Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
1
11
12
Profilova fotka
xixi to som len nakukla :-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Ahojte baby ja pochádzam z Brezna ale už 10 rokov bývam v Bratislave a tenko rok v júni chceme mať svadbu v Brezne.Idem o týždeň do Brezna a čaká ma kopec vybavovačiek ohľadom svadby.Hostinu chceme mať na Bujakove v kaštieli pri Salme.Ale ostatné veci vlastne skoro nič nemáme vybavené tak ideme na to.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sslivkaa. moja sesternica mala svadbu v lete v tom kastieli, tak ak chces nejae info daj vediet
Odpovedať
ani nie tak info o tom kaštieli to tam poznám a poznám sa aj s majiteľkou skôr nejaké kontakty na DJ, fotograf, vizáž keby sa u niekoho našli bola by som vám baby povďačná. voso: ale ak sa môžem opýtať bola sesternica spokojná so službami?
Odpovedať
Profilova fotka
odpoved mas na ip :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Slavik dakujem za tip, teraz som si to vsimla. :) Cez Vianoce sa mi podarilo zohnat kontakt na primasa ludovej hudby Mostar, tak hned po Novom roku som sa s nim skontaktovala a zajednala na jul. :) Super, velmi sa tesime, lebo s drahym sme snivali o ludovej hudbe na svadbe. :) Inak je to super, lebo budu mat spolu aj DJ, cize ked bude mat hudba prestavku, mozme tancovat na moderne pesnicky. :) Este raz dakujem Slavik!!! :)
Odpovedať
Ahojte baby, ja sa tiez pripajam k Breznankam :-) . My budeme mat svadbu 08.08.09 v Hoteli Polana v Brusne. A okrem hotela a kostola zatial nic nemam .... neviete mi poradit nejaku super kapelu co hrava na svadbach?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luciita ... neviem presne, nie som priamo z Brezna, ale od Brezna, ja tam kapela a vola sa ZMB, ak by si chcela kontakt tak mi daj vediet, dam Ti ho IP, vsak pozri a precitaj si tuto temu, pisu tu o nich, vraj su dobri! :) My s priatelom sme sa rozhodli, ze chceme mat na svadbe ludovu hudbu, cimbalovku a s nimi bude spolu aj DJ, takze zatancujeme aj na ludovky aj na moderne, na svadbe nam bude hrat Ludova hudba z Mostaru. Ak by si sa rozhodla pre ludovu hudbu, tak daj info, mam na nich kontakt, napisem Ti ho potom do IP. :) Pekny dnik....
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som Vás poprosiť o nejaký kontakt na DJ v Brezne prosíííímmmmm......
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahoj, je tu niekto, kto chysta svadbu v brezne niekedy v najblizsej dobe??? potrebovala by som s par vecmi poradit, v brezne uz par rokov nezijem, takze sa uz ani neorientujem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Ahoj cokoladowaa neviem ci si uz mala svadbu alebo este nie lebo sa ozyvam dost neskoro ale ja som z BR tiez tam uz dlhsie nezijem ale svadbu mame v juni takze sa nam to krati ak by si nieco potrebovala rada pomozem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahoj ahoj, ziadna nova nevesta z brezna a okolia? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cokoladowaa .. :-) a čo by si potrebovala poradiť aj ked už určite máš kopec informácií :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
ahoj holky, je tu niekto, kto by mi vedel poradit starejsieho??? brezno a okolie.. a nejaku hudbu??? ja som chcela ZBM z brezna, ale su uz beznadejne zadaniiiii caly8: sorry, az teraz som si vsimla ze si mi odpisala, hrozne :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte baby, kde ste si dali robit svadobne oznamenia? Dakujem
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?