Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

23. mar 20183605
  • no my sme tu mali krasny slnecny den,,, aj zajtra ma byt este pekne,,, ale ja si to slnko ani neuvedomujem ked pracujem

• lucim sa... akosi ma sklatila unava... dobru noc prajem vsetkym 🙂 😉

• To tu nikto nie je??? Babulky co robkate?

• Sponzor fóra
  • ahojte babulky no co je s vami? 😞

• ahoj no ja som tu. sice ledva sedim lebo ma seklo v krku , ale zatial to zvladam vcera bolo horsie

• boze Jani ty si chudatko 😞

• ahojte,,,je tu este niekto?

• no tak nic... dobru noc 😞

• Ahojte holky, akosi to tu viazne, ako sa mate? I napriek tomu ze nic nerobim, som mala celkom nabity tyzden, no ako vidim vas tu tiez nevidiet. A rohi ta tu uz pekne dlhu chvilu nebola, snad sa coskoro ozve aj ona.

• Ahoj Saska,no veru mas pravdu,ze Rohi tu uz dlhsie nebola 😞

• ty sa mas ako ani?

• Ahojte, ja tu kuknem kazdy den... ale ked tu nikto nepise, tak nepisem ani ja 😒

• ahojte,no veru Leni to je o nicom,ked si mas pisat sama so sebou 😐

• ja sa mam celkom fajn Sasi,dnes vyzera,ze by mohlo byt uz aj pekne,teda nie uplne slnecne,ale aspon,ze nam neprsi 😃

• ja som akurat dopiekla kolacik,a teraz idem troska relaxovat 😎

• Sponzor fóra
  • Ahojte babenky, ako sa mate co mate noveho? ja sa pomali balim do skoly a na dovolenku od piatku ale tak sa mi nechce balit.hrozneee 😞

• Ahojte...ja som prave dosla domkov, tak ze vas pozdravim 😉

• Ahoj co mas nove?

• nic nove nemam... len roboty vela, ako vzdy 😞

• A co tak, ja sa dnes nudim a zajtra uz masirujem na internat tak sa tesim. a v piatok na dovolenku tak si este trosku predlzim prazdniny.

• a kam idete dovolenkovat???

• ideme do Talianska konkretne Bibione na 10 dni aj s mojimi a jurajovimi rodicmi tak dufam ze bude dobre. 🙂

• waw tak to je super, uzite si to tam... 😉

• aj my mame ist na dovolenku, uz ju mame pol roka dopredu zaplatenu, tak dufam, ze nam nieco do toho terminu nevojde 😬

• dakujeme, a ty ako ti idu pripravy?

• momentalne nepripravujem absolutne nic, lebo neviem co bude zajtra... 😐

• a co taka zla nalada. pred nedavnom si srsala takym optimizmom a dobrou naladou a teraz co, hmmm 😉

• ja nemam zlu naladu... len som pravdu napisala... momentalne fakt nemozem planovat nic

• tak dobre. idem ja spinkat. maj sa pekne a nepracuj tolko lebo vsetkeho vela skodi.papa

• este ma toho dnes vela caka,,, maj sa pekne a dobru noc

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov