Dátum svadby 31.8.2013

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata... zakladam tuto temu, lebo viem, ze nas je tu vela s tymto krasnym svadobnym datumom. bola by som rada, keby sme si tu radili, podporovali a motivovali v tom, co ktora z nas uz ma, popripade co potrebuje pozhanat atd. takze pisme, pytajme sa, odporucajme a hlavne debatujme :-)
Odpovedať
@erikakissova bud rada, ze drahy sa ti do toho nemiesa... verim, ze si sklamana, ze nezdiela tu radost s tebou, ale niekedy je lepsie ak ti chlap iba ukaze ze z tychto 2 chcem toto a viac sa do toho nemontuje :-D inac s tou ich jesitnostou vedia riadne potrapit :-D
Odpovedať
@antamauru Ahoj ja tak isto budem mať čierne saténové obrusy, čierne satenové servítky pripravené na bielych tanieroch, biele návleky na stoličky s čiernymi mašľami a červené kvety :-D PS: a tak isto každý na mňa pozeral ako na debila ale mne to neva proste sa mi to páči a to je podľa mňa najdôležitejšie veď ide o moju svadbu. Ale nájsť tie obrusy bola riadna fuška a aj to kto mi takú výzdobu spraví!
Odpovedať
Profilova fotka
@erikakissova Tak ty si sikovna :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@klorynda juuuj šipim moju vlnovu dlzku :D kde si zohnala obrusy ? Ja si budem zadavat vyzdobu asi cez agenturu, velmi sa mi pacil morushka design , len musim este zistit cenove relacie aby draheho nevystrelo ,... tajne dufam ze by mi s tymi obrusmi pomohli potom oni,respektive by som to na nich zvalila :D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka Nj, ale zas u nas je to tak, ze vsetko si pekne vyberiem doladim a on pride a povie: ze toto nie, ze inac a ked sa pytam ako? tak odpoved: neviem, mne je jedno... :-D asi to pozna kazda z nas.... 8-) @kuki022 dakujem pekne :)
Odpovedať
@antamauru Ahoj no v Prievidzi mi aranžérka povedala že ona mi ich zoženie a výzdobu mi spraví presne takú akú chcem že aj pre ňu je to výzva :-D Ale mám ešte záložný plán ak by sa jej ich nepodarilo zohnať na stránke mimibazar.sk je predávajúca - beata1 a tá ma v ponuke čierne saténové obrusy v rôznych veľkostiach a aj na klasické stoly či okrúhle. PS: Tiež čakám na cenovú kalkuláciu potom daj vedieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby, dnes to mame za 300..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskaj89 No nápodobne.....a k tomu ešte nápadov habadej len neviem čo s nimi :)
Odpovedať
Profilova fotka
Booooze sa mi fakt roztriasli kolena z toho co tu citam......ja sa tu vytesujem ze mame termin a salu a ze aky sme dobry a nakoniec pridem na to ze v podstate to nemam este skoro nic :( ste ma vystresovali baby teda :P
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolatothova Neboj, ked sa do toho pustis, tak to pojde ako pomasle a nebudes to vediet zastavit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolatothova ja mám tiež len sálu, dja a kaderníčku...a toť vsio :D nerieš, času dosť...neviem kam sa tak baby náhlia :) (nič v zlom, ale potom sa budete nudiť?)
Odpovedať
tiez som myslela, ze to podstatne mam, ale minule som prisla na to, ze potrebujem kadernicku a kozmeticku tiez zajednat, lebo ze je o ne bitka... takze to budem riesit na vianoce spolu s oficialnymi zasnubami (spoznanie sa rodicov) :-D po roku a pol nasho zasnubenia :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@guiseppinka pekne....nie som sama :) ja sa smejem ze ked to takto dalej pojde tak sa nasi spoznaju asi az pri preberenani kolacov v piatok pred svadbou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexis9 uz som sa upokojila :) ..... stryko mi zavolal ze s kameramanom si nemam robit ziadnu hlavu a rezervovala som medzitym aj fotografa ktory dufam ze nejakym stastim ma este volny termin a ze mi nenapise ze medzicasom je obsadeny lebo este len potom zacnem stresovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolatothova my na fotenie chceme oslovit kamosov,takze to mame cas :) ale take ako oznamka ci saty mienim riesit az v marci.jedine topanky uz hladam.
Odpovedať
Profilova fotka
@alexis9 za topankami beham aj ja ako blazon......saty chcem ist pozriet az niekedy na jar.....navrh oznamka uz mam hotovy...som si ho robila sama...treba sa nam s milym uz len nafotit a tlacit a hotovo :) @erikakissova si mala svätu pravdu......uz sa nam podarilo zriesit aj fotografa.....cakam na nejaku ukazku od kameramana...nejake vecicky uz su objednane....v diariku mam zopar odporucani na cukrarky a s kvetinarkou sa stretneme v polovici decembra lebo dovtedy som mimo svk :) sa mi to zacina pacit
Odpovedať
Profilova fotka
juuj vsetci ste tak pokrocili , len ja stagnujem :-/ nikdy nam nevyjde cas riesit svatbu...robota ... z nej mrtvi domov,cize vsetko nam ostava na vikendy,vcera sme uz konecne mali vybrat fotografa a kostol...no figu,drahy dosiel neskoro z roboty...slubil sice ze dnes to prebereme ale uz cakam ze zas do toho nieco vojde :-( co si sama nevyriesim to nemam...ale je to svadba nas oboch a nechcem vsetko robit podla seba...len keby chlap nemal pocit ze mame vagon casu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@antamauru presne viem o com tu pises :) ja som tiez väcsinu riesila sama a jemu som posielala mail do roboty ze to tak chcem a to tak bude a hotovo......ked mal namietky ta sa vyjdril ale inak nic......to nie zeby nemal zaujem....len mu k tomu naozaj chyba cas aby to mohol riesit so mnou....
