Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

23. mar 20183605
  • vies, a ani nevedia, co sa patri... ake zvyky su tu... ona je povodom z východu, a tam je vsetko ine,,, tak som jej povedala nech si to nastuduje a nech nam da vsetkym vediet co bude od nas chciet, nech vytlaci program aby sme si to mohli nastudovat

• babulky, idem ja spat, lebo ma asi slak trafi,,, teraz mi drahy odmeral tlak, ze 150 na 98, dost vysoky, tak akurat na dalsi kolaps... tak sa s vami lucim...drzkajte sa,,, ak sa zajtra vobec zobudim tak sa ozvem...pa pa

• boze moj,ty uz radsej kasli na to,nechaj to na nich,nebudes si ty zdravie pre nich nicit,papa,idem aj ja off..pa

• Sponzor fóra
  • Bre ranko, babulky 🙂

• teraz oddisiel bratranec odtialto aj s nou... asi svadbu zrusia,,, vyjde ich to okolo 130. tis a ze je to moc

• ako v Kocurkove...

• a co si ona myslela,ze na Sk je to zadarmo???Tak ked je taka premyslava,tak nech si to spravi v Praze za lacnejsi prachy.. 😛

• Anka ja som z nich uz na nervy... dnes mi bolo tak zle, ze som prelezala cely den v posteli

• a stalo ti to za to?nabuduce uz budes vediet,ze kazdy nech sa pekne sam angazuje do takychto veci,ved tebe kto pomahal takto organizovat,hm??

• ale to je moja chyba, ked som sprosta, tak mi treba

• mne nepomahal nik, okrem rodicov a sestry samozrejme... ale vybavovala som si vsetko sama

• tak ale kazdy sa uci na vlastnych chybach,ale ty sa neobvinuj,si chcela len pomoct..vsak je to bratranec..no ale uz sa tym netrap,aj ked viem,ze ta to urcite mrzi..

• vies, mna to zrusenie svadby ani moc netrapi... len keby som neobjednavala tie veci... ze sa oni nevezmu je to fuk... nech maju dieta nemazelske...

• no ved tak som myslela,ze ta mrzi to,ze si obetovala svoj volny cas a chut to hladat..a este navyse tie veci,co si objednala,si to ani nezasluzi ta koza..no a tvoj bratranec ako reagoval na to zrusenie svadby?

• Jura mam velmi rada, on nie je zlý... aj s nou som dobre vychadzala, ja neviem, co sa stalo, ci jej to tehotenstvo lezie na rozum ci co... zajtra sa maju rozhodnut co dalej, ci to rusia, ci nie... a zajtra idu spät do Prahy

• Sponzor fóra
  • akoze moze byt naladova,lebo je tehotna,a ma zvysenu hladinu hormonov,tak ale zas necaka dvojcata,aby ich mala tolko 😃 😃 ??

• no ja ti neviem, do tychto veci sa nerozumiem,,,

• tak teda zajtra to uz povedia definitivne?

• asi hej... ale je mi to fuk... nechavam sukromny telefon doma, beriem si iba sluzobny,,, nech vyvolavaju komu chcu... ja chcem mat od nich pokoj

• presne tak to sprav!!!

• potom napisem ako sa rozhodli... 😉

• idem si uz lažkat... dobru noc prajem

• aj tebe dobru noc,a pekne snicky pa

• dobre ranko

• cauko Lenka,ako sa mi mas?

• no nie moc dobre

• je mi to luto,ale ani sa ti necudujem,ze mas taku naladu.. 😞

• caute baby, sydnuska ty sa uz tolko netrap, si ako ja mna tiez taketo veci dokazu napalit. No s tym som ostala prekvapena ze sa asi rozhodnu nespravit svadbu. Tak ked im to je tak moc maju este moznost zobrat sa o 2 svedkov ked chcu nie?
    Inak ktovie ako mi dopadneme ked budeme tehotne 🙂 ja som vysadila lieky po operacii a tiez mi hormony pracovali.

• no kazdá je ina a inak to znasa... jej býva strasne zle

ale ja sa nebudem vydavat preto lebo cakam dieta... dieta az po svadbe

• to ju ale neospravedlnuje sa k Tebe takto chovat..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov