Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
no a kde zase zmizla?sydnus ty si tu ako tien co sa sem tam objavi ze?? ;-)
Odpovedať
asi je este na ceste a vybila sa jej baterka na booku :-D ale nie,urcite je unavena,alebo nieco momentos robka..
Odpovedať
rohi: bol v USA ;-)
Odpovedať
Anka: hej, davam tomu novemu autu riadne zabrat :-D
Odpovedať
pocujte baby, vy si robite so mna srandu? :-( dik bola som unavena, tak som isla spat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj gratulujem ku svadbe a.na aj rohana11, dali ste aj fotky na album bo som ich hladala ale som nic nenasla. Co sa tyka dovolenky chceme ist hned po svadbe maximalne tak 3-4 dni a chceli by sme ist bud to Tunisu asi ostrov Djerba alebo do Turecka - Alania takze tam mi bude pas urcite treba. takze si ho dam urobit na stare meno a potom povybavujem zvysok ked sa vratime ved tam by mala byt 30dnova lehota podla toho co som pozerala na strankach.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby, kde ste? Ja som sa tu nemohla pripojit stale ma vyhadzovalo, asi volaco robili zo strankou. Ako sa mate?
Odpovedať
caute baby ano sasi ani mne sa vcera nedalo.ako pokracujes??? pipa ked si kliknes na fotacik pri mojom mene ukaze sa ti album ;-) hej je to 30dni ale urobia to aj skor ked sa im podari.a preco len na tak malo chcete ist??to cestovky robia aj take zajazdy?? sydnus ale ved my len tak sa nehnevkaj ;-)
Odpovedať
ahojte babulky,Lenicka nasa,nehnevkaj sa tolko,to my sme len zo srandy mysleli ;-)
Odpovedať
a aj mna inak tiez vcera vyhadzovalo z web stranky ]-(
Odpovedať
dneska tu inak mame poriadny lejak..a vy ako Rohi?
Odpovedať
ahoj ani no nam tu prsi na striedacku.otras!!!!este ze idem domov 8-) ty dnes nerobis??ake mate plany na vikend??
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte.... my tu mame krasne pocasicko... 30 stupnov a vela vela slniecka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, nic nepokracuje, bude az ked sa dostavime na Slovensko :-) ja sa vobec nestresujem, ved nejako to dopadnut musi :) a predsa sme 1.5 tyzdna pred svadbou doma. Inak to pocasie ma tu zabija cely tyzden je hnusne.
Odpovedať
jaaj Leni vam sa ale zije domka,aj ja chcem slniecko!!
Odpovedať
ano mas pravdu Saska,vsak uz mate to najdolezitejsie vybavene,a detailiky doriesite,ked pridete domkov na Sk,tak ako aj my ;-)
Odpovedať
chi chi chciet je pekna vlastnost :-D
Odpovedať
no co uz pocasie sa neda nakazat..
Odpovedať
co mas noveho Leni?
Odpovedať
uz si povybavovala ohladom tej bratrancovej svadby?
Odpovedať
pilne vybavujem co sa da... zajtra ma prist bratranec aj s nastavajucou z Prahy, tak ideme skusat saty a dojednavat salo, fotografa, kameramana atd atd
Odpovedať
a datum uz maju stanoveny?
Odpovedať
a jeho nastavajucu poznas?
Odpovedať
pravdepodobne 18.10.
Odpovedať
hej poznam, je to pani doktorka - neurologička :-)
Odpovedať
Ani, koho ste mali fotografa a kameramana??? viem ze vam to vybavovala agentura, ale nemas nahodou na nich cisla? lebo zohnat niekoho narychlo je tazke :-(
Odpovedať
poslem ti Ip ;-)
Odpovedať
diqi Ani :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska naco potrebujes kontakty mozem ti zopar dat, ved ak pamatas ja som to nedavno nahanala.
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko vlastne planuju ludi a kde to bude? V Dolnom Kubine ci Rk?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?