Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
aha takze nablizku teda..uz tento rok v oktobri?uz mate vsetko vybavene?
Odpovedať
ahojte sydnuska nevedela by si mi povedat priblizne ceny v tom hoteli orava, dakujem :-)
Odpovedať
mishelita: poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: ano uz teraz v oktobri a vacinu uz mame, uz len par detailov dotiahnut a este jedna nauka u farara a este tie mimo absolvovat, oznamka by mali byt tento tazden, buduci sme na sk, tak ich rozdame a poposielame a to je uz asi vsetko
Odpovedať
no tak to vam teda zavidim katharrina...ja este nemam ani makke n spravene a tym ze zijeme v zahranici a snubenec je ir tak to je este zlozitejsie...dufam ze ti farari budu ustretovi...kam si ides dat robit vlasy a make up ak vies poradit?
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: no nechem nikoho urazit, ale na ustretovost niektorych fararov by som sa vazne nespoliehala, ale snad budete mat vacsie stastie ako my. Sme obaja z okolia RK, kazdy ale z inej dediny a na fary, ci uz k nam alebo k priatelovi sme chodili po 5x min., lebo stale sme tam na nikoho nenatrafili, uradne hodiny ziadne. Nakoniec musel priatel doniest potvrdenie k nam, ze ma vsetky sviatosti, ale pred rokom sme boli krstit a jeho farar to uz raz vypisoval, tak nas odbil, ze uz nam to raz dal, staci. Moj farar sa zas nenechal odbit a vraj to potrebuje nove, nie stare pol roka, tak sme sa natahovali a behali hore dole, co bolo dost blbe, lebo sme tiez v zahranici, takze sme prisli domov a behali po farach, ale nenechaj sa odradit, mozno to bude u vas lepsie. vlasy si robim na kazdu prilezitost u znamej Danky, ma kadernictvo v papierniku a na kozmetiku v RK chodim do gratie, mam tam uz svoju oblubenu kozmeticku, tak som si ju uz rezervovala, este ma sice nelicila, ale o tyzden ideme na svadbu bude ma licit, tak vyskusam aka je v liceni, lebo s cistenim a pod. som spokojna na nechty mam tiez jednu overenu babu, ku ktorej chodim v RK, robi to ale len sukromne Ak mas zaujem o kontakty napisem
Odpovedať
no jasne,napis..vsak sa zidu urcite.ak ti teda nevadi ze zneuzijem tvoje kontakty :-) ti farari su ozaj taki,moja kamoska sa s tym uz stretla.nebolo to sice pri svadbe ale pri krsteni jej maleho chlapceka. oni nie su zobrati tak im ho farari nechceli pokrstit tak nakoniec mali krst v kasarnach a pokrstil im ho vojensky farar....no tak takto to u nas chodi v tieto dni..ak to nepojde tou cestou tak to urcite pojde civilnou.vyskusame vsetko..
Odpovedať
Profilova fotka
neviete niekto v akej vyske je poplatok na ruzomberskom urade za sobas?
Odpovedať
ono je to strasne s tymi fararmi... hlavne katolicky farari robia problemy.... u nas tiez katolicky farar nechcel pokrtit dietatko rodicom, ktorí neboli zobraty... nakoniec ho pokrstili v evanjelickom, a oni sa rok po tom zobrali v evanjelickom... takto si odhanaju "ovecky" ja som velmi rada, ze mi taketo problemy nemame, že nemusime chodit na nauky... boli sme na fare raz a este raz pojdeme pred svadbou dohodnut detaily, vyzdobu atd.
Odpovedať
dufam ze taky problem nebude. my uz dietatko mame tak preto nas asi odmietnu.a pojdeme na matriku...nebudem sa s nimi natahovat. neviete nahodou o nejakom dobrom fotografovi?nemusi byt z ruzomberka.ak mate nejake skusenosti..
Odpovedať
Profilova fotka
quigley: poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
quigley: pozri na stratenaobrucka.sk ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
oprava ;-) stratena-obrucka.sk ;-)
Odpovedať
diky,kukla som vcera.foto dobre vyzeraju. a aj profesionalne..ale on asi video nerobi ci?
Odpovedať
video nerobi
Odpovedať
ahojte, sydnuska dakujem za tip, hoci sme sa nerozhodli pre srnacie- boli drahi, ale vyhral city hotel park v dk, krasna sala, super cena za jedenie, predbezne mame rezervovane :-D vdaka baby viete poradit nejakeho dobreho kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, neviete poradit nejakeho starejsieho z Rk a okolia? Mal nam to ist robit kamos, ale nejak ho premohli pracovne povinnosti, tak nic z toho. Nemusi byt ani profesional, texty mame, moze odkecat to co mame, niektore veci sa daju citat, len nech ho to bavi. Dik za INFO!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, neviete nahodou poradit ako sa pohybuju poplatky na uradoch/matrikach v bratislave? aspon priblizne... :) dakujeeem
Odpovedať
Ahojte Ružomberčanky, začíname rozbiehať svadobné prípravy. Máte niekto tip na fotografa? Chceli sme p.Staša ale je už obsadený. Chcela by som niekoho s kým má niekto skúsenosti. Na net si dávajú len najlepšie fotky. Hostinu sa rozhodujeme medzi Hrabovom a Gombášom. Nemá niekto skúsenosti? Hlavne sa mi jedná o kvalitu, aby boli hostia spokojný. Rozhodujeme sa práve o kameramanovi mám požičané DVD, dnes to ideme kuk. A v neposlednom rade máme ťažkú dilemu DJ či živá hudba. Čo poviete?
Odpovedať
Kiarka1 nic v zlom ale nad hrabovom uz neuvazujte...ten termin mame uz zarezervovany my :-) ...
Odpovedať
kiarka1 co sa tyka hudby, tak mito bomba je velmi dobra, nam sa strasne pacil, hral na svagrininej svadbe, mali sme ho aj rezervovaneho, ale museli sme zmenit termin a ten uz volny nemal on aj spieva a aj hra pesnicky, takze hluche miesta vobec neboli fotografa poradit neviem, to nas budu kamarati fotit a kameraman, tak toho si tiez akurat hladame a zatial mame vybrate deltastudio hostinu mame tiez v hrabove mita9 uz mas niekoho kto ti bude robit vyzdobu?
Odpovedať
Mishelita nie nemam nikoho....hrabovo vraveli ze oni spravia vyzdobu.....len zhanam lacno navleky na stolicky
Odpovedať
@mita9 no moc si ma nepotešila s Hrabovom, tam sa mi to videlo asi naj. Boli sme pozrieť v Gombáši ale tam sa mi to zdá trocha malé. @mishelita nemas kontakt na p.Bombu?
Odpovedať
@kiarka1 no je mi to luto.......uz sme ho rezervovali skoro pred dvoma mesiacmi..pre istotu...vsetky saly v RK su uz obsadene aj ranc....odporucam aj kostol si uz ist zarezervovat-ak idete mat tam sobas... a gombas-nie je to daleko a male to nie je?
Odpovedať
@mita9 sa mi zdá, že sme sa prebrali nejako neskoro. Dúfam, že nebudeme musieť meniť termín. :-( . Už máme zajednaného aj kameramana na termín. A to som myslela, že začíname s prípravami moc skoro, že ešte je na všetko čas.
Odpovedať
No tak odporucam zajtra si prevolaj tie najzakladnejsie veci-salu. kostol....kameramana, fotografa to su "detaily " to zozenies..ale ostatok byva problem..kulturu si neskusala?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola 2x na svadbe na Gombáši, je to tam pekné ale malé, takže ak máte niektorá svadbu max.40 ľudí tak to odporúčam, viac hostí tam bude dosť na husto, ale prostredie je tam pekné, ak by ste chceli foto v prírode, tak nemusíte chodiť ďaleko:)
Odpovedať
@mita9 chcela som niečo v prírode. @itaka Ty si mala hostinu na škutovkách, ako si bola spokojná?
Odpovedať
@kiarka1 a kolko idete mat asi ludi?
Odpovedať
@mita9 rátame okolo 70-80. A vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?