Dátum svadby 6.7.2013

Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
1
2
6
Profilova fotka
fuuuha :P este nic :D akurat len objednany hotel :-N asi som trosku pozadu :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no moja to čo to ? :D nelákajú ťa prípravy? nákupy? :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova ale lakaju lakaju :D len my to mame trosku tak inak vies :P :D my sme si urcili termin svadby ;) ale priatel povedal, ze ma poziada o ruku v tej spravnej chvili ( ktora podla neho este asi nebola :D :D :P :( ) a ja som povedala, ze kym nebudeme zasnubeni, tak nebudem nic riesit este :/
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja som na tom istom :D.... ale tak povedal mi ze pripravy normalne mozem robit ale taktiez ma poziada o ruku keď to budem najmenej čakať :)
Odpovedať
a nie je to divne chystat svadbu a mat termin, ked este nie ste ofiko zasnubeni/nepoziadal ta este o ruku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova odo mna tiez chce, aby som pripravovala vo velkom :-) ale ja to hram, na dolezitu, ze si nemoze byt taky isty, co odpoviem :-p :-D aby nebol taky sebavedomy chlapec :-p :-D a ty uz co mas pripravene? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yukiki podla mna je ovela cudnejsie, ked je niekde zasnubeni niekolko rokov :-D a k svadbe sa odhodla o veeelmi dlhu dobu alebo vobec :-D :-D a dnes, ked treba miesto na hostinu objednavat rok a ol dopredu a zasnubenie by malo byt maximalne rok pred svadbou to vobec nie je cudne podla mojho nazoru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne to nepripadá divné :-) ešte nie sme oficiálne zasnúbení (ale už čakám každým dňom na kuriéra ;-) ) ale svadba je už dohodnutá na leto 2013
Odpovedať
@patricia33 tak napr my sme sice o svadbe hovorili, ale vzdy len v takom duchu, ze si ma urcite chce vziat ale este to ma cas...a nedavno ma prekvapil ziadostou o ruku a tak sme zacali intenzivne riesit svadbu :-) chceme to stihnut na buduci rok, ale pokila to nestihneme koli obsadenosti sal a podobne, tak sa zas svet nezruti a vezmeme sa hned ako to pojde :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@yukiki jasne ;) kazdy to ma trochu inak...my sme tiez hovorili o svadbe v tom duchu ako vy,ale planovali sme, ked skoncim Mgr., ale zrazu sme sa rozhodli, ze sa chceme vziat uz po Bc., aby sme uz boli svoji :) cize hotel sme museli urgentne zarezervovat aby sme to mali po statniciach,lebo ja som vzdy chcela svadbu na zaciatku leta ;) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yukiki vôbec to podľa mňa nieje divné :) o to je to zaujimavejšie že nevieš kedy s tým na teba vyletia ale už máš povybavované veci čo treba .... @ivka_ivka aj my budúce leto lebo rovnako ako @patricia33 chcela som mať stále svadbu v lete a nič to nezmení :) @patricia33 nooo sú to ale beťári tí naši chlapi :D..... a máme sálu skupinu kameramana fotografa jedlo koláčiky mi bude piecť maminka takže už aj tie no a čo sa týka drobností tak zatiaľ len vecičky na pierka a aj na fotenie tie srdiečka ktoré navlečiem na špagát len ich ešte musím dokončiť :)
Odpovedať
@lenkaneumanova ja som asi staromodna, mne sa viac rata, ked ma chlap ziadostou o ruku prekvapi a nie ked sa na zasnubach dohodneme...ale taktuez nevravim, ze je na tom nieco zle, kazdy si veci zariadi podla seba,to je jasne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@yukiki ale ved aj mna chce prekvapit ani ja neviem kedy ma prekvapi ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova mas uplnu pravdu,presne tak to vnimam aj ja ;-) :-) ....fiiiha ty uz mas skoro vsetko vybavene :-D ty si sikovnica ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no tak načo čakať :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,tak vidím,že niesom sama,ktorá už má dátum svadby ale zásnuby v nedohľadne :-D Dúfam,že o týždeň už budem môcť tiež s vami preberať predsvadobné prípravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova no tak nechala som sa trochu inspirovat :D a objednali sme kapelu na svadbu, moj ujo nam pomohol s vyberom, lebo niekedy hral svadby, takze uz mame kapelnikov :-D :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pemina a aky mas datum svadby? ;-) rovnaky ako my? :-) no dufam,ze uz budes mat prstienok na rucicke cim skor ;-) , lebo ja mam uz niekedy pocit, ze ten moj je rad, ze uz sme dohodnuty na svadbe ale akoby zabudol,ze ma ma este poziadat o ruku :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no vidíš aj ty sa začínaš stávať šikovnicou :P .... a neboj sa oni sa len robia že zabudli ja mám taký pocit že ten môj kuje niečo s mojou sestrou a ich nakopem keď mi nejaké nečakané prekvapko urobia :D....
Odpovedať
Profilova fotka
Oj,baby,tak ten moj ma prsten kupeny uz vyse pol roka(nahodou som ho objavila,ked som mu chcela prat vetrovku),tak ja akoze nic neviem a cakam.Najprv som si myslela,ze mi ho da ako na meniny,ale nie.Na narodeniny to tiez nebolo,na vyrocie tiez nie a ziaden sviatok uz tohto roku nemam,tak teraz dufam,ze aspon na vianoce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pemina :-D :-D :-D :-D to je trdielko :-D to mas este horsie ako my,lebo ked si ho nasla,tak si urcite cakala, ze to bude coskoro, no uz cakas pekne dlho :-( :-D neviem, coho sa ti chlapi tak boja :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova no neviem :-| ja som si myslela, ze ma poziada v Prahe, ked sme boli na predlzeny vikend pred 3 tyzdnami, bolo by to idealne, no nestalo sa ]-( :-| tak ja uz fakt neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no ja som myslela že využije výročie ale taktiež nič :/ ale čo už dúfam že aspoň do konca roka sa dočkáme :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence píšm na toto fórum po prvý krát a to z toho dôvodu, že ma zaujala téma termín svadby 6.7.2013 :), tak som začala čítať a musela som sa s chuti zasmiať, pretože som si myslela, že sme my dvaja asi kuštičok divní no vidím , že niesme sami :-D . Ide o to, že ma o ruku nepožiadal ,tým klasickým štýlom ako v americkom filme, no kedže už spolu žijeme cca 3 roky, tak sme sa ako dvaja dospelí ludia dohodli, že sa vezmeme, pretože nám to tak nejako vychádza pri zamyslení sa do budúcna. A kedže 6.7. máme výročie násho zoznámenia, tak termín padol jednoznačne na 6:7: 2013 :-) (bude to presne na 5.vyročie). všetko to bolo v takom zmysle, že v čisto teoretickej rovine, že sa začneme rozhladat čo a ako. No ked som sadla za internet sak ma schytil panický šok, ked som zacala čítat, že aké su obrovské problemy s obsadenostou a že niekto dokáže aj 2 roky dopredu si všetko rezervovat..tak ma z toho bolela 3 dni hlava. No tak "chtia nechtia" :-) potom ako som mu to všetko zreferovala sme zacali rýchlo všetko objednavat, no mali sme stastie, že sála v mojom bydlisku je volna, máme už aj skupinu , ktoru sme už stihli aj zmenit, pretože ked sme znamim povedali koho mame, tak sa divne zatvarili , že tých nie....a baa..blaa ta sme sa nahnevali a objednali druhú ale nech mi skúsi niekto povedat, že túto tiež nie, tak nech si ma nepraju. Proste ja som toho nazoru, že nebudem chodit od buka dobuka...proste ked sa m i niečo zapači tak to beriem a nevymýslam ešte 3000 iných alternatív. Jedine sklamanie bolo pri fotografovi, ktorý robí nakrajšie fotky, len po telefonate sme zitili že rok 2013 je beznadejne obsadený, a už má aj termíny na 2014, čo je podla mojho nazoru chore.. pretože nemožem vediet aka bude situacia o pol roka nie ešte o dva roky :-S tak mame inu fotografku a to je tak asi všetko čo mame zatial objednane. zbytok budem riešit po n ovom roku asi. kedže som zacala chodit do novej prace nemam na viac momentalne ani energiu. takže tak .... :-) :
