Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
janaxy, geatulujem, prajem vam vsetko dobre v spolocnom zivote. zanet, gratulujem aj tebe. uz mate vybrate mena? ja som sem straaasne dlho nepisala. sa priznam, trochu som tie nase pripravy zacala flakat. ale aspon saty mam zajednane. teraz vybavujem papiere na matriku. drahy je cudzinec a aj ja musim dolozit prelozeny rodny list s apostilou a tak. cize posledne tri dni beham len po uradoch. hned ako to budem mat vsetko komplet nachytane, vrhnem sa do oznamiek. povodne som si chcela sama vyrobit, ale nemam tolko volneho casu, tak si ich dam niekde spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
tripplebi, dakujeme za gratulaciu. Neboj na pripravy mas este cas, pomalicky dalej zajdes. Neunahli sa a radsej si dvakrat premysli. Mne uz ku koncu priprav bolo vsetko jedno a dopadlo to aj tak dobre. Ked budes mat okolo seba ludi ktory ta maju radi a poznaju ta tak ti urcite pomozu.Ver mi. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte breznanky :-) meggy...drž sa zajtrááá...kytička je hotová a dúfam, že si vytvoríš svadobný albumík aby sa mohli baby pokochať na takej krásnej neveste aká budeš ty... budem na teba myslieť... papa
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte baby, ja som tiez trosku ustala v pisani, ale konecne mam skoro vsetko takpovediac pod strechou...okrem zenicha, ktory sa natrvalo prihrnie tyzden pred svatbou...saty su skoro hotove, 12. ich nesiem ku svedkyni kde sa budeme strojit, topanocky som zohnala nakoniec v brezne, sice stali majland ale su prenadherne tmavocervene a najvacsie prekvapko urobila mama, ked vyhrabala z klenotnice uzasne ceske granaty a podarovala mi ich, budu sa mi krasne hodit k satam....najvacsi stres som mala v pondelok, ked mi v mojom zajednanom penzione zrusili termin bez dovodu, estetze sa mi podarilo uchytit Fantaziu na Michalovej a je to tam uplne rozpravkove, tak sa namiesto stresov zacinam konecne na vsetko tesit...aj ked nestiham dat dokopy album z priprav, zo svatby bude fotiek strasna kopa, tak aspon tie uvidite....majte sa pekne zatial a vela stastia.
Odpovedať
Profilova fotka
shtanik....pozri si album sue..z Brezna..mala tam svadbu a bola som jej to tam zdobiť....svadba bola v kolibe a obrad vonku...nádherné to mali..
Odpovedať
Profilova fotka
Dik caly, tie fotky mam, poslali mi ich priamo z Fantazie...ale urobila si to nadherne, taka romantika az mi slza vybehla... Inac nejak to tu umiera vsetko, baby to sa nik nejdete vydavat? Mne sa to blizi a neviem ci sa mam tesit alebo stresovat, tak radsej nebudem asi robit nic, vsak zajtra uz pride aj odsudeny, tak nech sa o vsetko stara on, ja si idem konecne nohy vylozit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shtanik..tak nakoniec ako si sa rozhodla? teda bude to ta Fantazia? je tam velmi pekne prostredie... marikaaa..dlho som ta nečítala? ako sa máš? a aj ostatné nevestičky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly..no samozrejme ze to bude Fantazia, jednak sa mi tam neskutočne páči, nielen prostredie ale aj personál a podruhé uz nejak nemám síl nič meniť a riešiť a vybavovať, budem rada ak stihnem aspoń vlastný sobáš :-D ...dnes posledný deň v práci a do soboty môžem už len stresovať a behať čo mi budú nohy stačiť...niet nad adrenalínové prípravy, som myslela že zinfarktujem keď si nastávajúci v sobotu spomenul že nemá rodný list...a od tej doby sa kazí všetko čo sa len dá....idem hneď ráno do lekárne po nejaké sedatíva...ešte ich budem do soboty asi veľakrát potrebovať... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No tak baby, mám to úspešne za sebou a keď sme dnes s mužíčkom obdivovali svadobné video, tak sme sa zhodli, že by sme si to kedykoľvek zopakovali znovu. Síce som pri pred odobierkou bola v takých nervoch, že musel do mňa otec naliať dva poháriky anízovice a z obradu si pamatám akurát záverečné gratulácie, všetko čo nasledovalo potom bola jedna rozprávka. Však na albume je to snáď vidieť, lepší vstup do manželstva sme si ani predstaviť nemohli. Držím palce všetkým, ktoré to ešte len čaká.... :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, dlho som tu nebola, nejako nestiham ani vlastnu svadbu riesit :-D Shtanik, blahozelam k svadbicke a prajem do manzelstva vsetko naj naj naj...a vidim, ze saty dopadli nakoniec super, boli velmi pekne... Zanet...uz to mas za par...budem drzat palce nech vsetko dopadne podla predstav....dufam, ze male v brusku je tiez ok...
Odpovedať
Profilova fotka
shantik...no velmi pekná si bola aj tie saticky boli super :-) vela stastia prajem x-) marikaa...no uz sa to kráti...ale nestresujem vobec :-) tie obrucky dopadli tak ako sme si priali takze budu presne take ako chceme a ostatné taktiez :-) no a malinké je poslusné :-D sem tam ma potrápi rannými nevolnostami ale dá sa to vsetko zvládnuť :-) sme nesmierne stastní a akurát teraz 3.7. už dostanem aj materskú knižku..je to už 3 mesiac... :-) ja uz sem tiez velmi nestíham chodit ale vždy sa pozriem co v Brezne nové ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá. shantik, gratulujem. ja momentálne svadbu nejako neriešim, jedine tak vypisovanie obálok s oznamkami. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zanet, drzim palce zajtra nech to dopadne tak ako si zelate....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :-) tak ja už to mám za sebou, bolo to také ako som napísala k svadobnému albumu....dosť stresujúce vzhľadom na moj stav..hlavne okolo pol noci, taká kríza, že som skoro hodinu presedela na vzduchu koli nevolnostiam...ale potom som do rána tancovala a hopsala, uz bolo oukej..všetko prebehlo hladko a veľmi emotívne...nezabudnuteľné.. :-) marikaa...ďakujem krásne :-)
Odpovedať
Janet, musim pochvalit vyzdobu...nadherna!!!!! talent v sebe nezapries...uz sa tesim na zvysok fotiek...
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem Janet. bola si nadherna nevesta. ja som si dnes bola zajednat druhe saty, lebo k tym cervenym nemam topanky a uz sa mi nechce hladat a zhanat.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám krásne nevestičky :-) a kde ste všetky a nejake foto vidieť s príprav?? x-) čo máte nové...??
Odpovedať
Profilova fotka
caly, som ti písala ip, aj som ti volala na mobil. dnes som bola v Ďumbieri. konečne viem, o čom ste písali. doteraz som ho videla len zvonka. a môžem povedať, že tak ako vypadá z vonka, tak aj znútra. :-) ja už mám všetky papiere podané, všetko nachystané. už len svadba aby bola. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tirpplebi...IP :-)
Odpovedať
Kocky prosim poradte mi nejaku dobru kadernicku a kocku co ma nalici na svadbu...Janet mne sa pacil velmi tvoj uces, kde ti ho robili?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa IP :-) môžem ti len odporučiť to s čím som ja bola maximálne spokojná
Odpovedať
Janet, gratulujem, fotky su krasne, aj vyzdoba...Nemas viac fotiek? Zvazujem, ze aj my buduci rok budeme mat svadbu vo Velkych oblokoch, len ja som vnutri este nikdy nebola, tak len podla toho, co vidim na fotkach..uz mi aj Marikaa poslala fotky, a mne sa tam vcelku paci...Mohla by si mi do IP poslat cislo na starejsieho, mali ste ho vobec? Ak ano, aky bol?...a torticku a kolaciky Vam kto robil? nemas detailnejsie foto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá. ako sa vám darí? my sme boli dnes drahému kúpiť oblek a topánky. o týždeň budem po brezne chodiť ako už pani. sa tak tešíííím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Breznianky, kam ste sa vytratili?
Odpovedať
ahojte, nevytratili sme sa len nestihame...kedy uvidime fotky zo svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa, máš ip ;-)
Odpovedať
dakujem...super fotky...kde ste to nakoniec mali na Rohoznej?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa, nie, priamo v Brezne, obrad bol v evanjelickom kostole a oslava v penzióne Ulička.
Odpovedať
aha jasne...dufam, ze vsetko dopadlo tak ako ste si naplanovali
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa, to áno, som spokojná. hlavne sme mali dobrú atmosféru. dobre som sa cítila.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?