Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
aha jasne uz viem a tebe to tiez este drzi???to vam lepili??takze vy sa uz poznate osobne??? :-)
Odpovedať
nie nepozname sa osobne,to sme boli kazda zlvast v tom salone ;-) ja som sla ako prva,bo mi to vlastne Sydnuska poradila,ze to tam robia,som myslela,ze u nas v Rk to este nie je :-N
Odpovedať
akoze mne to drzalo v pohode,vraj by to malo vydrzat takych 5 ci 6 tyzdnov,ak si to nebudes nejako sama poskodzovat,napr suchat si oci a tak..no ale je to fakt super,bo sa nemusis malovat,mas tam na vyber aj dlzku tych trs,Sydnuska si dala tie najmensie,ja som si dala tie stredne trsy a su tam este take maxi,ale to sa mi uz zdalo extremne dlhe ;-)
Odpovedať
no a mozes ist s nimi kludne aj do vody,len prvy den mi to prislo take srandovne,akoby som citila,ze tam mam nieco navyse hehe :-D
Odpovedať
a este to bol taky divny pocit aspon pre mna,ked mi po nalepeni tych trs otvarala oko,to som citila jak by som ho mala zlepene,take divne 8-)
Odpovedať
aj mojmu drahemu sa to veru lubilo :-)
Odpovedať
ty si ich vlastne nemusis malovat,lebo potom keby si pouzila mascaru a sla sa odlicit tak by ti to mohlo zist dole,co sa vlastne stalo aj tebe,lebo mne vravela,ze ked sa budem odlicovat napr tiene z oci tak si to mam opatrne robit s vatovou tycinkou,aby som si neodlepila tie trsy
Odpovedať
a samozrejme,ze ked som si ich sla davat,tak som nebola namalovana ;-)
Odpovedať
aha no tak to je super ze ti to drzalo ja som to vlastne znicila :-D :-D a mozno aj preto ze mne to davala po trse osobitne len ku koncu oka urobit dobry look.
Odpovedať
rohi ty kde si si to dala robit?
Odpovedať
Dobry vecer babulky :-)
Odpovedať
zase tu nik nie je??? :-( ]-( :-S ;-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak ja odchadzam.... |-|
Odpovedať
nejak sa baby nemozeme zachytit skoda sydnus :-( mne to robila baba co kedysi robila v imidzi a uz robi vsetko iba stalym zakaznickam doma
Odpovedať
babulky, co mate dnes v plane??? Ja musim ist do Metra na nakup,,, :-(
Odpovedať
a co ides nakupovat v metre?
Odpovedať
potraviny, masko a take kravinky... to hlavne mama chce ist... ja len nieco pokukam do domu, co by sa mi zislo... a chcem sa este zastavit v Europe, nakupit nejake oblecenie a botky ;-)
Odpovedať
no super Sydnuska,tak ked nieco nakupis v Europe,daj vediet,ako si pochodila ;-) ja som si tam minule jedny satocky kupila,ale tot vse 8-)
Odpovedať
jasne... ja som tam este ani poriadne nebola... do Ziliny sa mi nechce ist, tak sme a rozhodli, ze pojdeme do Metra do Zvolena a cestou sa stavime v Europe
Odpovedať
dnes nam tu zas prsi :-(
Odpovedať
kde ste moje?
Odpovedať
no ja som uz doma,,, akurat sme dosli z nakupov... aj tu zacina prsat :-(
Odpovedať
no a co nakupila si nieco aj pre seba Leni?
Odpovedať
ale hej, vykupila som celu Europu, ledva sa mi to do kufra voslo... kupila som si saticky, take kratke satenove fialove na svadbu jednej kamaratky, k nim som si fialove botky... kupila som si prechodny kabatik, kabelku, sal ku kabatiku a v pume som si kupila tricka a jednu supravu... a plno takych malickosti
Odpovedať
fiha Leni,to si celkom dobre nakupila,no ja som mala asi vtedy smolu,bo nic pekne som nevidela :-(
Odpovedať
no ale som sa nachodila... a teraz boli zlavy, az do 70% tak som nieco kupila v zlave... aj drahemu som nakupila handry a vonavku
Odpovedať
paradicka,tak to sa oplati,super ;-)
Odpovedať
ano, som spokojna,,, dnes poobede pojdem pozriet do Popradu
Odpovedať
a co do Popradu?mas tam nejake rokovanie ci len tak za oddychom?
Odpovedať
Ahojte babenky! A.na emaily som dostala len som si ich kukla a z dnes lebo som v piatok nemala cas lebo nam stihli ukradnut doklady tak sme mali vybavovania. Bola som na tej svadbe a bolo perfektne strasne ma bolia nozicky ale inac super tak sa zatial majte ked budem na nete tak sa ozvem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?