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova :D joooj chudatko lenka :-D si bola taka ista sklamana ako ja ]-( , no dufam, ze uz sa konecne rozhybu :-D , lebo inak bude svadba skor ako zasnuby...? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 vitaj medzi nami :-) my mame 6.7. lebo mam vtedy meniny ;-) a chceli sme mat zaciatkom leta a to uz budem mat po statniciach :-) .......tak sa mi vidi,ze my sme sa tu stretli riadne netradicne zoskupenie :-D :-D :-D a ty uz aspon prstienok mas? :-) alebo tiez este cakas ako my? :-D u nas sa zlakol priatel, ze bude vsetko obsadene :-D ,tak tiez sme rychlo objednavali hotel, ale myslela som si,ze najhorsie je to so salou a ze ostatne veci sa nemusia tak dopredu objednavat, ale ked sme predvcerom objednavali kapelu, tak nam povedali,ze akurat nas termin maju volny,lebo tyzden pred aj po je uz obsadeny, tak som bola dost prekvapena =-) =-) ....takze uz by sme mali zacat asi obejadnavat aj ostatne veci :-| no len ako som sa vyjadrila ( neviem, ci si citala vyssie) , ja nebudem nic objednavat, kym nie sme zasnubeni :-D :-D :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za privítanie :-D , tak prstienok už mám isli sme spolu do zlatníctva a vybrala som si aký sa mi páči... aspon sa nemusel strachovat, že sa mi nebude pačit alebo že mi nebude sedieť veľkosť :-D , takže tá netradičnosť priniesla aj výhody :-D . želám Vám aby ste sa už čo najskôr hrdo píšili prstienkom tak ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 nič si z toho nerob všetko zvládnete a vitaj medzi nami :) @patricia33 a ty moja pekna sa nesmej hej? ved si na tom istom :D :P
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá a kde budete zhaňať šaty? lebo ja na zaklade surfovania na nete mam hlavu v smútku, že nenajdem také ktoré sa mi budu pačit a zaroven mi budu dobre....mam relativne dobru postavu len som vysoka 179cm a celkovo mam teda vačšiu kostru, no a nosim valkost 42-44 no a ked vidim, že všetko čo ponukaju pekne je od 32 max po 38 tak ma chyta hystericky zachvat.... neviem jak to poriesim ...bojim sa že ešte nakoniec sa všetko vybavi a budem plakat koli satam...a mam ešte aj taky trosku extravagantnejsi vkus, takže klasika je pre mna nic moc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova ved ja sa smejem z nas oboch :D ze cakame cakame len kedy sa dockame :D :D ale diavcata, musim sa vam pochvalit :-) vcera som rezervovala, kameramana, rozhodla som sa uz pre konstol, v ktorom chcem mat sobas ( zajtra tam idem :-) ), dalej som rezervovala aranzerku a dnes sa mame stretnut s fotografom, na ktoreho sa strasne tesim, lebo je to fakt profesional, foti v zahranici modelky a tak :-) som zvedava ake pocity budem mat po tom stretnuti :-D :-) :-) ....a inak lenka :D vcera prisiel ten moj z prace :D a som mu povedala,ze co som vsetko vybavila...a mi vravi,ze on este nevie,ci si ho vobec vezmem, tak si klakol na kolienko a ze ci sa chcem stat jeho zenou :D ale bol rozkosny a ja ze kde ma prsten, ze ked bude mat prsten,nech sa ma to opyta este raz :D :D :D
Odpovedať
1
2
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?