Odpovedať
my sme si zatial vybrali menu (cez skype :-D celkom rychlo to slo :-D ) mam vsak problem, lebo drahy nejako nema predstavu o case vo svadobny den a mysli si, ze v pohode bude behat s kamosmi este po muzeu :-D no skoro som odpadla ked mi to povedal... ako mu vysvetlit, ze v sobotu nebude mat na nic cas a uz vobec nie behat s chalanmi po muzeach? ]-( mna z neho asi raz trafi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolatothova ved u nas je to detto...a zas ked je aj chvilka volna nechcem do neho stale hucat len so svadbou , lebo mu to potom bude cele len liezt na nervy...ach jaj..tazko je to s nimi :D @guiseppinka ako daleko mas draheho ?
Odpovedať
@antamauru momentalne je to presne 555 km
Odpovedať
Profilova fotka
No dokelu to by som ja nezvladla ! Klobuk dolu ;)
Odpovedať
@antamauru vies co? je to tazke, ale da sa to... minuly tyzden ma bol kuknut a je to vlastne polovica z toho casu co som tu :-) do vianoc to nejako vydrzime a po nich to budu uz len 3 tyzdne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka ja som mala kedysi vztah na dialku , vtedy som to brala ako nutne zlo , no teraz ked sa s chlopom vidame kazdy den si to uz neviem ani predstavit :D ...ale to uz naozaj nemate dlho :) ty dostanes dalsi darcek aj 3 tyzdne po Vianociach :)
Odpovedať
@antamauru :-D no myslim, ze nie :-D zase drahy az taky nie je :-D bolo to tazsie na zaciatku, ale teraz som si uz zvykla... viac menej my sme fungovali stale tak, ze sme sa vidavali cez vikendy :-)
Odpovedať
babule, pokrocili ste nejako za tie 2 tyzdne?
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka my máme k tomu všetkému už aj fotografa a DJ. ;-) a Ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Dovoľte mi, aby som Vám dal do pozornosti moju firmu. Ponúkam Vám služby svadobného kameramana. Disponujeme profesionálnou technikou a samozrejmosťou je videozáznam v HD kvalite. Okrem kamerovania sa zaoberáme aj svadobnou fotografiou. Ak ste tu také, ktoré ešte nemajú objednané práve tieto služby, budem veľmi rád ak si pozriete náš profil, internetovú stránku, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Sme z Krompách, ale veľa času sa nachádzame aj v KE. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak som Vás zaujal rád zodpoviem na Vaše otázky a ak nie, tak ďakujem za Váš čas. Prajem pekný večer.
Odpovedať
@barborkao pekne... no ja som moc nepokrocila... netusim co vlastne som pisala naposledy co mame, tak napisem vsetko co uz mame spravene: sala, hudba, kamera, fotograf, saty, oblek, menu (ale este ho asi upravim) a knaza ostatne ani neviem... snazim sa teraz pracovat na nejakom harmonograme, ale ten sa bude odvijat az od toho kedy budeme mat sobas... ideme az na konci decembra na faru, tak dufam, ze termin o 15.00 bude volny... od toho to vsetko potom naplanujeme... potrebujem pozistovat aj ake veci kameruje kameraman u zenicha, u nevesty, kolko casu mu to zaberie a hlavne musim ratat vela casu na presuny... este mam tip na kadernicku a vizazistku, takze aj tu chcem zajednat, drahemu sa moc nechce kukat obrucky, ale asi ho budem musiet trochu do toho dokopat, nechce sa mi ani rozmyslat nad tym koho z rodiny pozve (a to bude dost problematicke) inac co vsetko potrebuje spravit zenich vo svadobny den? ake ma povinnosti? mna napadlo len vybrat kytice z kvetinarstva a nestratit obrucky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@guiseppinka nooo, tak to sme na tom celkom podobne. ja mám: hotel, vyhliadnutý salón so šatami (na jar im má však prísť ešte nová kolekcia, tak pôjdem pozrieť), pierka, sošku na tortu, krížik a vankúšik naň, podväzok :-D , vyhliadnuté obrúčky, fotografa, DJ a ešte musím kontaktovať potom "maskérku", na ktorú som dostala od fotografa referencie. ;-) Oblek, výzdobu, koláče, kvety, pozvánky, kostol... sa chystám riešiť až budúci rok. fúúúha, že čo robí ženích? tak to vôbec netuším... :-D ešte vôbec ani nemám šajnu, ako to vôbec všetko prichystáme. či koláče a pitie privezieme v piatok a rovno tam donesieme všetky veci. či na hotely už budeme od rána a tam aj zavolám vizážistku, alebo ako... to asi budem riešiť max. 2 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?