Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
ved prave,clovek si to ani vtedy dako neuvedomuje,ale lepsie je fotit viac krat,aj z inych pozicii,lebo ani nevies ake super momentky sa zachytia,na ktore si mozno spomenies,az ked to uvidis na foto..ja by som radsej mala toho fotografa na dlhsie,bo poriadne ani s rodinou nemam foto.. :-(
Odpovedať
poslem ti ani ale uz iba na mail uz to tam nejdem strkat a uz sa mi to ani nechce vsetko preberat znova.a uz mate aj fotecku v ramiku?? :-) ja musim kupit nejaky pekny
Odpovedať
ved to ja by som tiez este chcela par foto,mali sme napady,ale ja neviem tiez sme na ne nejak pozabudli vo sv.den :-(
Odpovedať
a my sme dostali aj nejake pekne ramiky,takze si tam supneme dake ;-)
Odpovedať
to je skoda ja som ho aspon uhnala pred tym kostolom porobit fotky lebo by sme tiez poriadne nemali.tiez napr vyzdobu neodfotil pred prichodom auta samostatne vsetko sa nam pozbieralo od kamaratov.ani cierno biele nemame ani take detailne to ma serinka ]-(
Odpovedať
hej no super a vidis nikdy som sa ta nepytala co ste podostavali??bola si spokojna??
Odpovedať
a od fotografa aj vy mate albumy??lebo my sme dostali velky pre nas iba s nami dvoma a potom maly so vsetkymi celkom sa vyhral nemusim sa ja urobim foto album iba z tych co mame od kamaratov a rodiny
Odpovedať
ano my sme taktiez dostali fotoalbumy od fotografa,dokonca dva,jeden mensi a druhy vacsi,pekne su 8-)
Odpovedať
este sme dostali jeden taky originalny album,rucne vyrobeny a dalsie tiez krasne,takze albumy sme si nemuseli zaobstaravat ;-)
Odpovedať
no presne aj my ja som si nemyslela ze to az tak robia som myslela ze sa budem musiet s tym babrat sama
Odpovedať
no to je super.my sme vecny dar dostali jeden album knihu o japonskych zahradach a lodny kufor s papucami pre branika to je vsetko :-D
Odpovedať
inak sme dostali aj gril som zabudla 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to vazne???to je dobre :-D
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
ahojte zienky,ako sa mate?
Odpovedať
my tu mame celkom dobre pocko,sa to nejak obratilo,na Sk zacina byt chladno a tu je ok,uz asi take 4 dni normalne aj slnko vyslo 8-)
Odpovedať
ahoj... no tu je riadna kosa 14°C...
Odpovedať
no tak veru,tak to sa uz dost ochladilo..
Odpovedať
dnes tu konecne vyslo slnko... ze ma byt pekny vikend bez dazda... tak sa tesim lebo zajtra sa kamaratka vydava a ideme sa svadbit :-D
Odpovedať
tak fajne,a kde budu mat svadbu?
Odpovedať
jeeeeeeeee babulky,takze dnes ma nasa Saska svadbicku,tak dufam,ze vsetko bolo podla predstav,tak Vam chcem srdecne zablahozelat k uzavretiu manzelstva,nech ste spolu navzdy stastni,hlavne vela lasky a vzajomneho porozumenia,a kopec krasnych potomkov!!! Som zvedava,ake budu fotecky,aka bola svadbicka a vsetko okolo nej,tak Sasi dufam,ze sem co najskor zavitas x-) x-)
Odpovedať
svadba bola v Sliaci v Kulturnom dome... bolo nas tam 200 :-N
Odpovedať
dufam, ze to Saske vyslo podla predstav... teraz ma napadlo, že sme boli kusok od Sasky... mohli sme ju ist pozriet pripadne ukradnut :-D ...
Odpovedať
musim ist do BA... tak sa majte pekne... paaaa
Odpovedať
ahojte,ako sa mi mate?Saska dufam,ze coskoro zavitas na tuto stranku ;-) sme uz zvedave na Teba!!!
Odpovedať
babulky kde ste? Saska ako dopadla svadbicka?????
Odpovedať
ja som tu
Odpovedať
cauko Leni,co noveho?
Odpovedať
Ahoj Anka,,, vsetko po starom... vcera sme tlacili kapustičku a dnes uz len oddychujeme :-)
Odpovedať
caute baby ako sa mate?ani uzivas manzelsky zivot?robota v pohode??sydnus a vy ste este nie na dovolenke??myslela som ze v tomto case mate ist?my sa uz nevieme dockat este tri tyzdne a konecne honeymoon sa straaaaaasne tesim. :-) teraz ideme zase domov na par dni tak konecne zase nieco pozitivne v tomto uprsanom londyne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?