: dajulik
    no najskor musim niekoho odrat z koze, lebo na ambasade za vsetky veci pytaju 6.600,- Sk! 😛

• gaia: oni nevedia, co si za tie papiere povedat, hroza 😛 ale bud v klude, ja teraz musim vycarovat 20000 Kc za hypoteku, tiez nic moc takto pred svadbou 😃

• to: dajulik
    mno jo...nas take veci este len cakaju buduci (mozno az ten dalsi) rok 😞

• dajulik a nazvy obchodikov, vycarujes tiez 😬 😃 😃 😃 😛

• ati: napisem do IP🙂

• gaia:juj ten datum musim zmenit! 😬
    mali sme ju na ten datum pevno stanovenu,len museli sme to prelozit,takze teraz je pevny datum 30.08 2008.
    uf,tak teda my mame hypo uz pol roka za sebou a byvame nedaleko senca vo svojom domceku.nastastie,lebo vybabovat svadbu,hoci aj malu a este popri tom hypo,tak to by som zvladala tazko. 😃

• to: gabulka26
    ahaaaa...jasne...juj, to je super, ze uz byvate vo vlastnom domceku 😉

• pozooooor!idem sa zasa chvalit! 😃
    dnes sme boli v pezinku a dali sme si urobit obrucky!zlato sme mali po babke a od mamky,no a robota nas vyjde na maximalne 3 000sk.obrucky budu jednoduche,ale zato riadne masivne.tak sa vytesujeme. 😎

• to: gabulka26
    sikovnucki ste 😉 ...hod potom fotecky tych urobenych...inak, v albume mas tuto celenku/korunku
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=452909&vReferer=%2Fphotos%2Fgabulka26
    ak by si chcela, mozem ti taku odpredat...je zatial nenosena, kupila som ju od jednej nevesty za lacny peniaz (je tam zle uchyteny jeden drotik, ale v ucese to nevadi - do hlavy nepicha 😃 )...ja mam teraz 2 a asi si ju nedam

• dievcata
    nezabudnite sa zajtra pobozkat s drahym pod rozkvitnutou ceresnou 😉

• a prečo práve zajtra 😮

• ved je prvy maj 😃

• Sponzor fóra
  • A? Však to môžeme urobiť aj ďalších 30 dní, nie?

• juuuha,ale u nas su uz vsetky odkvitnute!! 😢 😞 😞

• ahojky babulky 😃
    nasla som stranku s celkom peknymi topankami:http://www.sophiesposa.com/uk/home.php
    ja som vcera obehala aupark a obchodnu v ba,ale nic som nenasla!som uz zuuufala 😞
    chcem tak vela,ked chcem topanocky s malickym opetkom a okruhlou spicou??????????

• gabi a vazne take nie su nikde? 😬 🤔

• ahoj gabulka pozri si elegantsteps.co.uk tam maju take lebo aj ja potrebujem s malym opatkom a tam som nasla presne ako som hladala

• rohana,tam su teda naozaj pekne topanocky!velmi dakujem 😮
    a kolko sa plati za postovne? 😞

• pisu ze shipping cost do europy je 10libier, to je celkom ok 😉

• diiiik atinka!! 🙂 je to fakt v pohode.
    mam taku otazocku.ako vlastne fuguje vankusik pod obtucky? 😬
    teda:ako sa tam tie obrucky pripevnia,aby nespadli?

• na vankusiku mas spendliky aalebo snurocky na kroych drzia 😉 snad nespadnu 😬
    inak seckiim dobree ranko 😉

• atinkaa: tak skoro chodis do roboty? 😃 inac saty som nezohnala, nemali zle, ale taky cudny material - umely, v ktorom je vsetko vidiet - napr.moj spek na bruchu 😃 tak musim zhanat dalej... a Ty ako s tymi svadobnymi?

tak pekny dnik vsetkym...

• mojik ja som doma 😉 😎
    satky ziadna news zatiim 😬 🤔 😕 😶 😶

• a co nespis, ked mas volno? 😃 co ja by som za to dala 😃 zaaaavidiiim...
    tak ja idem pracovat, co mas v plane Ty? 😃 valat si sunky, co? 😃

• ati, si tuuu? upratujem a podchvilou sem nakukam 😃

• hej tu som, hopsaam si tu na svihadle...som dala frontalny utok postave a najma ruckam tuckam 😬 😃 😃 😃 😛

• jaj ty si dobra, ja hopsam akurat tak s handrou 😃
    ta bizu v albume je uz tvoja? vyzera super 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame originálne moderné svadobné oznámenia v rôznych štýloch. Nájdete u nás vkusné luxusné, chic štýlové, vtipné kreatívne ale aj minimalistické.
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    JM Photography
    Bratislava
    Moderné a nadčasové svadobné fotografie, ktoré vznikajú v uvoľnenej a priateľskej atmosfére. http://www.jakubandmartina.com/ Voľné temíny na rok 2020!