August 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojky . Chysta niekto svadbu v takomto roku a mesiaci ????? :-)
Odpovedať
Taktiez sa pridavam k augustovym nevestam :) termin mame 28.8.2010, miesto obradu este nevieme, ale hostina je v Penzione pri rybniku vo Velkej Pake :)
Odpovedať
Ahojte babenky...tak aj my sme si vybrali termin 28.9.2010 a vidim, ze je nas tu teda dost...dufam, ze nie ste vsetkych z Kosic :) .... no poviem Vam, kym som si neprecitala Vase prispevky, tak som bola este ako tak v klude no teraz som v takom strese, ze som az musela navstivit malu miestnost s nazvom WC :-N .... ved ja nemam este niiiic a to mame uz januar .. fnuky ... akurat sme boli obehat miestnosti a v 2 nam maju robit kalkulaciu ... no dostali sme aj typ, ci nezajdeme aj do kulturnych domov v blizkosti Kosic, lebo je to tam skoro o polovicu lacnejsie ... v pondelok sa akurat chystame na urad a dufam, ze este budu mat volny termin ... hlavne musime vsak vyriesit najvacsiu dilemu a to su peniazky .. lebo ideme vo velkom vybavovat a mame zatial akurat tak dieru vo vrecku :-( .. nieco nam prispeje moja mamina a zbytok bud asi poziciame, alebo asi fakt vezmeme pozicku. Hoci mi vela ludi vravi, ze je to blbost .... ale ked my sa chceme vziat a ked, tak chcem mat peknu svadbu ... ma niektora skusenost s nejakou dobrou a nie velmi drahou salou v KE? .. vdaka za vsetky typy
Odpovedať
no prave pozeram, ze od stresu som uz aj urobila preklep v datume :-D ... spravne ma byt 28.8.2010 xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzik5:) No my sme kvoli sale museli presunut termino tyzden skor. teda nemuseli,ale chceli sme to mat tam. mysli, ze volnych najdes, aj cez maily sa snimi urcite da dohodnut. tak vela stastia!:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojceeek aj my planujeme svadbu 28.augusta :-D Mate uz vybrate oznamenia ?
Odpovedať
Vitam vsetky nove nevesticky. Konecne sa to tu zacina rozrastat :-)
Odpovedať
taaak dnes som mala teda ubehany den...zrejme to aj my musime posunut o tyzden skor na 21.8. nakolko si predstavte ze urady oddavaju len kazdu druhu sobotu...a prave 28.8. maju volno...no cisto na porazenie :-( ... oddava len jeden urad na Zapade, ale tam to vyzera ako este z cias Janosika ... chvalabohu aj sala ma este v dany termin volno, ale druha sala len toho 28.8. od ktorej sme tiez cakali kalkulaciu a potom sme sa chceli rozhodnut...hoci viac sme sa priklanali k tej druhej sale co nema volny termin :-( fnuk .... ale aspon jedno pozitivum, fotograf ktoreho kazdy chvalil bol 28.8. obsadeny, ale 21.8. ma poslednu volnu sobotu, takze som si ho hned rezervovala :-) ....a toto je len zaciatok a kolko je to uz nahanania sa a stresov ... bozinku co ma este caka :-|
Odpovedať
Ahojky babenky.Uz dlho som tu nebola mala som toho vela.Tak my mame termin 21.08.2010 myslim ze pekny moja kamoska ma vtedy meniny :-D Tak co sa tyka kameramana uz mam ,fotograf uz je tiez rezervovany snad nas nezrusi ;-) Sala relativne vybavena,hudobna skupina tiez.Alkohol uz nakupeny a teraz pomaly ale isto nakupy na pecenie a tak budeme nakoniec piect doma sak som cukrarka sice sa nevenujem ale daco snad zmaknem.Dufam ze kostol bude mat volny termin aj hodinu lebo ma asi slahne :)Saty pridu na rad na dalsi mesiac tak sa celkom tesim :-) Len sa trochu bojim .....
Odpovedať
Ja normalne neverim Marosusu.Ja odpadnem ak ma zrak nekalme ty sa ides vydavat ??????????????Zuzka urcite ma poznas z Casara kedy mate svadbu ?A kde ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, ja mám termín 14. augusta. je nás dosť máličko kto máme tento termín :) a mám zatiaľ sálu a kameramana, ale ešte ho pojdeme navštíviť a pozrieť si viac ukážok jeho práce, lebo som videla len jednu svadbu, ale páčila sa mi :) ako rozprávka :D
Odpovedať
Ahojky, aj my mame svadbu 28.8.2010 :) BA - Velka Paka :)
Odpovedať
ahojte, neviete mi niekto poradit, kde by sa dali zohnat pekne svadobne pohare? diky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tiež sa pridávam s termínom 28.8.2010
Odpovedať
ahojte, kto mi poradi dobreho kameramana z Oravy?alebo okolie.som zufala.dakujemmmmm
Odpovedať
no my mme termín 21.8. na moje meninky:)) poistila som sa:) my sme si kkúpili poháre čisté a dáme si ich pomaľovať, môj krstny je maliar, tak niečo vymyslíme:))
Odpovedať
Hmm ta ja este pohare nejak neriesim uvidim pojdem domov a kuknem v kvetinarstve a ked nie ta v Kosiciach v jednom salone maju co by sa mi pacili :-)
Odpovedať
28.8.2010...Takze okrem miesta hostiny (obrad bude bud BA, alebo Velka Paka - Penzion pri Rybniku), mame uz rezervovaneho fotografa - Peta Goleja, vraj je super profik, tak dufam nesklame :) a kameramana :-) Ja uz mam aj kupene svadobne pohariky a rezervovane saty. Len cakam na novu kolekciu, ktora ma prist koncom januara, tak mozno si vyberiem nakoniec uplne ine :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte môžem sa pridať?svadbu máme 28.08.2010 a myslela som si,že je na vybavovanie dosť skoro,ale zistila som,že ani nie,keď sme boli zajednávať u nás miestnosť je na rok dopredu zarezervovaná.Mali sme šťastie,že tento dátum bol voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako čítam tak nás je tu veľa s termínom 28.08.2010 to ma teší:DD
Odpovedať
Ahojte babenky, ja budem mať svadbu 14. augusta v Nitre a už mám veľkú väčšinu vecí vybavenú...šaty, DJ-a, kameramana, sálu zajednanú, môj drahý má kompletný oblek kúpený, okrem toho závoj, topánky, svad. poháre, vankúšik na obrúčky a obrúčky by mali byť hotové budúci týždeň. Už som pozerala aj SO, našla som na nete dosť lacné, keď niekto chce tip, nech dá vedieť :-)
Odpovedať
ozaj a je tu nejaká augustová nevestička z NR, okrem mňa?
Odpovedať
28.8. BA .. . pridavam sa. .Tak aka je kocky postupnost ked mame salu konecne istu?? ;-) Je nas mrteee sledujem :-D
Odpovedať
Jenny, u nas to bolo tak, ze najprv sme "savli" salu, potom fotografa, DJa, kamer.., uz mame svadobne pohariky a ja pozeram a skusam saty :D Onedlho pojdeme zajednavat menu a potom postupne torty, zakusky atd.. snad postihame :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
anemi,.,.caf moja hej hej samoska ze poznam,,.,.xi,,.,.no vidis mame obidve svadbu v ten isty mesiac,,..xi,.,.,.my mame salu v imume v michalanoch 14,8,2010,.,.,.uz pomaly vsetko dolezite vybavene len stresujem z dj,,..,volala som jura ale ten je obsadeny a dostala som ponuku tu na ms od dj benny a neviem ako sa rozhodnut,.,.,.joj stresy riadne,,.,.a co ty kde ako kedy?,,..ha,,.,.pozerala som tvoj albumcek kraasne satky mas kde si bola skusat,.,,.ja na buduci tyzden sa chystam do ke,,.,.uvidime,,.idem zo sesterkou ta sa vydava 2 tyzdne predomnou,,.,. a tiez otazka na ostatne nestretli ste sa nahodou s pracou dj bennyho,,.,.?.,,.poradte,,.,. diky diky,.,,.:DD
Odpovedať
ahojky...tak my sme tiez najprv vybavovali salu a nakoniec sme "utreli usta" kedze sme sli na urad a ako som uz pisala, ze urady oddavaju len kazdu druhu sobotu a prave na datum 28.8. neoddavaju :-( V Kosiciach su len dve take pekne saly a prave len ta tretia oddava co je nic moc, uplne mala doslova izbicka... takze sme to museli presunut o tyzden skor ... no zatial mame stale rezervovane aj na 28.8. a aj na 21.8. dve saly a aj urady, nakolko sa snazime este nejako vybavit ten urad cez znameho na toho 28.8 ale neviem ci sa nam to podari...asi skor nie ... len sme asi zatial jediny co vybavujeme na dve datumy :-D .. nam je evidentne malo jeden :-) .. takze do konca tyzdna sa to ma vyriesit, ci bude v jeden alebo v druhy datum...v podstate mame rezervovanu salu, urad, Dj-a ... zatial zhaname kameramana (mame uz dohodnute stretko s 3 - ma, tak uvidime, ktory bude vytaz) a fotografa (tu mame dohodnute stretko s 2-ma, ale obaja pytaju dost vela, tak neviem..hoci ich praca je velmi pekna, ale cca 500 € je dost nie?)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa teda pridavam aj ja :-) a ako zisujem, termin 28.08.je velmi popularny 8-) My sme mali v hre povodne uplne ine terminy,ale nakoniec sme sa ustalili na tomto :-) Svadba bude v Kosiciach. Priznam sa, stale mam pocit, ze mam(e) este cas na vybavovacky...nieco uz mame,ale beriem to zatial "zlahka" ... Prajem prijemne pripravy a hlavne "hladky priebeh" :-)
Odpovedať
marosusu:Tak saty budem asi kupovat idem ich skusat 27.2 vychadzaju na super cenu tak som na ne zvedava.Uz idem dat aj popolnocne na sebe sice len tak narychlo fotene ale predsa.A tie som kupila tu v Prahe vcera :)Objednala som si topanocky svadobne a nejaku organzu na vyzdobu.Vyzdobu som nejak neriesila lebo svadobna hostina bude u Goliasa.A tam my vysli v ustrety a budem mat svoju vysnivanu kombinaciu 8-) Takze parada este dufam ze ten termin bude v SB volny len neviem kto tam pojde sa my na faru popytat hlavne ze mam salu :D a ten zbytok!Dj nemam ale skupinu ale sak v Sb ich je dost nie ?A do Golu chodia aj nejaky iny tak skus tam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anemi: nechcem nejakeho debila za DJ uz ked tak profesional a netakeho nebudem konktretne menovat ktory sa mi na svadbe opije, radsej si priplatim a nech sa nestaram o nijake problemy,.,.vies,.,.,ja na fare uz mam vsetko zapisane a chystame sa na tie nauky do bardejova...a ty ako s naukami ste to robili v prahe alebo ako,,.a saty odkial mas ze taka dobra cena haa,,daj tipa,,.,.u goliasa som bola na svadbe,.,.kolko budes mat ludi,,.,.tam nas bolo okolo 60-70 a dalo sa super zabavit,,.,.len mne jedno prekazalo ze zachody boli rovno pri parkete a stale sme museli prechadzat popri tancujucich ludi,,.,.ale aj tak bola super zabava,,..:D
Odpovedať
marosusu:Tak ja neviem moc tych DJ nepoznam tak radsej som dala prednost zivej hudbe 8-) Mame uz s nimi skusenost na 2 svadbach takze pohoda.Z naukami to mame tak ze sme zacali chodit od minuleho utorka mame to kazdy utorok a koncime nejak 2 marca ci jak a v Prahe.Saty idem po ne za Brno len este neviem ci mi tie co som si vybrala budu sediet tak dufam ze ano,ak nie vyberiem ine ne. :-D Ludi budem mat okolo 70.Hej tie tolety ale mne to az tak nevadi akurat sme vcera dokupili cervene vino a alkohol uz mame z krku takze pohodicka.
Odpovedať
Ahojte baby. No ja žasnem! My máme tiež termín 28.8.2010, ale na rozdiel od Vás sme ešte ani nezačali. Dododli sme sa, že tento týždeň začneme, myslela som si, že v akom predstihu? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?