Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj caly8..........no, ja som bola velmi sikovna, saty su odskusane a pripravene pre mna spolu aj s doplnkami. Pojdem si ich uz len prevziat buduci piatok.V albume ich este nemam pridane ale mam par fotiek zo salonu vo fotaku, pridam neskor. Samozrejme aj popolnocne saty su uz pripravene aj topanocky k popolnocnym satam. Skuska ucesu myslim ze dopadla dobre, no uvidim ako to bude vsetku spolu ladit. My kameru tiez nebudeme mat len fotografa a kamarata kt.mozno spravi par videii. Svadobne vinko tiez uz mame, dnes sme si ho boli vyzdvihnut. Je toho vela, zacinaju ozajstne stresy........................ :-) atd mohla by som pokracovat............. Pan farar je tiez pripraveny este nas caka sedenie v rodine.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. janaxy..uz sa t ito kráti ;-) uz mas ten spravny predsvadobny stres?? ale urcite ti to odsýpa jedna radost :-) a kde si si dala robit kyticku? idem mrknut album ;-) inac ako baby?? ostatne tu malo chodite a nic nevieme co a ako sa mate... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte breznianky a buduce breznianky....pridam sa aj ja, len ma trochu desi ako vsetci planuju mesiace a roky vopred, ja mam svadbu o mesiac a teda riesime s drahyn, ktory je od BA, vsetko na smyku a samozrejme na dialku...tak ked som si citala vase prispevky az ma zamrazilo ci to vobec nejak dopadne, ale snad ano....aj ked este stale nevieme ci chceme aj nejaku oslavu, ci len obrad a potom domov, ale paci sa mi takyto chaos :-D
Odpovedať
Ahojte kocky... Janaxy drzim palce, nech svadbicka dopadne podla predstav...potom posli aj fotecky... Vitam aj noveho clena - shtanik...neboj urcite to zvladnete...ked pomoze aj rodina s vybavovaniami tak sa to da...ved dnes sa da kopec veci vybavit aj na dialku cez telefon a email... Lamka - poslala som ti fotky z tej oslavy, dufam, ze dosli... Zanet, tebe sa to uz tiez pomalicky blizi... Baby uz som sa to tu tusim niekde pisala, tak sa budem asi opakovat...budete mat aj okolo pol noci nejaky folklorny subor? ja to strasne chcem ale neviem, kto to v okoli Brezna robi...nepoznate niekoho? Inak moja buduca svokra si presadila starejsieho...ja mam z toho trosku obavy, lebo som na ziadnej svadbe so starejsim este nebola...tak si to neviem predstavit...hlavne sa bojim aby mi tam nejaky cudzi chlap nerozkazoval, co mam robit a ako sa bavit...ale vraj starejsi maju na starosti zabavat len hosti...
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...vobec sa neobavaj strejsieho...podla mna je to najdolezitejsi covek na svadbe co sa tyka organizacie...to proste musi byt....on vas usmerni vsade ke bude treba a to je dolezite...a ak sa smiem spytat koho vybrala?? alebo oslovila? no ten subor...to mas tak, ja som tu citala myslim, ze sa k tomu niekto vyjadroval, ze so suboru chodia zatancovat tym, ktory tam aj kedysi tancovali a posobili...tak ak sa svokra pozna s niekym napr. s Kyčery tak sa dohodni aby ti prisli spravit zavijanku...a budes to mat pekne...myslim,ze by to nemusel byt problem... mne osobne sa take nepaci a dufam, ze zavijanka prebehne bez nejakych ceremonii...len tie reci okolo toho ci chceem vienok stat ci hlavku a tak...a bude pojdem sa prezliect a mozem tancovat do rana...ak... vitam aj ja shtanik na tomto fore :-) tak sa pochval alebo postazuj co mas a co nie :-D v niecom by som vedela pomoct :-p
Odpovedať
Profilova fotka
vrela vdaka za povzbudenie vsetkym....no, ja mam hlavne zenicha, aspon ten je isty :-D , saty sa uz siju, nechavam si urobit od jednej pani z Valaskej, lebo chcem take trosku atypicke, tak ze to by malo byt v suchu, akurat problem s oznamenim, nakolko sa chceme brat 20.6. co je piatok a nemame este ani ziadost podanu, s tym musim cakat na draheho az sa uvolni a pride do Br., takze oznamenia budu asi tak 2 tyzdne pred samotnym aktom, co je sice neskoro ale aspon vsetkych naokolo usetrim stresov :-D ...jedine v com mam jasno je, ze nechcem pri obrade ziadne basnicky ani vselijakych kvazi svadobnych umelcov, pride mi zahrat kamarat na gitare, nieco prijemne a nerusive..no nejak ma dnes uz vsetky predsvadobne stresy opustili, idem sa vyzivat v tom ako nic nestihame a aj tak to nakoniec bude krasne, aj keby sme mali robit nasledne grilovacku pred cinzakom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no este jedna vec ma napadla, ak niekto mate s tymto skusenosti prosim o radu...svatbu chcem V Brezne, nakolko som sa tu narodila, vyrastla aj tu momentalne zijem, ale trvale bydlisko mam v obci cca 20km odtialto, nastavajuci na Zahori, ze ako je to pri podavani ziadosti na matrike. Na fore som sa docitala vselico, niekto tvrdi ze sa podava v mieste konania sobasa, iny ze v mieste trvaleho bydliska jedneho zo snubencov a tam vystavia delegacnu listinu na urad kde sa chcete vziat....zrejme to ma kazda matrika inak, tak ak niekto nieco viete o tej v Brezne, poradte prosiiiiiiimm
Odpovedať
Profilova fotka
shtanik...takze co sa tyka matriky je to tak, ze v mieste konania obradu si podavas ziadost a budete aj zapisaní v knihe manzelstiev v mieste obradu...ja som to akurat vcera riesila, pretoze sa budeme brat v Ciernom Balogu a ziadost o uzavretie manzelstva mi potvrdia na matrike v C.Balogu,ale trvaly pobyt mame obaja v BR...je budem mat cirkevny sobas a tam aj oni maju zapisnicu ale pre ich potreby...no prikladas aj tuto zapisnicu na fare, oni to potom poslu na obecny urad.....tak by to malo byt... :-) co kvety? mas uz predstavu? ;-)
Odpovedať
shtanik, my budeme mat sobas v Brezne na matrike a obaja mame trvaly pobyt v inom meste, staci ked pojdes na matriku kde mas trvale bydlisko ty alebo priatel, tam vypisete ziadost o uzavretie manzelstva, matrikarka vam da taky papier o delegovani (uz si nepamatam ako sa to vola) zaplatili sme 500Sk a pojdete s tymi vsetkymi papiermi + OP+rodne listy na matriku do Brezna - tam zaplatite dalsich 500Sk. Inak na matrike v Brezne sobasia len prvu a tretiu sobotu v mesiaci...a myslim, ze toto zvladnes obehat aj sama a nemusis cakat na priatela, ak mas teda jeho rodny list (staci aj kopia - teda aspon u nas stacila)...
Odpovedať
teraz som si spomenula, musite sa tam obaja podpisovat, takze to sama nevybavis :-S ale zavolaj si aspon na matriku do Brezna a dohodnite sa na datume a hodine, papiere im mozes doniest aj neskor...my sme to tak robili...
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka baby, skocim teda zajtra aspon na tu matriku, dufam ze je termin este volny aj keby nas mali oddat o 8 rano...inak caly8, s tymi kvetmi este niesom sto percent rozhodnuta, pacila by sa mi kyticka z tmavofialovych kalii, ale kedze bude mat vinovocervene saty, tak neviem ci by to nieco decentnejsie nechcelo, nejaku kombinaciu s bielou...takisto neviem co do vlasov, nakolko ich mam pomerne kratke a cervene, asi tiez len nieco minimalisticke, vyrazna budem az az :-D S pripravami sme sa kazdopadne trosku posunuli, uvazujeme aj o nejakej mini hostine na sposob svedskych stolov, budto u Elfa na poschodi alebo ked bude priharat tak to spachame v zimnej zahrade v Talskej Baste...len mi pripada trochu zvlastne mat svadobnu oslavu sa na pracovisku, ale ked to inak nepojde...ako ste na tom vy?
Odpovedať
Ahojte dievcata. chcem sa opytat, ci nepoznate niekoho. kto maluje na sklo? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
helou meggy :-) co potrebujes namalovat? a kolko? lebo viem, ze sa daju kupit take farby a dokonca aj v BR :-D no ale na otazku ci nepozname...ja nie :-p ako sa mate inač? shtanik...tak ty pracujes v talskej? a budes mat svadobne cervene?? =-) ale take dlhééé?? som zvedavá však? :-D určite k vinovočerveným satkam nieco jemnejšie...a fialovú isto nie :-) to sa velmi nehodí...nebudes si vytvarat album priprav?? marikaa...ako sa darí?
Odpovedať
Profilova fotka
caly8 ...mno priamo v Talskej nie, som na Partizane ale predsalen to patri k nam a nechat sa vysluhovat kolegami, mno nevim...satocky budu vpredi kratke a vzadu dlhe, ay budem mat nieco hotove tak to urcite nafotim a dam do albumu, zatial som rada ze vobec nieco stiham, lebo je vsetko na mne, drahy je 300km odo mna a rodicia su uplne vlazni, tak lietam a vybavujem ako z retaze odtrhnuta. Ok, fialovu teda nie, mozno biele postacia. Zatial papik a vsetkym drzim palce. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa, som si vsimla ze hladas subor na zavijanku....skus oslovit Mostar, telefon Tel.: 00421 (0) 48 6112189, umelecka veduca je pani Stella Ihringova...mila pani....viem ze robili taketo nieco aj pre neclenov suboru a su dobriiii...hlavne hudba, ich huslista Jozko Perunsky mi bude hrat na svadbe na gitarke...sikovny to clovek....tak vela stastia ak si zatial nic nenasla
Odpovedať
shtanik, super dakujem za kontakt, urcite sa im ozvem, ja som aj rozmyslala nad Mostarom, ale zrovna maju webovu stranku v prestavbe, tak som nemala ako na nich zohnat kontakt... Inak bud rada, ze rodina je vlazna...tie nase sa zase zacinaju do toho montovat stale viac a viac a nerobi to dobrtoru, lebo vymyslaju blbosti... Zanet, ja zatial vsetko ok a co ty uz je obchodik rozbehnuty?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa..no rozbehnuty zatial nie, lebo cakam na dotaciu z UP...takze predpokladam, ze sa zacnem realizovat po svadbe...teraz nas caka dovolenka, ideme si oddychnut na tyzden do HR :-) a potom sa moze vsetko zacat... ale makam stale na mieste cinu :-D dnes napr.sme natierali piecku co tam bude aj na okrasu aj na kurenie...prosto romantika :-p :-D ale na toju svadbicku uz budem makat :-D aj julinka co tu bola na tomto fore ma presne ked ty myslim... dala si kvietky u mna.... :-) shtanik...no vidis Mostar ma nenapadol a dokonca aj mne tam tancuje baba z rodiny... :-) na Partizane mi robila kamoska...a moj nastavajuci tam bol tiez teraz nedavno pracovne...ale s takou vrtnou supravou co tam idu stavat ten hotel cico...robili tam prieskum... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly8....to myslis tie pyramidy co ideme pristavovat :-D . Inak hroza strasna, krajcirke sa podarilo nejak dobabrat tie saty, tak som bola vcera odznova kupovat latky a zhanat niekoho, kto mi ich za mesiac stihne spichnut..ale nervy mam z toho az dnes rano :-D Prinajhorsom pojdem na sobas v rifliach a moj drahy v monterkach, vsak lubit sa budeme aj tak. Najlepsie na vsetkom je, ze rodicia ho este ani nevideli a do svadby snad ani nestihnu, co mu budem stresy robit 8-) Idem si dnes aspon kyticu objednat plus pierka pre tatikov a nastavajuceho, premyslam este o vyzdobe na auticko....stale sa neviem rozhodnut medzi jednoduchou kyticou z bielych kal alebo nieco uletenejsie, snad mi kvetinarka poradi. A nakoniec sa vsetko bude vsetkym pacit :-D
Odpovedať
Zanet neboj to stihnes, so mnou mat vela prace nebudes, ja chcem len malu kyticku pre mna (asi tmavocervene ruze) a pierko pre Michala...kvety do saly zabezpeci hotel a kvety pre maminky, druzicky a neviem este koho tak to mi pride ako zbytocnost...No s Julinkou sa mozno stretneme pred matrikou, oni maju sobas hodinu po nas :-D Shtanik, a co ti krajcirka dorobila so satami?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...no nechci vediet, kym boli len sfercovane tak to vyzeralo ze vsetko dobre dopadne, ale akonahle ich zosila napevno tak som sa skoro rozplakala, mozno je aj moja chyba ze veeeelmi vymyslam, ale nakoniec uznala ze na to nema a mne sa podarilo najst dve kocandy priamo v brezne, ktore sa toho s nadsenim chytili a maju straaasne velku fantaziu, tak sa tesim ze to nakoniec dopadne este lepsie ako som si myslela.
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...no tak to sa tesim, kedze to mate takto naplanovane...pridem vas pozriet teda :-) s julinkou si piseme cez maily...uz sa nevie dockat :-) to uz je budem pani ... :-p ak sa dozijeme v zdraví dnes dobra sprava...akurat uz idu obrucky gravirovat co ma velmi tesi a buduci tyzden si po ne hadam pojdeme do Levic baby..nakoniec nam ich dala urobit moja krstna u znamej,..takze som nesmierne zvedava =-) inac ostatne stoji...boli sme so svokrou zajednat kolace a moja mamina pojde zaciatkom mesiaca..to ale ja uz budem na odchode na dovolenku 6.6. pálime a potom uz sa venujem svadbicke atd.
Odpovedať
Shtanik, a ake to budu saty? nieco narocne na strih alebo nieco extravagantne ked to ta prva krajcirka vzdala? Zanet, jasne pridi nas kuknut..ale inak sa aj tak uvidime asi rano ked si prideme pre kyticku... a gratulujem k obruckam... Janaxy....tesime sa na fotecky zo svadby...
Odpovedať
Zanet az teraz som si vsimla mate pekne oznamka....ozaj a co popolnocne saty? uz su usite?
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...ked ja som taka extremistka, ale podla mna to az take narocne nieje, chcem korzet na snurovanie zo satenu a suknu v predu prekryvajuce sa kratke cipy a dozadu postupne rozsirenu...kombinacia saten a na to vysivany jemny tyl.....no zajtra ofotima hodim do albumu prvu uspesnu skusku...dufam...
Odpovedať
ok, tesim sa na foto...vidim, ze tu obidve strasime takto neskoro...ja uz pojdem asi do postele, lebo rano nevstanem...
Odpovedať
Ahoj Janet, tak moja druzicka bude mat saty ladene do ruzova, ale nic prehnane. Ma suz foto tej kyticky? Juu uz sa to blizi, dnes je akurat tyzden do svadby...no mam nervy a veru tecu aj slzy. Moj drahy je tiez na nervy...nech je to za nami. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ako pokracujete v pripravach? My uz oddychujeme a prezivame krasne medove tyzdne. Myslim na Vas a drzim silno paste aby Vam pripravy nikto nepokazil a vsetko dopadlo tak ako si predstavujete. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby :-) ako s pripravami? ja sa uz nestresujem bude ako nebolo....ideme v piatok na dovču tak ked sa vrátime v plnom prude sa do toho pustime.....inac stale riesime starejsieho a uz skorov vsetci co stoja za to su obsadení takže paráda.... ináč ja mám novinku ;-) .... čakáme bábo :-D x-) x-) presne tak ako sme plánovali...maminke sa narodí na 30-tku ak všetko pojde oukej ;-) tak držte palce :-)
Odpovedať
jeeej babo, Zanet gratulujeeeeem, a uz vies aj termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, Janet, pripajame sa ku gratulacii k vasmu tehotenstvu.Nastavajuci je urcite velmi stastny, vsak? Cakat babo je najkrajsi pocit na svete, myslim? O to viac budes prezivat Vas svadobny den. Vela, vela lasky ti prajeme aby si bola spokojna,vyrovnana a uzila si kazducicky okamih cakania na vase malicke stasticko. Tesime sa spolu s Vami. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?