Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
juj baby to by som bola happy keby som mala take super pomocnicky :-) ale keby sme boli spolu, tak to by sme skor kvákali ako pracovali :-D
Odpovedať
no to si viem zivo predstavit :-D
Odpovedať
mas peknu fotecku,to je kde?
Odpovedať
v Chorvacku ;-)
Odpovedať
ste boli toto leto?
Odpovedať
hej, v máji ;-)
Odpovedať
teraz sme si boli objednat obyvacku... mali tam velky vyber, som vahala, ktoru si vybrat
Odpovedať
no a co mas aspon nejaku predstavu?
Odpovedať
Ahojte babenkz tak ja som sa uy vratila y dovolenky a uz zarezavam v skole. :-|
Odpovedať
ahoj Jani,ako bolo?
Odpovedať
Bolo perfektne, teplucko dosli sme domov v nedelu rano a skoro sme zamrzli lebo tu je o 20 stupnov menej.ale bolo krasne aj pocasie nam vyslo aj zabava bola perfektna :-)
Odpovedať
ja som mala jasnu predstavu uz ked som tam isla... a milo ma prekvapili... velmi pekny nabytok mali ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Teraz sme dosli z RK, boli sme na predstaveni KUMŠT, hrali Lasica, Labuda a Knažko... boli super :-) ;-) som z toho maximalne unesena :-N
Odpovedať
Ahojte baby... Boli ste uz v tej novej pozicovni v LM na namesti tusim Tanda, alebo nejak tak?.. Maju tam super saty, aj topanky a podla mna aj dobre ceny. Dokonca svadobne saty vam objednaju na mieru, treba sa tam ist mrknut, maju aj saty pre drobcov.. Ja som tam bola sice kvoli spodnemu pradlu, no to bude vraj az casom.. To len take info odomna... Majte sa..
Odpovedať
Co tu uz nikto nechodi??? :-( :-|
Odpovedať
ahoj Leni,tak sa mi zda,ze Rohanka by stale mala byt na honeymoon,Saska sa tusim pripravuje na svadbu,a ja som tu ;-)
Odpovedať
ja som sa vratila z oslavy narodenin... som unavena... idem spinkat
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no momentalne som v Rk, viac menej uz je vsetko pripravene, no a potom bude blazninec niekedz od stvrtku no teraz je klud. Ako sa inak mate vy?
Odpovedať
ahojte baby po dlhsom case sa mi konecne podarilo sem dostat mali sme trosku blaznie tyzdne bola som doma potom tu buducu svagrinku na 10dni a konecne na chvilu zase klud.vy sa ako mate? saska ako to rychlo ubehlo tesim sa s tebou aka budes krasna nevesta a vsetko pojde podla tvojich predstav drzim vam palce.tesim sa uz na fotky.pocko u nas ake hlasia uz vies?vraj je teraz riadna zima?joj moja nech vam praje aj to!!!!
Odpovedať
ahojte zienky,no konecne ste sem zavitali ;-)
Odpovedať
zase ako za starych cias ;-) ahoj ani ako sa mate?co mate nove??
Odpovedať
ale ja nic noveho,ty sa pochval,co uz ste boli teda na honeymoon,ci kedy to mate?
Odpovedať
nie zlatko neboli sme este 28.10 ideme medzitym este ideme domov na tyzden.takze tak. no a vy mate nejake plany niekam ist?domov alebo tak? pocuj aj vy este stale zbierate foto zo svadby??my uz ich mame nejakych 2000 je to ako nekonecny pribeh :-D
Odpovedať
no kde si mi zas zmizla?a co dnes pracujes ci mas offa?
Odpovedať
tu som prepac trosku mi to trva este som kukala nejake svadobne albumiky co baby davaju a vy dnes co robkate?ja sedim v robote a konecne nic nerobim ;-)
Odpovedať
no tak to mate veru pekne vela foto..tak bohuzial,u nas vacsina si fotaky nebrala,neviem,asi si mysleli,ze staci nas fotograf..avsak ten zdrhol este pred 1.tancom ]-(
Odpovedať
tak dufam,ze coskoro pridas este dake foto,alebo mi ich posli na mailik,budem happy 8-)
Odpovedať
tak co sa tyka pocasia,tak je to pravda,inak my odvtedy ako sme sem dosli,tak sme tu mali iba dazd,a teda aj ochladenie,akurat vcera a dnes bolo na moje pocudovanie pekne,a aj teplo..zato u nas na Sk vraj sa dost ochladilo..
Odpovedať
ved aj nas tak skoncil my sme ho uz nechceli potom lebo mi to slo na nervy stale fotenie ]-( ja to moc nemam rada :-D ale poviem ti ze moje kamosky urobili niektore lepsie foto ako on hlavne zabudol na nejake veci co ma mrzi.ty mas aky pocit z odstupom?
Odpovedať
ved presne aj tu konecne sa slniecko ukazalo koncom tyzdna.a robotka ako spokojna si??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?