Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

23. mar 20183605
  • boze Jani a to ako vam ukradli tie doklady??

• ahojte baby.co porabate??

• A.na: hej bola som tam cosi zariadit... chcela som pozrriet aj do Maxu, ale nakoniec som nesla, bo ma akosi unava zmorila

• Sponzor fóra
  • nejak sa tu miname babulecky 😞

• no veru... uz to nie je take ako predtým

• ahoj Leni 😉

• ale v podstate ja to tu hocikedy okukavam 😃

• co si robila dnes Leni?

• behala som, vybavovala a teraz som este dokoncovala papierovacky... 😐

• ty sa asi nikdy nezastavis,vsak?? 😃

• no bohuzial nie 😢

• ty si jak jede jede masinka 😃

• no len masinka niekedy dojede,,, a to bude konečná... doslova a dopismena

• lucim sa... idem si uz lahnut, aby som zajtra mohla riadne fungovat... dobru noc 😉

• tak dobru nocku Lenicka,pekne snicky 😎

• Sponzor fóra
  • este som tu, bo ti posielam fotky 😃

• oki,tak budem cakat 🙂

• sak uz davno boli odoslane, stale ich nemas?

• tak ja uz naozaj odchadzam... dobru noc

• ano,uz dosli 😉 dobru nocku 😎

• babulecky a co dneska nikto?Leni,Petka,Saska no kdeze ste mi?

• ahojte baby, ako sa mate? Trosku sme mali busy weekend.

• Ahojte,,,ja som akurat dosla domov...

• Sasi busy weekend,a co ste porabali?No tak Leni ty si chod pekne oddychnut 😎

• Ahojte babenky, tak uz som sa konecne dostala na net. no tie doklady sme nechali polozene pri aute a odisli sme v tolkom zhone co sme mali v piatok ale vratili sme sa tam za chvilocku a uz tam neboli ani zo znecnou hotovostou, tak sme boli vcera vybovovat a dnes siel drahy naspt do rakuska bez vsetkych dokladov jedine co ma je karticka poistenca tak dufam ze sa nic nestane. A.na dakujem ti za fotecky my sme sa boli pytat v piatok v kulture tak nam vytlacila cennik a dala nam aj cislo na pana co ma nastarosti velku dvoranu, tak sme zavolali aj tomu a prenajom tej saly nas posadil ze 20000 sk za noc.tak uvidime.

• doteraz som klebetila s bráškom, bo dosli z Mallorky... oddychovat este nejdem,,, mam este akesi papierovacky

• jaaj,no tak to je supe,co bol na holiday?

• Jani a vy kolko chcete mat ludi,ked chcete velku dvoranu?A nezda sa ti to dost za prenajom tej saly?A este k tomu budete si to jedlo musiet ohrievat tusim,bo neviem ci tam je kuchyna..

• hej bol s frajerkou... tak su taky našhaveny ze by sli znova... 😃 mozno pojdu s nami

• no tak to si viem zivo predstavit Leni,bo ja by som tento cas hned vymenila za slniecko 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov