Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

23. mar 20183605
  • aha jasne uz viem a tebe to tiez este drzi???to vam lepili??takze vy sa uz poznate osobne??? 🙂

• nie nepozname sa osobne,to sme boli kazda zlvast v tom salone 😉 ja som sla ako prva,bo mi to vlastne Sydnuska poradila,ze to tam robia,som myslela,ze u nas v Rk to este nie je 😬

• akoze mne to drzalo v pohode,vraj by to malo vydrzat takych 5 ci 6 tyzdnov,ak si to nebudes nejako sama poskodzovat,napr suchat si oci a tak..no ale je to fakt super,bo sa nemusis malovat,mas tam na vyber aj dlzku tych trs,Sydnuska si dala tie najmensie,ja som si dala tie stredne trsy a su tam este take maxi,ale to sa mi uz zdalo extremne dlhe 😉

• Sponzor fóra
  • no a mozes ist s nimi kludne aj do vody,len prvy den mi to prislo take srandovne,akoby som citila,ze tam mam nieco navyse hehe 😃

• a este to bol taky divny pocit aspon pre mna,ked mi po nalepeni tych trs otvarala oko,to som citila jak by som ho mala zlepene,take divne 😎

• aj mojmu drahemu sa to veru lubilo 🙂

• ty si ich vlastne nemusis malovat,lebo potom keby si pouzila mascaru a sla sa odlicit tak by ti to mohlo zist dole,co sa vlastne stalo aj tebe,lebo mne vravela,ze ked sa budem odlicovat napr tiene z oci tak si to mam opatrne robit s vatovou tycinkou,aby som si neodlepila tie trsy

• a samozrejme,ze ked som si ich sla davat,tak som nebola namalovana 😉

• aha no tak to je super ze ti to drzalo ja som to vlastne znicila 😃 😃 a mozno aj preto ze mne to davala po trse osobitne len ku koncu oka urobit dobry look.

• rohi ty kde si si to dala robit?

• Dobry vecer babulky 🙂

• zase tu nik nie je??? 😞 😠 😒 😢

• no tak ja odchadzam.... 😴

• nejak sa baby nemozeme zachytit skoda sydnus 😞
    mne to robila baba co kedysi robila v imidzi a uz robi vsetko iba stalym zakaznickam doma

• babulky, co mate dnes v plane???

Ja musim ist do Metra na nakup,,, 😞

• Sponzor fóra
  • a co ides nakupovat v metre?

• potraviny, masko a take kravinky... to hlavne mama chce ist... ja len nieco pokukam do domu, co by sa mi zislo... a chcem sa este zastavit v Europe, nakupit nejake oblecenie a botky 😉

• no super Sydnuska,tak ked nieco nakupis v Europe,daj vediet,ako si pochodila 😉 ja som si tam minule jedny satocky kupila,ale tot vse 😎

• jasne...
    ja som tam este ani poriadne nebola... do Ziliny sa mi nechce ist, tak sme a rozhodli, ze pojdeme do Metra do Zvolena a cestou sa stavime v Europe

• dnes nam tu zas prsi 😞

• kde ste moje?

• no ja som uz doma,,, akurat sme dosli z nakupov... aj tu zacina prsat 😞

• no a co nakupila si nieco aj pre seba Leni?

• ale hej, vykupila som celu Europu, ledva sa mi to do kufra voslo...

kupila som si saticky, take kratke satenove fialove na svadbu jednej kamaratky, k nim som si fialove botky... kupila som si prechodny kabatik, kabelku, sal ku kabatiku a v pume som si kupila tricka a jednu supravu... a plno takych malickosti

• fiha Leni,to si celkom dobre nakupila,no ja som mala asi vtedy smolu,bo nic pekne som nevidela 😞

• no ale som sa nachodila... a teraz boli zlavy, az do 70% tak som nieco kupila v zlave... aj drahemu som nakupila handry a vonavku

• paradicka,tak to sa oplati,super 😉

• ano, som spokojna,,,

dnes poobede pojdem pozriet do Popradu

• a co do Popradu?mas tam nejake rokovanie ci len tak za oddychom?

• Ahojte babenky!
    A.na emaily som dostala len som si ich kukla a z dnes lebo som v piatok nemala cas lebo nam stihli ukradnut doklady tak sme mali vybavovania. Bola som na tej svadbe a bolo perfektne strasne ma bolia nozicky ale inac super tak sa zatial majte ked budem na nete tak sa ozvem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov