Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
@lucinka174 my sme mali ten isty problem..hostinu ideme mat na hrabove.najlepsie riesenie je tam aj ubytovanie a aj krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže už opet robia svadby? lebo prerabali, že? kolko idete mat hosti???
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat hostinu aj ubytovanych ludi na Gejdaku. Ceny su skoro symbolicke a prostredie je krasne. Inak, kedze nie som z RK, zacinam aj ja zhanat kontakty na niektore sluzby. Momentalne zhanam niekoho na tortu a zakusky a aj vizastku. Idealne som chcela niekoho, kto robi Mary Key, ale asi to vzdavam... hlavne nech je to kvalitne.
Odpovedať
@lucinka174 oni robia stale......hosti ideme mat 60-70.....
Odpovedať
@nimwen no len gejdak je maly...cize nebudete mat vela hosti vsak? ale priatel tam mal promocie a jedlo vyborne a aj vyzdobu peknu urobili.....
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 no budeme mat nieco do 60 ludi... a teta hovorila, ze kapacita je tak 70. tak neviem ci je to vela alebo malo... asi tak stredne.
Odpovedať
@nimwen aha tak to som teraz veeelmi prekvapena......a boli ste sa tam uz aj pozriet? lebo oni tam maju v podstate 3 miestnosti cize to budete mat asi podelene ci??neviem si to predstavit
Odpovedať
Profilova fotka
Boli boli, budeme to mat v tej zadnej najvacsej miestnosti. teta hovorila, ze 50 ludi sa tam s prehladom zmesti. aj ked pravda, tanecny parket nie je najvacsi. Este je tam vzadu taky salonik, tak zvazujeme ako ho vyuzijeme.
Odpovedať
@nimwen no ja neviem, podla mna to tam je velmi male.....neskusali ste napriklad hrabovo alebo vilu fenix? finacne je to tiez velmi dobre
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 Ani nie, nam sa to tam fakt paci (sme sa rozhodli pre Gejdak skor nez sme sa vobec zasnubili) a myslim, ze to bude OK. A priatelova sestra tam dlho pracovala, tak tam mame zarucene priaznive ceny aj dobry pristup personalu :)
Odpovedať
@nimwen oki nebudem presviedcat len som si povedala svoj nazor, lebo aj my sme tam chceli mat svadbu ale tolko ludi sa tam nezmesti ak by sa malo aj tancovat, som potom zvedava na tvoje fotocky zo svadby :-))) ... a odporucam salon Dadis alebo salon exclusive na kozmetiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 Vdaka za nazor aj doporucenia. Na celu svadbu aj fotky som zvedava tiez ;-) uz sa toho len dockat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nimwen no sak toto ja sa tiez neviem dockat. ..a ja by som uz najradsej teraz vsetko objednavala a mala doma a drahy stale ze ved maaame cas,.to este netreba a tak..joooj :-D ak by si potrebovala nejake kontakty kludne sa ozvi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 Dakujem :) Ja zacinam mat pocit, ze na to, ze uz je to za pol roka, niektore dolezite veci este nemame a nemali by sme ich uz odkladat, ale nie je velmi kedy to zariadovat...Hlavne, ked nie sme v RK. Tak si hovorim, ze v lete to snad vsetko dozenieme.
Odpovedať
no ja tie najdolezitejsie kde su "terminy" som sa snazila hned zarezervovat. ako je kostol dj sala kolace......len sa nam este nepodarilo zohnat kameramana :-DD .... a na matriku treba ist ale to az 3 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
No kostol (len musime poriesit predmanzelsku) a salu mame. Fotografa tiez. Kolace teraz tak pomaly riesim a DJ ma nastarosti drahy, tak som zvedava. Matriku uz mame tiez plus minus vybavenu, len musim dodat rodny list... ale cez vikend sa chystame do RK, tak snad zase nieco vybavime.
Odpovedať
@nimwen a na matrike to nie je tak ze treba 3 mesiace do predu? ze nemaju byt starsie papiere? predmanzelsku my ideme akurat teraz zacat riesit v apríly. v sobotu mame prvu nauku tak som zvedava :-D .......
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 Matriku nam zariaduje babka, ktora pozna v RK kazdeho (mam taky pocit), tak to nechavam plne v jej kompetencii. Nauky by sme chceli zvladnut v UPCcku za vikend, ale este neviem co na to povedia pan farar :D
Odpovedať
@nimwen no to by ste mali fajn keby vam to uznal :D .........ja len dufam ze to nebude take strasne.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.prosim mate nejake skusenosti so živou hudbou, potrebovali by sme poradit dobru skupinu.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka174 : My chceme tiez zivu hudbu... Ma to zariadit moj drahy dako poznamosti, takze az ho dokopem k tomu, aby to konecne dohodol, poreferujem, ev. poslem kontakt...
Odpovedať
ahojte, prosim vas, nemate kontakt na dobreho starejsieho? Dakujem :-)
Odpovedať
Baby, poraďte mi nejakú fajn vizážistku z RK (prípadne salón), ktorá by ma skrášlila v deň D. Fajn by bolo, ak by bola ochotná prísť aj ku nám domov. Vzhľadom na to, že nenavštevujem kozmetické salóny , neviem posúdiť, kto je najlepší :-)
Odpovedať
@zulynka ak chces mozem ti dat kontakt na vyzazistku (je to moja spoluziacka zo zakladky) ma vlastny salon na namesti andreja hlinku
Odpovedať
@mita9 Tak mi pošli na ňu kontakt
Odpovedať
DJ Milos Husenica z LM nam hral tiez svadbu, boli sme s nim nadmieru spokojni! Kontakt mozem poslat cez IP alebo si ho dajte do googla :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, pomaly zacinam planovat svadbu na buduci rok v RK. Vedeli by ste mi poradit, co, kde, ako a za kolko? Bola by som Vam velmi vdacna za odporucania, Vase rozpocty a tipy. Dakujem! :)
Odpovedať
@iwilion A kedy planujes? teda kledy mate ten den D :) inak toto maj mna zaujima po tolkych strankach ... kde je napriatelnejsie vsetkym ;) hlavne prostredie ;)
Odpovedať
@grasska Chceli sme september, ale sala, ktoru sme si vybrali uz na september bola obsadena, takze sme museli posunut na august. Ty si uz zacala planovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete prosim o poradit kontakt na zivu hudbu (modernu) a hudbu k obradu (asi hlavne huslistu)? Okolie RK/LM. Stale sa mi nedari nikoho najst :-( Vdaka moc !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?