Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam niekdo svadbu 12.06.2010 V namestove.zuzulka
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja uz mam konecne kostol!! teda, este sme nespisali ziadost, ale uz mame vybraty, aj sme mali dnes pokec s knazom, stihli sme aj potvrdenie o birmovke vybavit v inom kostole, takze uz si len musime dohodnut opatovne stretnutie s knazom, kde si dohodneme termin, nauku, a podpiseme ziadost.. tak snad to pojde jak po masle :) a hlavne nemal problem s tym ze nie som pokrstena, tak sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu 12.6.2010
Odpovedať
Profilova fotka
dadulik aj ja, je tu aj tema na 12.6., daj si vyhladat. ale tu je nas viac ako v tej druhej teme. tu tvoju prvu spravu co si sem pisala som nejak nepochopila.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... tak ja som po dlhom čase konečne dostala na inernet. Ako som čitala len tak zbežne tak ste sa bavili o soláriu. Ja sa chystám do solária. Nechodím tam nekaosi pravidelne. ALe teraz určite do svadby sa nestíhnem opáliť a ja som dosť bledá. Ale čo mám skúsenosti so soláriom tak ja som celkom spokojná. Ale nepreháňam to, lebo mam dost vela znamnienok. Ale na chbát mi to robi dobre. Niesom potom tam taka vysypana. So sestrom to ide pomaličky, ale nemáme zatial nejake vázne problémy. Tak Vás všetky pozdravujem. A ked budem mat moznost tak napísem alebo aspon precitam co pisete.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zatial rozhodnuta ist na ten nastrek ak ma nic neodradi ;-) viem ze solarko pomaha na akne alebo aj bezne vyrazky ale to preto lebo pokozku vysusuje...az moc. skratka ja asi solarko nie. keby to ziarenie nebolo skodlive tak v solarku sedim jedna radost, lebo sa mi paci opalenie a aj takato rychla a pohodlna forma sa mi paci... :-D baby zajtra mam este jednu skusku...drzte mi palce, lebo to musim dat, ale len nejakym zazrakom sa mi to podari :-N
Odpovedať
Neviete ci sa na tom veltrhu v ba co sa chysta, budu dat svadobne saty aj vyskusat ?
Odpovedať
urcite bude dat. ved tak je tomu uz 5 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
gracy ake xech satky?mas predstavu? :-)
Odpovedať
katussska24 saty maggie sottero, z nich sa mi paci viacej modelov aj spolocenskych siat takze salon Diamond alebo EL to isti, lebo v tt sa mi nic nepaci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola aj aj, nakoniec vyhral el ;-)
Odpovedať
ano, no videla som pekne si si vybrala saticky ty sa mas, uz mas skoro vse tusim ;-) kukala som tvoje albumceky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heeej, no ja uz toho maaam , ale zdaleka nie vsetko :-D ale veltrh tu vacsiu medzeru vyplni a potom uz len nejake detaily, nauky, papierovacky a podobne veci ...ale hlavne o seba sa viac starat, nech som kraaasna na ten den D :-D hehe...no mam co robit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pokeca a poradi mi dakto
Odpovedať
Profilova fotka
dudulik a co potrebujes?
Odpovedať
Profilova fotka
dadulik troska iny pristup by neuskodil, sak aspon napis co potrebujes vediet, a obcas pouzit prosim a pozdravit sa by tiez neuskodilo.. ]-( no inak u nas sa hybeme vpred, len uz sa neviem dockat toho veltrhu nech uz mam pokoj aj s ostatnymi vecami. za chvilu zacneme robit na oznamkach.. inak kolko dopredu je podla vas dobre posielat? staci mesiac nie?
Odpovedať
Profilova fotka
monika, asi ako komu..my niektorym uz takto neoficialne davame vediet aby sa vedeli zariadit. ale ako by sa to naozaj malo...to netusim..teda kolko vopred :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no tak u nas rodina uz vie datum, ale niektori napr kamarati este nevedia.. tak ja neviem, ci mesiac nie je malo, ale zas keby sme dali skorej, tak by mozno este dlho nevedeli potvrdit ci pridu.. no uvidime.. na tych oznamkach sa bude este dlho pracovat, lebo si robime samy graficky navrh.. podstatna cast je zcasti hotova, ale este musime vybrat motto a text a cele to treba dat do takeho formatu z ktoreho nam to potom budu vediet vytlacit.. to vidim este na vela oplietaciek toto.. a vobec zhodnut sa s drahym na tom motte a texte.. ach jaj.. no co uz.. inak som uplne mrtva, bola som na stepe dneska.. a brutalne ma bolia nohy, takze zajtra idem na masaz, uz sa tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
my riesime motto a text.budeme mat asi to co mam v albume.. :-) aj ked sme teraz uvideli uplne ine a paci sa nam...ale ani neviem ci si chcem na to dat az taaak zalezat :-D uvidime...a tiez hladame motto a text, lebo ja som ani motto nechcela ale moj milovany chce, ze take je to o nicom bez toho... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my budeme mat cele oznamko ponate takou vtipnou formou, takze aj motto by malo tomu zodpovedat, ale hladam a hladam a zatial som nasla iba jedno co by sa tam hodilo, nejak na nete ziadne vtipne nie su.. same take basnickove alebo citaty a to je na nas az moc sladke :) inak odpisala som ti na FB na chate ale uz si bola offline zrazu.
Odpovedať
Profilova fotka
hej som sa vypla nechcelo sa mi tam svietit . :-p no odkladam ucenie, bud pobojujem alebo idem na opravny
Odpovedať
Profilova fotka
monika.. najepsie je pozyvat tak 6-8 tyzdnov, aby sa vedeli lepsie zariadit,a aby sa stihli vyjadrit, ale pokial o tom vedia, tak kludne staci menej..
Odpovedať
Profilova fotka
mala katie dakujem.. no uvidime... ja som taka netrpezliva, ze ja ked ich uz budem mat doma, tak uz ich budem urcite chciet posielat.. ale kedze este nas caka dlha cesta ku ich dokonceniu, tak mozno budem rada ak to vobec stihneme :))
Odpovedať
Ahoj vsetky. Mate uz premyslene svadobne menu? Co budete podavat na obed a co pripadne na vecer?
Odpovedať
Profilova fotka
mia, ja uz ho mam komplet, uz sa ani menit nebude,iba ak pocet... ale vzhladom k typu restauracie je jedlo pomerne netradicne, jedine co tam je tradicne je slepacia polievka... potom take veci ako melón s prosciuttom, opečené kuracie prsia na zelenine z grilu preliate tymiánovou omáčkou,opekané zemiaky a kúsky hovädzej sviečkovice s pečenou cuketou, cherry paradajkami podávané so zemiakovým pyré, no a potom bufet tiez podobne veci, ako zeleninove rizoto, kuracie steaky, grilovany losos.. hmmm. same pochutky, uz sa neviem dockat :)
Odpovedať
juj, to znie dobre. Hned sa mi zbiehaju slinky. Ja skor riesim dilemu, ci sirsia rodina (predsa len su to starsi ludia) nebudu ohrnat nosom nad niecim netradicnym. Kolko ludi planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja planujem si oznamka robiť asi sama. Z jedneho podľadu, sú to zbytočne vyhodené peniaze. Aj tak ich všetci niekam odložia a zabudnú na nich. A po rokoch ich vyhodia, lebo to budú povazovať za zbytočnost. My sme plánovali 80 ľudí a zatial máme 100. No uvidíme kto este pride a kto nepride.
Odpovedať
Profilova fotka
mia tak my mame 30 ludi, a nie su tam okrem nasich rodicov ziadni starsi ludia, ako babky a dedkovia, takze myslim ze by to mohlo byt OK, aj ked viem ze napr moj a jeho otec su skor take tie klobasovo reznove typy, takze taketo specialitky mozno vobec neocenia.. no co uz, nasa svadba.. moj brat mal svadbu na dedine a mal tam aj vela starsich, a na dedine su predsa len ine tradicie, takze tam boli rezne, zemiakove salaty, a podobne, a to som sa teda ja moc nenajedla :( kedze maso zjem iba kuracie a vynimocne hovadzi steak.... Kaculiatko, mas pravdu ze oznamka su v podstate vyhodene peniaze, ale aj tak chceme aby sa ludom pacili :)
Odpovedať
ahojte baby. ja som tiez uz zacala rozmyslat nad oznameniami.. najprv som chcela vlastnu tvorbu, ale prisla som na to, ze nie som az tak pocitacovo zdatna, aby sa mi to podarilo. takze sa budem musiet obratit na odbornikov.. alebo ak viete o nejakom dobrom a jednoduchom programe na upravu, co by som zvladla privitala by som info.. dakujem vopred
Odpovedať
Ja som premyslala, kupit v papiernictve nejaky lepsi papier (xcela by som rucny, ale to neviem, ci zozeniem) a bud to natlacit nan, alebo to ohnut na 3 casti a do toho potom vlozit pozvanie. A mozno este previazat stuzkou abo lykom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?