Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnus asi je najlepsie im povedat nech si to teda riesia sami a budu obe strany spokojne.
Odpovedať
Leni tak to je fakt najlepsie hodnotit nieco a hovorit,ze sa im to nepaci a bla bla..vsak ale nech si uvedomia,ze ty si si ten cas mohla lepsie vyuzit,keby si vedela,ze to takto ofrflu..to su ale nevdacnici..
Odpovedať
podla mna su vystresovani,lebo to maju vsetko tak zhurta,tak si si to odniesla aj ty..tak ked sa im nepaci,nech si to sami obehaju,ked maju tolko volneho casu,no nie?
Odpovedať
no tak som velmi zvedava,ako to nakoniec dopadne,tak nam daj potom vediet.. a si uz aj zaplatila zalohu za salu ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Anka, ja suhlasim s tebou. ako sa ti dari s pracou?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevies mi podarit nejaku tu pesnicku na waltz please?
Odpovedať
ahoj Saska ;-)
Odpovedať
tak v praci bolo dnes dost busy,to ine obchody su quite,ale ten nas je furt volaky busy,som nevedela kde mi hlava stoji..
Odpovedať
Sasi bohuzial neviem ti poradit,bo to cd co sme mali par pesniciek na walz ostalo doma na Sk,ale sa mi zda,ze tam ani nazvy neboli,boli to len pod cislami oznacene songy,bo to cd nam dala ta pani,u ktorej sme sa ucili tancovat na tanecnej,ale aj tak sa nam stalo,ze par minut pred nasim prvym tancom,nam Dj dosiel povedat,ze mu to nejde,tak nas pekne nastval,lebo sme to mali super nacvicene,tak nam tam supol volaku ludovku..sme boli nahnevani ]-( ze nam takto znicil nasu namahu..
Odpovedať
lebo aj my sme mali problem najst nejaku pesnicku na waltz,tak preto sme ju poprosili...vsak skus sa aj ty opytat na tej vasej tanecnej,ci by vam nedala okopirovat cd s pesnickami na waltz,vsak ona by nieco vedela isto poradit,alebo aspon nech vam nazov povie,tak budete vediet,co mate presne hladat..
Odpovedať
Ahojte... nie ja som neplatila ziadnu zalohu... iba som im to bookla... kaslem na nich, nejdem uz nic riesit... nemam chut ist na tu svadbu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
diky anka, no skusim sa opytat, no ked sme sa spytali oni ze hocijaky sladak no na hocijaky sa to neda, poviem im nech nam daju nejaky tip a uvidime. Inak ani neviem ty si zobrala tu pracu v River Ireland alebo nieco ine?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sydnuska dobre urobis, vykasli sa nato, neboj z toho sa vyspis a bude to ok.
Odpovedať
hej zatial som v River 8-)
Odpovedať
no ja viem,ze waltz sa neda tancovat na hocijaky sladak..skus sa jej popytat na konkr.skladatela,nech ti poradi.. Leni tak ale ides im na tu svadbu ci uz si definitivne rozhodnuta,ze nie?
Odpovedať
Profilova fotka
no sme aj nasli jednu stranku kde su waltz song, no nemyslim si ze vsetky nato idu. a v river si na full time ci part time? A planujes si hladat nieco ine, ci si tam happy?
Odpovedať
ako je mi to jedno ci tam pojdem,,, z nasej strany tam budem len ja a Peto, sestra a to je vsetko z mladych...takze to bude o nicom, kedze jej rodinu som nikdy nevidela,,,
Odpovedať
Profilova fotka
Takze nie velka svadba je na plane ci?
Odpovedať
okolo 40 ludi... a ak dojdu Jurovi kamarati z tímu z Prahy tak 60
Odpovedať
Profilova fotka
aha,, tak to nemaju najmenej ludi tak ako my. My mame 60 napocitanych.
Odpovedať
no hej... je mi to fuk... viete, aspon viem posudit, ze ja som takato nebola ked som vybavovala svoju svadbu.... take vstekanie a odutie, sa u nas nekonalo,,, vsetko sme si vybrali ako sme chceli a vobec sme sa nemuseli ponahlat ako oni... len to dopadlo, tak ako to dopadlo... :-( ja som si myslela ze su dost rozumni, ale som zacala o tom silno pochybovat
Odpovedať
tak sa uvidi,kto im dojde na tu ich svadbu,ked budu takto vymyslat,tak do terminu svadby si ani salu nestihnu vybavit..
Odpovedať
tak si mohla najst sama salu v Prahe,ked sa jej na Sk nepaci :-p
Odpovedať
presne,,,tiez som im to povedala.... mohla byt svadba v Prahe a basta,,, ja by som prisla len na hotove, sadla by som si za stol a nestarala sa o nic
Odpovedať
Profilova fotka
ved ona zisti ked zacne vybavovat
Odpovedať
ved jasne... oni si myslia ze vsetko je jednoduche a vybavia to za dva dni ... v pondelok totiz odchadzaju spät do Prahy
Odpovedať
ona si mysli,ze jej hlavna uloha je vybrat si najkrajsie saty,a tot vse..a ostatne jej rovno naserviruju,ci ako si to predstavuje?
Odpovedať
asi hej...ved nech si vyvolavaju z Prahy ohladom tychto veci,,, budu mat mastny ucet za telefon :-D
Odpovedať
komu niet rady, tomu niet pomoci
Odpovedať
nehnevajte sa babulky,ze ju tu tak hrozne jazdim,ale mna tiez par ludi pekne vytocilo tesne pred svadbou,niektori den pred nou..a pritom oni si neuvedomuju,kolko namahy da do toho clovek,vsetko zariadi,aby fungovalo,a oni sa potom takto zachovaju..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?