Brezno a okolie apríl 2008

11. aug 20113460
  • marikaa...ja chcem hlavne tie stoly a velmi sa mi pacia aj navleky ale to este zvazim 🙂 no uvidime.. a kameramana uz mate??

• kameru nam bude robit pani dubravska, ju mi odporucili, tak dufam, ze to bude v poriadku. do tanca sme chceli kapelu ZBM, ale, velka skoda a to ma fakt dost mrzi, kym som sa ja zobudila, boli uz davno obsadeny. takze bude nam hrat peter vincur, nepoznam ho, odporucila mi ho pani z omegy, ze uz u nich parkrat hral a zabava bola vraj dobra. ak chces, poslem kontakty. robis aj svadobne kyticky, caly? aj vyzdobu na auticko? ja mam vysnivanu svadobnu kyticu z konvaliniek, len neviem, ci uz zaciatkom maja byvaju
    baby, chcem sa poradit - planujete aj pierka pre druzbov? ja som to totiz nemala v plane, ale mamka vravi, ze by sme mali, ved to poznate... co vy na to? prip. kde ste to zhanali? a mam trosku problem aj so skatulkami na kolace do vysluzky...
    a marika - neviem, tazko sa pozname, ja som breznianka, v trencine som asi len 3-4 mesiace v priatelovom rodisku, predtym sme boli v nemecku, tak neviem...

• kameru este nie a minule sme tak rozmyslali, ze keby ani nebola tak nevadi...no uvidime...

• Sponzor fóra
  • siska...no mi sa velmi dobre pozname zo ZBM aj kameramankou je to lidrova manzelka 😃 a ich uz mame zajednaných ale kameru no neviem neviem...mi sa skusime poradit s fotografom..
    robim aj svadobne aj na auto aj komplet vyzdobu svadobnu 🙂 a pierka samozrejme aj pre druzbou aj pre otcov aj pre starejsieho a komplet pre nevestu a zenicha...napisem ti do IP... 🙂 ale tie konvalinky...no to bude problem..je to chranena rastlinka a keby sa objednavala bude to dost drahe...ale pozriem sa po tom..
    skatule by sa mali dat kupit aj v tesco alebo v ADDY v BR to je velkosklad s papier.potrebami aj maloobchod je tam takze mozno by vedeli pomoct...

• my nejaku specialnu vyzdobu neplanujeme, teda da sa povedat, ze neplanujeme ziadnu. z mojej strany pridu len moji fakt dobri priatelia a zo strany mojho draheho jeho najblizsia rodina. zda sa mi to tak trochu zbytocne. co sa tyka hudby, chceme mat len DJa, kapela by sa tam aj tak nezmestila 😃 .

• Caute kocky,

vidim, ze vcera sa tu rozprudila riadna debata 😉 Musim len reagovat, ze aj my budeme mat za DJa Petra Vincura. Je to mojho draheho kamarat a bol hrat aj na oslave 50tky mojej buducej svokricky a ze vraj bol perfektny 😉 Tak som spokojna, ze su na neho dobre ohlasy 😉
    My sme si zatial kameru nevybavovali, ale stale mi to vrta hlavou.... Ta pani Dubravska, co ste o nej pisali, ta je z Brezna? Dali by ste mi na nu kontakt do IP?? 😉 Budem vdacnaaa 😉

Caly: citala som, ze si bola skusat saticky, nejake si si aj vybrala? ci este nie? Este pojdes pozriet tu LaSposu? 😉

PS: a odkial objednavate navleky? My sme sa cosi informovali v svadobke v Brezne... osobne som ich este nevidela, len buduci svokrovci vybavovali, ale ze su vraj celkom fajn 😉

Tak utekam pracovat, majte sa zatial krasne Breznianky 😉

• Sisa ja som ta asi zle pochopila....
    Baby uz som pridala fotku siat do albumu, cez vikend pridam viac fotiek...

• baby ahojte 🙂

tak ja som bola skusat nejake satky vid.album ale este som nic nerezervovala na isto..pojdem este dnes do ZV a uvidim co tam...
    a potom sa uz nejako rozhodnem..

• pekne saty, najviac sa mi pacia tie posledne, co si si skusala.

• dakovala 🙂

moje favoritky boli tie prve 🙂 ale este nie je nic iste 😛

• Ahoj Janet,
    pozrela som si tvoj album, mas v nom podla mna dost vela peknych veci napr.tvoje topanky sa mi pacia, paci sa mi aj vyzdoba myslim ze mas tam aj prestieranie v hnedom odtieni, atd.
    Tk sa mi zda ,ze mas uz premysleny kazducky detail.
    Ja som s pripravimi nie az tak daleko, neviem sa stale rozhodnut, vaham vo vela veciach v mojich pripravach. Mozno to nakoniec dopadne tak, ze rezignujem a potom budem lutovat ze som pripravy nedotiahla dokonca napriek tomu ze som sa na toto obdobie tak velmi tesila. Neviem, asi ma chytila mensia predsvadobna depka?

Skusala s sii vela peknych siat, mne sa pacis v tych prvych, pekne sadnu na tvoju postavu . 😵 .

zatial pa..........

• ahoj janaxy 🙂

dakujem za nazor 🙂 bola som uz aj vo Zvolene v Nicol aj v Ellen salone a v tom sa mi pacili satky kde mam napisane, ze ..pekny korzet.. 🙂 tie by som aj zobrala, ale mam dilemu, ked budem opalena či nebudem vyzerat ako cigoška 😒 predsa len kremova farba..skusim tam zavolat ci mi nemozu objednat ivory(slonovinovu kost)..hm?? co si myslis o tom?

tak moja vyzdoba bude ako tak poviem ti, ze aj mna chytaju nejake stavy, ze sa vobec na to netesim lebo aj s tymi satami napr. mala som nejaku predstavu a tu nejdem nic take najt takze sa musim prisposobit...a chodit po Slovensku sa mi koli tomu nechce...zase som nie tak posadnuta tym...je mi to v podstate uz jedno 😐 😐
    je akolo toho veela starosti a ja popri vsetkom ostatnom akosi stracam dych 😛 aaalee nebooj zvladneme a budeme najkrajsie nevesty 😃 aspon pre tych nasich buducich manželíkov 😛 pozdravujem nastavajuceho tvojho 🙂
    tak sa tesím ked tu budeš zatial awooj pa

• Ahojte kocky, potrebujem surne pomoc...museli sme svadbu posunut o mesia dopredu, samozrejme fotografka uz nema volno na ten termin, tak hladam niekoho, kto ma 6.9 volne...poradte prosim...takisto ZBM nemozeme sa im dovolat...uz som z toho zufala...

Inak Zanet s tym opalenim si nemyslim, ze by si vypadala ako ciganka...mne zase vraveli v salone, ze svetle veci vyniknu viac na opalenej pokozke...no ktore saty si si nakoniec vybrala? suhlasim, ze clovek ma nejaku predstavu o satach a potom ked pride do salonu, tak je sklamany ale asi to treba chapat aj z pohladu majitelov salonov, oni musia objednavat saty, ktore sa im budu vela poziciavat....a kto chce nieco extravagantne alebo narocne, tak si ich musi asi kupit 😞

• zanet kukla som tvoj album este raz a najviac sa mi na tebe pacia tie favoritky c1. a potom tie co si si nezapamatala...ale je to len moj subjektivny nazor, musis sa rozhodnut sama...
    a farbu vyzdoby menis na bordovu??? dobre to chapem podla fotiek?

• ahoj marikaa,
    tak výzdoba nabude len bordova ale bude tam aj taka farba aby to bolo trochen vyrazne...to som kupila latku na balícky ktoré pouzijem ako menovky a zaroven darceky pre hostí 🙂

saty zrejme budú tie ,,pekny korzet,, pretoze sa mi zdaju prakticke na....klaknut, po schodoch a zabavu a som sa dobre v nich citila....tie puzdrove boli len tak tak a mala by som do nich schudnut aspon kilo dva 😐 takze to nebudem riskovat..tie ktore by som teda brala su kremové takze dufam, ze v nich nebudem vyzerat tak ako som pisala hore vyssie 😃

pisala som ti IP na foto a este toho Dubravskeho 🙂

• Sponzor fóra
  • Super dik Zanet za kontakty, zajtra to obvolam...neda sa vidiet ta praca toho fotografa aj niekde na internete?

• nie neda, ale napisem ti jeho mail, tak sa skus dohodnut aby ti nieco poslal ak... 🙂

on ma v ateliery fotky tam sa to da pozriet, ale vy ste uz nie na SVK, vsak?

• my uz sme bohuzial spat v uk...ale ja mu zavolam a nejako sa s nim dohodnem....

• dobré ranko Breznanky 🙂

ako sa máte?? píste píste co nové ako ste s prípravami a poradte mi nejakeho starejšieho 🤔 🙂

ja som uz kupila aj pohare...su uplne jednoduche ciste bez gravíru s tesco... ja si ich ozdobím len kvietkami a basta 😃 mne sa totiz tie vycackane a s menami a neviem cim vobec nepači...lapače prachu potom 😃 a takto si z nich budeme pripíjat sektom hocikedy 😛 poviem vam cenu....4 kusy za 269 sk- no nekúp to 😃

• Cau Caly, no tak si tie pohare fakt dobre kupila 😉 Ja som kupila tie, co mam v albume tiez za dobru cenu, pretoze moje dva stali necelych 900 Sk a ti poviem, ze som bola v jednom salone, kde ich ponukali cez katalog a tam bola cena 2000,- Sk... som myslela, ze ma vystrie, ked som to videla... to je uzera toto 😛 no uznaj - rozdiel 1100 Sk 😒 Ja tiez nechcem ziadne vypisovane pohare, jednoduche, presne ako pises, aby sa dali pouzit aj inokedy 😉 A tie srdiecka, to moze byt, to nie je az take cackne 😎
    A dnes rano som zajednala pierka pre hosti. Dalsia vec z krku 😵
    a ty ako? uz sa ti ozvali zo Zlatokovu?

• tak ja som za tu dobu neurobila ani nevybavila nic 😞 jedine, co som si dala nastrelit nausnice, aby som si nejake pekne mohla dat aj na svadbu.

• Tak keď všetko pôjde dobre, nám treba už len oznámenia, a nejaké drobnosti 😉 ale stále sa čosi nájde, čo buď vymyslím ja alebo niekto zo známych a potom sa po tom naháňam 😎

• julienka....ak by si tu nahodou bola 🙂 este nam nepisali zo Zlatokovu ale uz cakame druhu odpoved ci to urobia alebo nie...ak ano ide sa na to 🙂

• Hihi, akurat som ti pisala do IPcky ... 😉

• julienka.....mi chceme oznamka vyrabat sami ale musime pockat kym tu rozkvitnu nejake byliny aby sme mali krááásne fotky 😃

ale teraz mam toooolko vybavovaciek okolo kvetinarstva, ze sranda...no ale uz sa to realizuje a to ma tesiiii 😵

• Ahojky, tak drzim palceky!!!! 😉

• julienka....tak uz nam odpisali zo Zlatokovu 😞 nevedia to take urobit, vraj je to robene nejakym laserom a oni take vybavenie nemaju... 😢 aleee uz sa tym nezaoberam...budu hladke s jemnou vlnkou a tam pre mna zirkoniky a basta....ked si nieco vysnivas tazko to zrealizovat hlavne take co ti navzdy ostane....

vcera som bola zaplatit zalohu za saty, su naozaj kraasne budu upravovane spustia mi volany z nich a budu uplne jednoduche 😛

idem pracovat kvietky volajúúú 😃

• Ahojte kocky...Zanet a ake obrucky si chcela urobit ked sa nedaju? skoda, ze si mi nedala vediet pred mesiacom, moj ujo robi v Zlatokove a urcite by ti to urobil resp. by sa o to aspon pokusil... aj nam robi obrucky na mieru, resp. sme si vybrali z ich katalogu a trosku sme ich pomenili, da sa urobit vselico ked sa chce, ale vies pre nich su to asi zbytocne starosti, tak Vas preto takto odbili...skoda, ja uz s nim v kontakte do tvojej svadby nebudem 😒

Ozaj posles mi prosim cislo na toho DJja, co si mi minule spominala, ze sa spytas draheho??? prepac, ze ta takto uhanam, viem ze mas kopec svojich starosti...

• ahoj marikaa...

no som smutna z tych obrucok 😞 skoda, ze s nim nebudes bola by som stastnaaaaa ako blcha .... su podla mna jednoduche a poslali sme im tam nakresleny presne ten gravir..proste zvladli by to a tak sme ich vychvalili a napisali, ze sa spliehame na ich zlatnika atd. proste same superlativa 😐 a nic....

akrat dnes isiel moj drahy na s kamosmi na kafe a mal by tam byt aj ten co ma jeho aktualne cislo....som mu pripomenula nech sa opyta...takze zajtra ti napisem 🙂

• v albume wedding ring su na 7 mieste....najprv nam napisali,ze je maly obrazok tak sme im nakreslili presne ten gravír na pc...a ništ.. 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov