Dátum svadby 22.9.2012, kto bude mať ešte taký dátum?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte už máme vybratý dátum aj miesto! Bude to 22.septembra 2012 v Jasenove! Teším sa chcem sa o tuto radost podeliť s vami! :-D
Odpovedať
Ahojte baby, asi pred mesiacom sme sa tiez rozhodli pre 22.9.2012 (mesiac na to mam narodky). Ako kukam, tak mame pekny casovy sklz oproti ostatnym. Zatial mame farara, rezervacku na miesto ideme platit zajtra, saty si davam sit taktiez zajtra, s fotografkou sa prave dohovarame, oznamka mam v polovici, chcem ich finalizovat az po zaplateni zalohy na hotel. Vyzdoba vymyslena, premyslena, nakupena. Obucky vymyslene, zaciatkom jula mame dohodnute stretnutie so zlatnikom. Coto z drobnosti ako pohare, pradlo, topanky, doplnky ci pierka uz su. V podstate mame vsetko premyslene (od vyzdoby aut, az po nedelne ranajky). Nechceli sme byt zbytocne dlho zasnubeni. Naco. Vybavit sa da vsetko aj takto neskor. Keby nebolo takych, co planuju svadbu 2 roky voped a na koniec aj tak polku veci odrieknu tesne pred svadbou, tak by nebol problem vobec s nicim. Drzme si palce, nech nas krasny den vyjde podla predstav kazdej z nas. Tesim sa ako male decko :) wiiiiiiiii
Odpovedať
Caute, ako vyzeraju vase aktualne pripravy? Na mna prave teraz dolahol stres z toho, ze nic nestiham a kooooolko este drobnosti treba vybavit.... :-.
Odpovedať
@sunny2sis moja rec :-D :-D :-D my sme mali svadbu do cca.6 mesiacov od zasnubenia. pripada mi zbytocne rok, nebodaj aj dva nieco planovat - a nai by som si to nevedela predstavit.... ako sa vravi "panta rhei"..... meni sa vkus aj chute ci nejake trendy. teraz je uz konkurencia taka velika, ze nemate problem zohnat saty (ci ine veci) aj do mesiaca - a to v pohodicke. drzim palceeeeeee ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@barborucha manzelova sesternica sa vydava ako ty a co som s nou hovorila uz maju saty (obaja aj na prezlecenie), samozrejme dojednanu salu + farara, oznamko uz mame aj doma, viem, ze uz finalne riesila fotografa a kameramana + dohadovala jedlo i kolace a vyzdobu saly (cca. pred 4 tyzdnami sa mi zda ze sme spolu volali :-D ) ale nestresuj, vsetko stihnes, drzim palce ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ja uz mam tiez saty, salu, ale to je asi tak vse.....tak dufam, ze to vse stihneme...hlavne oznamka a tak....
Odpovedať
aj my mame svadbu 22. a mame uz asi vsetko okrem takych drobnosti ako su pierka a tak :) uz sa tesim... :-N
Odpovedať
Baby,ja este nemam saty.....POMOC
Odpovedať
Profilova fotka
Zenyyy 2 tyyyyyyzdne !!!!!!! tesite sa ci stresujete? ;-)
Odpovedať
@micak Zatiaľ žiadny stres!!!! :)
Odpovedať
@micak aj aj... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vierka987 @ageisha super, stresovat netreba, sak si to musime uzit!! a keby aj nieco nevyslo, budeme sa na tom po svadbe smiaaat ostosest :-)
Odpovedať
@micak Doteraz samé stresy boli, už mám toho dosť!!! Všetko pomaličky vybavíme....a hotovo!!!!! 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ageisha ja sa teším na piatok pred svadbou - isto ma napadne niečo, čo som ešte chcela spraviť, ale bude mi to už taaaaak jedno :-) dobre vravíš, stresy za hlavu hodiť treba..veď to bude náš najkrajší deň!
Odpovedať
@micak veď áno...najkrajší...aspoň dúfam. :-D Ešte do 18.sept. som v práci, takže ani čas nebudem mať stresovať, a potom prípravy!!! Neviem čo budem robiť po tom??? Už som rozmýšlala nad tým, že napr. ani dneska už nemám čo vybaviť, a stále myslím na to isté...na prípravy, že kedy, kde a ako. Každý deň je tá istá téma. Už je to choroba. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako? :-) uz tym nasim chlapom hori pod zadkom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@micak môj sa nevie dočkať :-)! a tvoj?
Odpovedať
Profilova fotka
No paničky, ako??? x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?