Brezno a okolie apríl 2008

11. aug 20113460
  • xixi to som len nakukla 🙂

• 😃

• Ahojte baby

ja pochádzam z Brezna ale už 10 rokov bývam v Bratislave a tenko rok v júni chceme mať svadbu v Brezne.Idem o týždeň do Brezna a čaká ma kopec vybavovačiek ohľadom svadby.Hostinu chceme mať na Bujakove v kaštieli pri Salme.Ale ostatné veci vlastne skoro nič nemáme vybavené tak ideme na to.

• Sponzor fóra
  • ahoj sslivkaa. moja sesternica mala svadbu v lete v tom kastieli, tak ak chces nejae info daj vediet

• ani nie tak info o tom kaštieli to tam poznám a poznám sa aj s majiteľkou skôr nejaké kontakty na DJ, fotograf, vizáž keby sa u niekoho našli bola by som vám baby povďačná.

voso: ale ak sa môžem opýtať bola sesternica spokojná so službami?

• odpoved mas na ip 😶

• Slavik dakujem za tip, teraz som si to vsimla. 🙂 Cez Vianoce sa mi podarilo zohnat kontakt na primasa ludovej hudby Mostar, tak hned po Novom roku som sa s nim skontaktovala a zajednala na jul. 🙂 Super, velmi sa tesime, lebo s drahym sme snivali o ludovej hudbe na svadbe. 🙂 Inak je to super, lebo budu mat spolu aj DJ, cize ked bude mat hudba prestavku, mozme tancovat na moderne pesnicky. 🙂
    Este raz dakujem Slavik!!! 🙂

• Ahojte baby, ja sa tiez pripajam k Breznankam 🙂 . My budeme mat svadbu 08.08.09 v Hoteli Polana v Brusne. A okrem hotela a kostola zatial nic nemam .... neviete mi poradit nejaku super kapelu co hrava na svadbach?

• Ahoj Luciita ... neviem presne, nie som priamo z Brezna, ale od Brezna, ja tam kapela a vola sa ZMB, ak by si chcela kontakt tak mi daj vediet, dam Ti ho IP, vsak pozri a precitaj si tuto temu, pisu tu o nich, vraj su dobri! 🙂 My s priatelom sme sa rozhodli, ze chceme mat na svadbe ludovu hudbu, cimbalovku a s nimi bude spolu aj DJ, takze zatancujeme aj na ludovky aj na moderne, na svadbe nam bude hrat Ludova hudba z Mostaru. Ak by si sa rozhodla pre ludovu hudbu, tak daj info, mam na nich kontakt, napisem Ti ho potom do IP. 🙂 Pekny dnik....

• Ahojte baby,

chcela by som Vás poprosiť o nejaký kontakt na DJ v Brezne prosíííímmmmm......

• ahoj, je tu niekto, kto chysta svadbu v brezne niekedy v najblizsej dobe??? potrebovala by som s par vecmi poradit, v brezne uz par rokov nezijem, takze sa uz ani neorientujem 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj cokoladowaa neviem ci si uz mala svadbu alebo este nie lebo sa ozyvam dost neskoro ale ja som z BR tiez tam uz dlhsie nezijem ale svadbu mame v juni takze sa nam to krati ak by si nieco potrebovala rada pomozem 🙂

• ahoj ahoj, ziadna nova nevesta z brezna a okolia? 🙂

• cokoladowaa .. 🙂 a čo by si potrebovala poradiť aj ked už určite máš kopec informácií 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj holky, je tu niekto, kto by mi vedel poradit starejsieho??? brezno a okolie.. a nejaku hudbu??? ja som chcela ZBM z brezna, ale su uz beznadejne zadaniiiii
    caly8: sorry, az teraz som si vsimla ze si mi odpisala, hrozne 😃

• Ahojte baby, kde ste si dali robit svadobne oznamenia? Dakujem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov