Dátum svadby 6.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 saty su v mojom fotoblogu , ja by som chcela niečo podobne,leno inej farby...asi to bude nejaká smotanová alebo krémová.... potom das typy na obchodiky v krakowe... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaneumanova tak je to iste riziko ;-) ale v zlatnictvach ani nemaju take pekne ako na nete ;-) takze si musis vybrat,co je pre vas najlepsie riesenie ;-) @doboska67 chcem ist hlavne do Madonny, maju tam vypredaj. http://sales.madonna.pl/ idem mi hlavne o saty San Patrick a Pronovias. No v Krakowe je strasne vela salonov,tam mas na ulici aj 8-10 :-D nie ako u nas. ale vypisala som si tie najvacsie, aby sme vedeli, kde mame ist ;-) :-) pozerala som satky v albume su velmi pekne ;-) :-) ja chcem tiez smotanovu, kremovu alebo sampansku na prezlecenie :-) chcem byt este stale "za nevestu" :-D :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 kraasne šatky... ale aj ceny no.. ale tak take okolo1500zlote to sa určite oplati :), do krakowa chodime radi,tak určite aj my navštivime nejake salony... a možno by trebalo pohladat aj niekde v širsom centre mesta...možno by boli aj aspon trošisku lacnejšie :) takže potom čakam reakcie ked sa vratiš odtial :) my pojdeme asi na dalši vikend až :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ale do tych 2500,2600zl sa to da ;-) lebo su to znackove saty, normalne stoja od 1500€ a vyssie ... a pred tyzdnom som bola v Rzeszowe a tam som bola v 2 salonoch a zistila som,ze je brutalny rozdiel mat na sebe znackove saty a nejake usite napodobeniny alebo ukrajinky :-/ dalsi vikend tam budu uz vianocne trhy, tak to si uzijete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 hej..určite ostaneme aj dovečera..to si nenechame ujst... :) len aby nebola nejaka metelica, lebo to potom nikam npepojdeme :( :) ,ja sombola odvažna, že objednam z netu a hotovo...ale čim viac sa to bliži ,tam viac začinam mat z toho stres trošku :( :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ja som tiez najprv,ze pojdem kupit na Ukrajinu,ale ked som videla tie saty co odtial dovazaju,tak som bola sklamana :-( na pohlad su sice niektore velmi pekne,ale material, sitie atd. je nieco uplne ine :-( v Rzeszowe som bola pozriet konkretne saty, ktore boi moje vysnivane, boli to originaly, krasne ako pre princeznu, ale ked som ich obliekla, tak som vyzerala otrasne :-( ako z cias marie terezie :-( no hroza...a vo vsetkych satach takeho typu ako sa mi vzdy mapici som vyzerala nie prilis dobre :-/ potom som vyskusala saty typu morskej panny a ziarila som v nich, uplne mi padli,zvyraznili postavu atd. proste super...... akurat,ze sa mi zmaril moj sen o princeznovskych satach :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som si tiež myslela, že bud ukrajna alebo z netu z ameriky...no ale fakt netušim... a po salonoch tu na SK sa mi ani nechce chodit..koli kjednak malemu vyberu a otrasnych cenach :( (kedže nemam konfekčnu postavu). No ja som zatial saty neskušala žiadne, ale moje vysnivané si predstavujem asiv štíle morskej panny ,ale nie uke až ku kolenam (približne) ale tak do oblasti bokov možno ešte trochu vyssie , proste tky predlženy akokeby korzet a potom plynule sa rozširuju smerom dolu...tam kludne možu byt aj take objemnejšie. no uvidime ako dopadnem v PL. bude to moja prva skuska šiat... :D len aby som nedopadla podobne ako ty,že take ake chcem mi vobec nepadnu. No ale uvidime.. :) proste musim si dobre vybrat, lebo jak sa poznam by všetko bolo na nič..keby som sa ja citila zle :-( :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 no takze sa ti hlasim po navsteve v Krakowe :-) bol to strasne vycerpavajuci a narocny den, no stal za to :-D vyskusala som asi 30 siat a obehla som asi 12 salonov :-D ani presne neviem, lebo ich bolo straaasne vela a ani sme nestihli vsetky prejst (dokopy och bolo na 2 uliciach mozno 20 proste brutal :-D ale hlavne je, ze som si kupila saty, ktore ked som si obliekla, tak som si povedala: toto su tie prave! a paradoxne ma na vesiaku nejak extremne neocarili :-D a asla som ich v poslednom salone do ktoreho sme vosli. dovtedy som mala vyhliadnute 2 medzi ktorymi som sa rozhodovala, ale ked som si skusila "tie prave" uz nebolo nad cim uvazovat! Najprv sme sli na Floriansku ulicu do Madonny (to je ten vypredaj,co som ti posielala), do tohto salonu som vkladala najviac nadeji, no strasne ma sklamal! z modelov o ktore som ich poziadala (a ktore mali na nete) mali iba jedne saty!!! pristup hrozny, neochotne predavacky, no hroza! do tohto salonu pojdes uplne zbytocne..... ty len pekne chod na ulicu, ktora sa vola Dluga a nebudes vediet kam sa skor pozriet :-D je tam okolo 15 salonov (mozno aj viac) a na konci tejto ulice, smerom do prava (ulica, ktora krizuje Glugu) je este asi 5 dalsich salonov. Predavajuce tu boli neskutocne mile, ochotne, vedeli poradit, venovali sa ti (ale nevnucovali sa) no proste radost si vyberat. niektore salony su drahsie a ine lacnejsie, to uz uvidis tie ceny.... bezna cena za saty je tam okolo 500€,ja som si vybrala za 600€, no strasne sa mi pacili aj jedny saty za 750€,no to uz bolo velmi vela...kazdopadne si tam kupis satky za tych 500-600€, jednoduchsie mozno aj menej. je tam strasne velky vyber, tolko salonov ako mas tam pokope tu nenajdes nikde, takze ak si uz tam nevyberies tak neviem :-P :-D my sme po salonoch chodili od 10:30 do nejakej 17:00 :-D medzitym sme sa boli len naobedovat :-D aj to sme nepresli vsetky salony :-) dufam, ze som ti pomohla :-) kludne sa pytaj, co ta este napadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 Ahojky.... no tak to super,že si si kupila, že ste tam neboli zbytočne.. :-) ;-) ani nevieš ako ti závidím,že to už más za sebou že ich už mas doma :) ja čim dalej tým viac mam z toho stres,že si proste nenajdem...ale ked píšeš,že taký obrovský výber, tak dúfam,že aj pre mna niečo "ušili" :-D :-p hmm nahodou si si nevšimla ake maju otvaracie doby v sobotu? lebo neviem či sa nam podari ist cez týžden..tak aspon doobeda v sobotu by som niečo popozerala a keby som nestihla tak by som ešte niekedy zase zasla ( mame to 3hodky cesty, takže v pohode :) ). A kupila si si šaty aj so závojom aj so spodnicou? alebo je to čisto cena šiat? Musím ti poďakovať za typ.. aspon trošku ma to ukludnilo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 a šaty su originaly? alebo skor napodobeniny? ale tak kvalitou su určte lepšie ako tu si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ja som tiez velmi rada,ze som ich uz nasla :-) v sobotu su vacsinou otvorene do 14:00, mam aj vypisane jednotlive salony, mozem ti to poslat, ked budem na svojom notebooku :-) teraz ma este napadlo, ze si spominala, ze mas problem s velkostou,lebo nemas konfekcnu postavu. ja nosim oblecenie 34 alebo 36 podla strihu a tam boli vsetky saty, ktore sa mi pacili take 36-tky. asi troje som skusala nejake 38-cky (odhadujem), lebo som mi boli dost volne.....takze asi vacsina siat je tam vo velkosti 36 (no mozno je len nahoda,ze mne sa akurat tie pacili :-D ) ..... lepsie by si mala ist cez tyzden, lebo v tych salonoch ti tak zleti cas, ze sa ani nenazdas a bude poobede :-D .... tie ceny siat som ti pisala bez zavoja a spodnice (i ked niekde ti daju zavoj zdarma). tam kde som si ja kupila saty,som si vybrala aj zavoj a stoji 30eur. Za spodnicu si musis taktiez priplatit. saty su vacsinou originaly, i ked musis dobre pozerat na to, v akom butiku kupujes. Napriklad v jednom velkom salone som sa pytala aka to je znacka siat a oni mi povedali, ze to im siju v USA (aj to znelo nedoveryhodne), ale to si videla aj na kvalite tych siat. Ja som si kupila originaly, je to anglicka znacna Internity, saty su s vysackami a vsetko ako ma byt :-) . i ked to citis aj ked si oblecies tie saty, ci to su napodobeniny alebo original. Tie, co sa mi pacili za 750eur boli tiez original a velmi kvalitne, no v jednom salone ma navliekli aj do takych, kde mi ten tvrdy typ poskriabal cely chrbat :-/ takze musis len hladat hladat a hladat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 ooo...tak to si ma velmi nepotešila teraz :-( :-( :-( :) to važne len taketo čisla? hmm nechapem no...ale tak aspon obzrieme no ked už nič... možeš mi napisat aj tie nazy, ak budes mat čas , ďakujem ;-) hmm tak teraz i ešte viac zavidim...že ich mas už kupene.. lebo to vyzera na skutočne pre mna problem, asi najtažší oriešok všetkeho bude zohnat pre mna šaty... :-( :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@doboska67 posielam ti tie salony do spravy ;-) a ty mas aku velkost? lebo viem,ze pri snurovackach ta napriklad na sirsie zaviaze a potom ti objedna vacsie cislo ;-) tak by to mozno slo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi pekne dakujem :) tak ja ani neviem tak hore mam tak okolo 42.. no ale skor ide o dlšku proste celkovo o dlškudajmetomu korzetu a vyska pasu... lebo mam 178.... :) ..a ešte ked sa ta možem opytat ako sa vam darilo s parkovanim?
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 veľmi pekne dakujem :) tak ja ani neviem tak hore mam tak okolo 42.. no ale skor ide o dlšku proste celkovo o dlškudajmetomu korzetu a vyska pasu... lebo mam 178.... :) ..a ešte ked sa ta možem opytat ako sa vam darilo s parkovanim?
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 ja mam 157cm :-D takze presne opacny problem s dlzkou korzetu a pasu :-D .... no "darilo" sa nam super :-D dostali sme pokutu :-D este ze nam nedali papucu alebo neodtiahli auto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 juuuuj ta to " potešilo" :-N :-) no hlavne ja chcem poskusat niečo...nech už budu ci skarede či pekne..len mi ide o strih aby som vedela aký mi pristane, lebo som ešte žiadne šaty na sebe nemala :) a možno že sa postasti a niečo najdem no uvidime :)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 teraz som si pozrela tvoje foto..velmmi pekne šaty...a presne taky zyvoj by som chcela dlhší a jemný bez vzroru...tak ked nič kupim si aspon zavoj :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 presne, aspon budes mat predstavu co hladat ;-) to je najdolezitejsie...ved vies ako sa moje predstavy zmarili jednym vyskusanim :-D :-( ....dakujem krasne :-) ten zavoj bol uzasny ;-) a ta pani mi ukazala,ze potom pri tancovani sa ta dlha cast pripne hore a mas trojvrstvovy po pas :-) super to vyzeralo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 inak čo ine mate pokupene? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 vobec nic :-D ved my sme cely den chodili len po salonoch :-D akurat sme sa sli este prejst na pol hodky na namestie a sli sme domov,lebo sme boli neskutocne unavene :-D chceli sme ist este do toho nakupneho centra, ale uz sme nevladali :-D ale v sobotu som bola v Nowom Targu tak som si kupila cizmy, kabelku a este malickosti, tak som si to vynahradila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 len tak som ymslela, že doteraz či už ste niečo nakupovali ohladom svadby... tak to ti verim že jake ste museli byt dobite... to poznam ked ideme niekde do nakupneho centra po 5tich hodinach nevladzeme stat na nohach a ešte ked sa zobliekas vyzliekas vkuse a ešte naobliekany tak to je makačka :) ja som si už pokupila nejka veci na výzdobu.. nemame ešte križit ani manžetove gombiky a ani obručky... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 jaaaaj :-D tak ja som to zle pochopila :-D ...nooo mame obrucky :-) mozes pozriet v albume ;-) ja vyzdobu nekupujem,lebo budem mat aranzerku ;-) a teraz si idem kupit tu super korzetovu podprsenku Wonderbru pod saty, vraj je skvela :-) a inak nemame nic :-D a aky krizik?to potrebujeme nejaky specialny krizik?? :-O
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 tak ja tiež budem mat agenturu ..zatial je tam len telefonicka dohoda chystam sa nieedy na jar ist osobne a upresnit všetko, tak dufam,že to vyjde:) kupila som si nejake tie sviečky aj obrusky som si objednala....tak uvidime či dojdu:) a už skor som si objejednavala tie veci z polska čo som ti posielala vtedy link, tam su tyly a balony, komfety a take drobnostky. :) v rimsko katolickom obrade je potrebny aj križit teraz su take hocijake pekne :) vlastne je položeny s prstienkami na klakatku ....na nho sa vlastne potom prisaha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 super ;-) a vy sa odkial chystate brat obrucky? ;-) ....ja si chcem z tej stranky od teba poobjednavat pierka, tiez konfeti a este nejake malickosti :-) ....jaaaj, ja som myslela,ze ten krizik bude z kostola :-) nevedela som,ze si mozme priniest vlastny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 určite budeme objednavat cez net.. len dufam, že budu dobre velkosti...jak sme boli kupovat zasnubny tak sme si zmerali velkost prstov...tak dufam,že budu sediet... my sme mali vybrane tiež odtial ako vy len trosku iny motiv :) tak ja čo viem,tak si ho kupujeme sami :) len dost drahe su čo som pozerala take pekne drevene take trosku umelecky styl :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 no s tymi velkostami je to blbe :-/ ja mam 47-cku,ale poradili mi, aby som si objednala 48-cku,lebo obrucky su hrubsie a je mi dost volna :-/ ale na prstenniku pravej ruky mi je dobra,lebo tam mam trosku hrubsie prsty,no neviem, ci sa to tam moze nosit :-( ......tak to sa aj ja poobzeram po kriziku ;-) a kolko tak cca stoja??
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no tak podla velkosti hlavne stoja okolo 20e tie križiky ... :-( :-) , no a ja mam 57...resp 17...teraz neviem asi ta 57 je čislo v SR... tak uvidime :) ked budu zlé tak ich vratime :) snad budu ustretoví :)
Odpovedať
Profilova fotka
@doboska67 no tak som zvedava, aky si vyberiem :-D urcite sa mi bude pacit ten najdrahsi :-D :-( .....jj 57 to je u nas ;-) myslim, ze Kamea ma velmi dobry pristup, takze by nemal byt problem ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 no ved prave..ten najkrajši bude určite aj ten najdrahši :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?