Dátum svadby 22.9.2012, kto bude mať ešte taký dátum?

27. sep 2012740
  • My mame o tyzden po tebe, ale kamarat sa mi zeni tyzden pred nami...a v tento den u nas i dalsi par...september bude perny..=]]]

• Ahojte, pripajam sa.Aj my mame tento termin, mame salu, kameramana, zarezervovaneho dj🙂saty sa chystam pozriet na ukrajine.

• Ja som zamilovana do tohto terminu..keby nam nieco do toho prislo,a muselo by sa to presunut,asi sa zblaznim. 🙂

• Sponzor fóra
  • Keď sme vybrali tento dátum, ani som si neuvedomila, že bráška má narodeniny. To bude mať oslavu 😃

• Ahojte, aj ja sa pripájam ,aj my budeme mat tento prekrásny dátum, uz mám rezervovaneho kameramana,fotografa,salu,saty . ale niektorí mi vravia ze je to este skoro, ale ako vidim tam ani nie 🙂 baby dufam ze nam pocasie vyjde

• @ajka123m  Ahoj prosim ta neposles mi info o tej 90 dnovej diete, tiez by som chcela schudnut pred svadbou 🙂 Zatial moc dakujem 😉

• @sandri1  dufam aj ja že nám počasie bude priať.

• my mame tyzden po Vas😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ahojte aj my mame tento termín a máme kostol, sálu, fotografku, hudbu, obrúčky, poháre, alkohol nakúpený, šaty mám na ceste budúci týždeň by mi mali prísť, tak z toho teraz mám stres 🙂 a tiež mám diétu 🙂

• @nedielka  svadobnú cestu už tiež máme 🙂 dostali sme fajn ponuku tak sme to zobrali

• @nedielka  my to fotenie budeme mat presne takto, že svadba o 16:00 a fotiť sa pôjdeme o 13:30 🙂 príde mi to praktickejsie ako nechat svadobcanov cakat kým sa fotíme.. 🙂

• @sandri1  No veru mohlo by byť krásne 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @kosicedjfoto  tak ty profesionalny urcite nie si, je mi z tvojho spamovania na grc

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ja sa tiež pripájam 🙂 ja mám zatiaľ istú len sálu a radnicu, akurát teraz zháňam fotografa a kameramana a je s tým dosť veľký problém, buď sú všetci obsadení alebo dosť drahí. Dúfam, že sa mi podarí niekoho dobrého zohnať 🙂 Ak máte nejaký kontakt, tak budem rada 🙂 pekný deň vám prajem

• Ahojte, aj my budeme mat svadbu 22.9.2012 🙂

• ahoj aj my mame rovnaky datum. co vsetko uz mas pripravene? 🙂

• Aj my máme vtedy svadbu 🙂

• ahojte aj ja mám tento dátum

• aj my 😉 je nas dost. 😃

• krásny dátum ste si vybrali 😃 😵 aj my sme mali vtedy.... a vo váš deň "D" budeme oslavovať 5. výročie 😉 nech vám to výjde po všetkých stránkach 😉

• Ahojte baby. dnes ma pochytila svadobna nalada, musim si rychlo nieco objednat!!!

• no aj my mame 22.9 a vybrali sme to preto, lebo moj drahy ma 30 narodeniny tak dufam, ze nikdy nezabudne na vyrocie 🙂 A objednane uz mame vsetko takze nech len pocasie vyjde a bude super 😎

• ahojte, aj my máme 22. 🙂 vidím, že je nás dosť.objednané už máme všetky dôležité veci, teraz sa dohadujeme na maličkostiach..

• my mame tiez 22.9 🙂 vcera sme kupovali alko, nealko, mame fotografa, kameramana, saty...uz sa tesiiiime 🙂

• Ahoj kočky...aj ja mám svadbu 22-ho...nie som spokojná zo sálou, preto sa moc neteším, ale nič iné nie je...😞
    Nové Zámky - nápady...cca 75 ľudí...Berek, Grant obsadený... hmmm 😕

• @breninka  neboj, niešo vymyslíš, pekne sa sála vyzdobí a bude to fajn 🙂

• Ahojte, a my mame svadbu piatok, 21.09. dufam ze pocasie bude pekne aj v piatok aj cely víkend, aby sme mohli oslavovat 🙂

• aj my mame tento datum 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.