Dátum svadby 6.7.2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
čo už máte nakúpené? :)
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
@doboska67 no ved jasne :-D klasika :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
pridávam sa k vám baby...6.7.je náš šťastný deň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 ano,dufam,ze vsetko vyjde podla nasich predstav ;-) o kolkej budete mat obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@patricia33 o 16-tej v Seredi v muzeálnej záhrade.Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja, aj ja.........6.7.2013....jupiiiiiiiiiii..................co uz mate baby???
Odpovedať
Profilova fotka
@j_ank_a sálu,hudbu,fotografa,kameramana,auto,obrad
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 :) nam sa do toho kostola stale nejak neste.... :-D snad o tyzden :-D
Odpovedať
;-) dnes bol uuuspesny den, zajednali sme si autobus, aj kapelu prisla uz aj 1.varka objednanej vyzdoby, aj som absolvovala 1. skusku siat a som spokojna zatial.Vyskusala som ich asi 12 a aj tak tie 1. budu asi TIE.V sobotu idem na svadobny veltrh na inspiraciu a uz len fotografa zohnat a mame hotovo. :-D Baby nedajte na 1. dojem na vesiaku,skusajte vsetko co maju na vas rad,radom a fotte sa ak sa to da, ja uz som sa po 4 satach stratila,... :-D ale som spokojnnaaa aspon viem ze aj na mna nejake saty maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 @patricia33 @j_ank_a @alenocka ahojteeeee aj my mame termin 6.7, teda dufam :-N uz som tu spominala neochotu matrikarky, takze stale to nemame na 100% ]-( mame uz miesto, obrucky, fotografku, auto, saty aj popolnocne, drahy oblek, aaa mam dohodnutu babu na makeup, je to kamoska tak ma oba terminy zaznacene, vlasy dohodnem az po finalnom datume ... pre istotu :-D jaj a drahy vybavuje kapelu ;-) idete do incheby na vystavu? :)
Odpovedať
no my mame iba termin zajednany,este sme neodniesli papiere, problem nebol len nam povedali ze asi nebudu mat recitatora ci spevaka, ale to som jej hned povedala,ze po tom ani netuzime, kludne nam staci nase vlastne cd s hudbou :-) , mame kameramana, salu, zajednanu cukrarku na zakusky, pani na svad. torty, kapelu,autobus, a obvolanych ludi uz len nejake fotografa zohanat. a aj ja sa chystam na vystavu v sobotu.som zvedavaaaaaa :-D boli ste tam niekto?da sa tam aj nieco pokupovat, oplati sa to???
Odpovedať
Profilova fotka
@satanka1 my mame o pol 5, chcela som o pol 4 ale nedalo sa :-( no je to neskor,ale zasa je leto takze je dlho vidno :-) my budeme mat v Hoteli Cingov oslavu a sobas v takom modernom kostole @piefunko no to mate uz dost toho ;-) ja uz mam skoro vsetko :-) uz zaobstaravam aj malickosti... no vela veci mam obednanych a cakam na ne :-) ...na vystavu nedem,lebo to mam daleko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. uf tak uz sa to blizi a nechce sa mi verit ako sa meni moj pristup k svadbe. nerobila som si z toho hlavu a teraz nad nicim inym nerozmyslam, len co a ako okolo svadby :) ......... ved ja sa normalne ze tesim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jul - leto živá alebo látková kytica?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanahomolova živá
Odpovedať
@zuzanahomolova vsetko ziiveeee kvetyyyy niet na ich vonu caro a v lete to bude hra farieb ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co poviete na kyticku cisto len z cervenych gerber? myslite, ze vydrzi??
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa aj ja k tomuto datumu :) niekto z RK a okolia? :))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá tak dnes to tu svieti, že 60dní :-) ako ste na tom s prípravami s nervami a podobne...? :-)
Odpovedať
@mojicka ja som povodom Ruzombercanka...ale zijem uz v BA ale hrdo sa hlasim k Ruzombercanom...termin tiez 6.7....uz sa to krati :)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?