Dátum svadby 31.8.2013

ahojte dievcata... zakladam tuto temu, lebo viem, ze nas je tu vela s tymto krasnym svadobnym datumom. bola by som rada, keby sme si tu radili, podporovali a motivovali v tom, co ktora z nas uz ma, popripade co potrebuje pozhanat atd. takze pisme, pytajme sa, odporucajme a hlavne debatujme :-)
Odpovedať
1
2
5
Profilova fotka
@guiseppinka super, že si sa odhodlala! ;-) tak, máte niečo nové? :-)
Odpovedať
Ahojte :) co vsetko uz mate vybavene? my máme svadbu tiez v tomto termíne a stale rozmyslam ci uz mam vsetko co trebalo vybavovat cim skor:D
Odpovedať
Profilova fotka
takze aj ja sa k vám pridavam mam DJ, miestnost na hostinu a fotografa, podvazok, svadobné poháre a čakám na objednanú výzdobu a na budúci pondelok mam prvú skúšku šiat :o)
Odpovedať
Vy ste ale rýchliky, ja mám akurát vybraného ženícha a dátum :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja uz som tu na Orave mala problem zohnat fotografa nemam toho co som chcela ale prisla som na to ze tento je velmi dobrý a s miestnostou to bol tiez problem nakoniec som mala vybavene viac menej po znamosti a saty chodia tu skusat uz septembrové a oktobrové dátumy tak som asi niejako v strede xi
Odpovedať
aj ja sa pridam... my mame zajednanu, salu, hudbu, kameramana a fotografa, mam uz aj saty. boli sme aj na fare, ale kedze je este cas, tak matriku aj faru budeme riesit cez vianoce a aj sa dohodneme na case... dufam, ze nas nikto nepredbehne :-) btw preco sa tato tema nezobrazuje v rubrike vo fore? :-o
Odpovedať
@nikinka43 @danuskaj89 @suzzinkaa @barborkao baby a na ktoru hodinu si davate obrad? a idete sa fotit pred alebo po sobasi? my sa budeme fotit asi az po sobasi, lebo chceme mat fotky z jazera a to by sme museli pendlovat hore dole zbytocne a takto si len odskocime zo svadobnej hostiny... len neviem co s tym sobasom na aky cas ho dat... lebo presun na hotel nam bude trvat asi polhodinu.
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka presne, tiež neviem... :-| cez víkend som sa ju snažila nájsť a nenašla som nič...
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ja som sa ešte s priateľom o tomto nerozprávala, ale budeme sa fotiť pravdepodobne po sobáši. nejako pred kostolom a potom v blízkom okolí hotela a to aj s rodinou. fotografa ešte však nemáme a možno nám on navrhne nejakú peknú oblasť v okolí Sv. Jura, lebo ja tam nič nepoznám... inak, počula som, že sa ľuďom veľmi nepáči, keď "mladí" odchádzajú na fotenie preč počas hostiny... ale tak je to na Vás, lebo je to Vaša svadba a Vaše fotky. ;-)
Odpovedať
@barborkao u mna by to praveze neprezili, keby sme sa sli fotit pred sobasom... lenze to by sme nalietali kvanta kilometrov zbytocne (minimalne okolo 100 by ich bolo isto)... a kedze sa chceme fotit tak kde bude hostine, tak si len odbehneme... a ci sa to ludom paci alebo nie, tak na vychode na vsetkych svadbach co som bola, tak sa NIKTO nesiel fotit pred sobasom a vsetci odbiehavali... okrem toho som mladych nevnimala, cize mi to bolo jedno... obcas som ich zahliadla, ze aha nevesta je vedla mna :-) a zase nezdrhneme sa fotit 10 hodin, takze to tu hodku dve vydrzia... sak pochybujem, ze aj my sa budeme fotit nejako moc dlho...
Odpovedať
@barborkao a zabudla som, ze temu som nasla medzi diskutuje sa... ja ju mam v zalozkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme mat obrad o 16:00 a fotit sa ideme pred bola som na niekolkych svadbach a fotenie po svadbe narusilo tu atmosferu ale je to uz na tebe tu na orave je to skoro vzdy pred
Odpovedať
Článok sa načítava...
no baby, ako pokracujete? prave som nasla celkom zaujimavu stranku ohladom zapadu slnka... trochu ma prekvapilo, ze by malo zapadat ovela skor ako som predpokladala... :-) davam link http://kalendar.azet.sk/slnko/mesiac/...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute :-) zatiaľ mame salu, hudbu, šaty a kyticu, chýba nam kameraman a fotograf
Odpovedať
@rita818 a kde budete mat v humennom a kto vam bude hrat? a tam kde budes mat kyticu budes robit aj celu vyzdobu kvetinovu alebo iba cisto kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
guiseppinka ano v humennom na trojke v jednote, hudbu mame zo svidnika dural relax, a kyticu mam od lucie kohutovej tu z mojej svadby, zaklad vyzdoby mame v ramci sali zvyšok si doladim :)
Odpovedať
@rita818 aha, ja ze si si uz davala kyticu robit v nejakom kvetinarstve...
Odpovedať
Profilova fotka
guiseppinka ja som živu ani nechcela, a ty maš svadbu kde?
Odpovedať
Profilova fotka
jeej tak to je super :) tak ja mam kameramana,fotografa, salu a hudbu a zajtra by sme mali ist na faru
Odpovedať
@rita818 ja mam na vinnom v hoteli jazero a zase ja si neviem predstavit redovy v podani DJ, takze sme si zvolili gerok, musim ich overit po novom roku, ze ci nas maju zapisanych, lebo sa trochu toho obavam... 8-) @kuki022 aku hudbu mas ty?
Odpovedať
Profilova fotka
guiseppinka to budeš mať krasne foto :D naša skupina hrala na bratrancovej svadbe takže sme vedeli do čoho ideme mame s nimi podpisanu zmluvu a zaplatenu zalohu
Odpovedať
ahojteee, pripajam sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam živu hudbu,no my sme tiez rozmyslali nad skupinou gerok ale uz bola obsadena,takze asi ta maju zapisanu
Odpovedať
@kuki022 okej, tak to som si vydychla, ze nas maju... ale aj tak si ich okontrolujem :-D a pre koho ste sa rozhodli vy? @quacka3789 vitaj :-)
Odpovedať
@rita818 my sme iba zaplatili zalohu, ale ziadnu zmluvu nemame... ked budem s nimi volat, tak sa ich na to opytam :-) ale ocividne nas maju zapisanych, kedze su uz obsadeni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
guiseppinka hlavne že tam ste :D a nevie niekto o neakom fotografovi a kameramanovi v blizkosti he
Odpovedať
@rita818 ja som nasla celkom dost fotografov aj kameramanov, ale nakoniec som sa rozhodla podla prace pre toho nasho - pozna sa s nim nas sobasiaci, takze aj na jeho referencie sme sa rozhodli pre neho... skus si pokukat v googli alebo aj tuto vo fore si daj vyhladat...
Odpovedať
Profilova fotka
guiseppinka musim už hľadať aby mi aj neaky ostal chihi :)
Odpovedať
@rita818 no tak to ano... asi by si mala :-D este relativne casu dost, ale predsa len... este kym sa da vyberat...
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata uz si nieco aj chystate robit?ja ani neviem ci uz s niecim zacat...kupujete nejake vyzdobky?
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?