Brezno a okolie apríl 2008

Zobraz úvodný príspevok
najde sa niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
marikaa...ja chcem hlavne tie stoly a velmi sa mi pacia aj navleky ale to este zvazim :-) no uvidime.. a kameramana uz mate??
Odpovedať
kameru nam bude robit pani dubravska, ju mi odporucili, tak dufam, ze to bude v poriadku. do tanca sme chceli kapelu ZBM, ale, velka skoda a to ma fakt dost mrzi, kym som sa ja zobudila, boli uz davno obsadeny. takze bude nam hrat peter vincur, nepoznam ho, odporucila mi ho pani z omegy, ze uz u nich parkrat hral a zabava bola vraj dobra. ak chces, poslem kontakty. robis aj svadobne kyticky, caly? aj vyzdobu na auticko? ja mam vysnivanu svadobnu kyticu z konvaliniek, len neviem, ci uz zaciatkom maja byvaju baby, chcem sa poradit - planujete aj pierka pre druzbov? ja som to totiz nemala v plane, ale mamka vravi, ze by sme mali, ved to poznate... co vy na to? prip. kde ste to zhanali? a mam trosku problem aj so skatulkami na kolace do vysluzky... a marika - neviem, tazko sa pozname, ja som breznianka, v trencine som asi len 3-4 mesiace v priatelovom rodisku, predtym sme boli v nemecku, tak neviem...
Odpovedať
kameru este nie a minule sme tak rozmyslali, ze keby ani nebola tak nevadi...no uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
siska...no mi sa velmi dobre pozname zo ZBM aj kameramankou je to lidrova manzelka :-D a ich uz mame zajednaných ale kameru no neviem neviem...mi sa skusime poradit s fotografom.. robim aj svadobne aj na auto aj komplet vyzdobu svadobnu :-) a pierka samozrejme aj pre druzbou aj pre otcov aj pre starejsieho a komplet pre nevestu a zenicha...napisem ti do IP... :-) ale tie konvalinky...no to bude problem..je to chranena rastlinka a keby sa objednavala bude to dost drahe...ale pozriem sa po tom.. skatule by sa mali dat kupit aj v tesco alebo v ADDY v BR to je velkosklad s papier.potrebami aj maloobchod je tam takze mozno by vedeli pomoct...
Odpovedať
Profilova fotka
my nejaku specialnu vyzdobu neplanujeme, teda da sa povedat, ze neplanujeme ziadnu. z mojej strany pridu len moji fakt dobri priatelia a zo strany mojho draheho jeho najblizsia rodina. zda sa mi to tak trochu zbytocne. co sa tyka hudby, chceme mat len DJa, kapela by sa tam aj tak nezmestila :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, vidim, ze vcera sa tu rozprudila riadna debata ;-) Musim len reagovat, ze aj my budeme mat za DJa Petra Vincura. Je to mojho draheho kamarat a bol hrat aj na oslave 50tky mojej buducej svokricky a ze vraj bol perfektny ;-) Tak som spokojna, ze su na neho dobre ohlasy ;-) My sme si zatial kameru nevybavovali, ale stale mi to vrta hlavou.... Ta pani Dubravska, co ste o nej pisali, ta je z Brezna? Dali by ste mi na nu kontakt do IP?? ;-) Budem vdacnaaa ;-) Caly: citala som, ze si bola skusat saticky, nejake si si aj vybrala? ci este nie? Este pojdes pozriet tu LaSposu? ;-) PS: a odkial objednavate navleky? My sme sa cosi informovali v svadobke v Brezne... osobne som ich este nevidela, len buduci svokrovci vybavovali, ale ze su vraj celkom fajn ;-) Tak utekam pracovat, majte sa zatial krasne Breznianky ;-)
Odpovedať
Sisa ja som ta asi zle pochopila.... Baby uz som pridala fotku siat do albumu, cez vikend pridam viac fotiek...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ahojte :-) tak ja som bola skusat nejake satky vid.album ale este som nic nerezervovala na isto..pojdem este dnes do ZV a uvidim co tam... a potom sa uz nejako rozhodnem..
Odpovedať
Profilova fotka
pekne saty, najviac sa mi pacia tie posledne, co si si skusala.
Odpovedať
Profilova fotka
dakovala :-) moje favoritky boli tie prve :-) ale este nie je nic iste :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janet, pozrela som si tvoj album, mas v nom podla mna dost vela peknych veci napr.tvoje topanky sa mi pacia, paci sa mi aj vyzdoba myslim ze mas tam aj prestieranie v hnedom odtieni, atd. Tk sa mi zda ,ze mas uz premysleny kazducky detail. Ja som s pripravimi nie az tak daleko, neviem sa stale rozhodnut, vaham vo vela veciach v mojich pripravach. Mozno to nakoniec dopadne tak, ze rezignujem a potom budem lutovat ze som pripravy nedotiahla dokonca napriek tomu ze som sa na toto obdobie tak velmi tesila. Neviem, asi ma chytila mensia predsvadobna depka? Skusala s sii vela peknych siat, mne sa pacis v tych prvych, pekne sadnu na tvoju postavu . x-) . zatial pa..........
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janaxy :-) dakujem za nazor :-) bola som uz aj vo Zvolene v Nicol aj v Ellen salone a v tom sa mi pacili satky kde mam napisane, ze ..pekny korzet.. :-) tie by som aj zobrala, ale mam dilemu, ked budem opalena či nebudem vyzerat ako cigoška :-S predsa len kremova farba..skusim tam zavolat ci mi nemozu objednat ivory(slonovinovu kost)..hm?? co si myslis o tom? tak moja vyzdoba bude ako tak poviem ti, ze aj mna chytaju nejake stavy, ze sa vobec na to netesim lebo aj s tymi satami napr. mala som nejaku predstavu a tu nejdem nic take najt takze sa musim prisposobit...a chodit po Slovensku sa mi koli tomu nechce...zase som nie tak posadnuta tym...je mi to v podstate uz jedno :-| :-| je akolo toho veela starosti a ja popri vsetkom ostatnom akosi stracam dych :-p aaalee nebooj zvladneme a budeme najkrajsie nevesty :-D aspon pre tych nasich buducich manželíkov :-p pozdravujem nastavajuceho tvojho :-) tak sa tesím ked tu budeš zatial awooj pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky, potrebujem surne pomoc...museli sme svadbu posunut o mesia dopredu, samozrejme fotografka uz nema volno na ten termin, tak hladam niekoho, kto ma 6.9 volne...poradte prosim...takisto ZBM nemozeme sa im dovolat...uz som z toho zufala... Inak Zanet s tym opalenim si nemyslim, ze by si vypadala ako ciganka...mne zase vraveli v salone, ze svetle veci vyniknu viac na opalenej pokozke...no ktore saty si si nakoniec vybrala? suhlasim, ze clovek ma nejaku predstavu o satach a potom ked pride do salonu, tak je sklamany ale asi to treba chapat aj z pohladu majitelov salonov, oni musia objednavat saty, ktore sa im budu vela poziciavat....a kto chce nieco extravagantne alebo narocne, tak si ich musi asi kupit :-(
Odpovedať
zanet kukla som tvoj album este raz a najviac sa mi na tebe pacia tie favoritky c1. a potom tie co si si nezapamatala...ale je to len moj subjektivny nazor, musis sa rozhodnut sama... a farbu vyzdoby menis na bordovu??? dobre to chapem podla fotiek?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marikaa, tak výzdoba nabude len bordova ale bude tam aj taka farba aby to bolo trochen vyrazne...to som kupila latku na balícky ktoré pouzijem ako menovky a zaroven darceky pre hostí :-) saty zrejme budú tie ,,pekny korzet,, pretoze sa mi zdaju prakticke na....klaknut, po schodoch a zabavu a som sa dobre v nich citila....tie puzdrove boli len tak tak a mala by som do nich schudnut aspon kilo dva :-| takze to nebudem riskovat..tie ktore by som teda brala su kremové takze dufam, ze v nich nebudem vyzerat tak ako som pisala hore vyssie :-D pisala som ti IP na foto a este toho Dubravskeho :-)
Odpovedať
Super dik Zanet za kontakty, zajtra to obvolam...neda sa vidiet ta praca toho fotografa aj niekde na internete?
Odpovedať
Profilova fotka
nie neda, ale napisem ti jeho mail, tak sa skus dohodnut aby ti nieco poslal ak... :-) on ma v ateliery fotky tam sa to da pozriet, ale vy ste uz nie na SVK, vsak?
Odpovedať
my uz sme bohuzial spat v uk...ale ja mu zavolam a nejako sa s nim dohodnem....
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko Breznanky :-) ako sa máte?? píste píste co nové ako ste s prípravami a poradte mi nejakeho starejšieho =-) :-) ja som uz kupila aj pohare...su uplne jednoduche ciste bez gravíru s tesco... ja si ich ozdobím len kvietkami a basta :-D mne sa totiz tie vycackane a s menami a neviem cim vobec nepači...lapače prachu potom :-D a takto si z nich budeme pripíjat sektom hocikedy :-p poviem vam cenu....4 kusy za 269 sk- no nekúp to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Caly, no tak si tie pohare fakt dobre kupila ;-) Ja som kupila tie, co mam v albume tiez za dobru cenu, pretoze moje dva stali necelych 900 Sk a ti poviem, ze som bola v jednom salone, kde ich ponukali cez katalog a tam bola cena 2000,- Sk... som myslela, ze ma vystrie, ked som to videla... to je uzera toto :-p no uznaj - rozdiel 1100 Sk :-S Ja tiez nechcem ziadne vypisovane pohare, jednoduche, presne ako pises, aby sa dali pouzit aj inokedy ;-) A tie srdiecka, to moze byt, to nie je az take cackne 8-) A dnes rano som zajednala pierka pre hosti. Dalsia vec z krku x-) a ty ako? uz sa ti ozvali zo Zlatokovu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som za tu dobu neurobila ani nevybavila nic :-( jedine, co som si dala nastrelit nausnice, aby som si nejake pekne mohla dat aj na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak keď všetko pôjde dobre, nám treba už len oznámenia, a nejaké drobnosti ;) ale stále sa čosi nájde, čo buď vymyslím ja alebo niekto zo známych a potom sa po tom naháňam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
julienka....ak by si tu nahodou bola :-) este nam nepisali zo Zlatokovu ale uz cakame druhu odpoved ci to urobia alebo nie...ak ano ide sa na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hihi, akurat som ti pisala do IPcky ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julienka.....mi chceme oznamka vyrabat sami ale musime pockat kym tu rozkvitnu nejake byliny aby sme mali krááásne fotky :-D ale teraz mam toooolko vybavovaciek okolo kvetinarstva, ze sranda...no ale uz sa to realizuje a to ma tesiiii x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, tak drzim palceky!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julienka....tak uz nam odpisali zo Zlatokovu :-( nevedia to take urobit, vraj je to robene nejakym laserom a oni take vybavenie nemaju... ;-( aleee uz sa tym nezaoberam...budu hladke s jemnou vlnkou a tam pre mna zirkoniky a basta....ked si nieco vysnivas tazko to zrealizovat hlavne take co ti navzdy ostane.... vcera som bola zaplatit zalohu za saty, su naozaj kraasne budu upravovane spustia mi volany z nich a budu uplne jednoduche :-p idem pracovat kvietky volajúúú :-D
Odpovedať
Ahojte kocky...Zanet a ake obrucky si chcela urobit ked sa nedaju? skoda, ze si mi nedala vediet pred mesiacom, moj ujo robi v Zlatokove a urcite by ti to urobil resp. by sa o to aspon pokusil... aj nam robi obrucky na mieru, resp. sme si vybrali z ich katalogu a trosku sme ich pomenili, da sa urobit vselico ked sa chce, ale vies pre nich su to asi zbytocne starosti, tak Vas preto takto odbili...skoda, ja uz s nim v kontakte do tvojej svadby nebudem :-S Ozaj posles mi prosim cislo na toho DJja, co si mi minule spominala, ze sa spytas draheho??? prepac, ze ta takto uhanam, viem ze mas kopec svojich starosti...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marikaa... no som smutna z tych obrucok :-( skoda, ze s nim nebudes bola by som stastnaaaaa ako blcha .... su podla mna jednoduche a poslali sme im tam nakresleny presne ten gravir..proste zvladli by to a tak sme ich vychvalili a napisali, ze sa spliehame na ich zlatnika atd. proste same superlativa :-| a nic.... akrat dnes isiel moj drahy na s kamosmi na kafe a mal by tam byt aj ten co ma jeho aktualne cislo....som mu pripomenula nech sa opyta...takze zajtra ti napisem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v albume wedding ring su na 7 mieste....najprv nam napisali,ze je maly obrazok tak sme im nakreslili presne ten gravír na pc...a ništ.. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?