Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaach konecne po skuskach... x-) tak idem vyberat temu na diplomovku a venovat sa stavbe a svadbe ;-) to je skvely pocit :-D :-D :-D normalne sa zajtra tesim do roboty, ze mozem potom domov prist a upratat si alebo tak 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati tak je to super, a dufam ze si aj urobila! :) a uz mozes ist aj cvicit :)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak toto, stvrtok ale riesime dom, bude u nas jeden chlapik..tak mozno dam dance zajtra v ntc
Odpovedať
http://www.stvalentino.sk/images/prod... zlatina, poradte mi, kde by som nasla tieto saty...teda okrem salonu valentino v bratislave. Nevideli ste ich niektora v nejakom salone? Alebo tu znacku siat. Je to Isabel de Mestre & Miss Isabel (jedno alebo druhe). Poradte mi, pls.
Odpovedať
Profilova fotka
mima bohuzial nevidela :( a co vo valentine nemaju tvoju velkost ci ako?
Odpovedať
moni, to este neviem, pisala som tam mail. Len som si citala nejake fora o tom salone a neboli bohvie ake odozvy nan, tak ma to tak odraza, este aj do bratislavy sa trepat kvoli tomu, aby sa tam ku mne zenska chovala ako k debilovi z dediny ]-( Ale ak nenajdem, tak aj tam pojdem, no co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak, no neviem ja som v nom nebola, ale podla mna, ak ich velmi chces, tak ti moze byt jedno co pisu ludia, treba si ich odskusat a hotovo, ale cakat ze ci odpisu na mail, no neviem.. na to by som nespoliehala, ja som tam tusim skusala volat kvoli obleku a nikto mi to niekolko dni nedvihal.. tak neviem ze ako sa s nimi vlastne da dohodnut..ale uvidis, mozno sa ozvu.. a odkial si ty?
Odpovedať
Noo, tak tetuska sa hned aj ozvala, ze saty nemaju, ze su len na objednavku ]-( Tak som zase skoncila, kurnik. Ja som zo Ziliny, takze nie az tak daleko, len nejak nemam cas chodit a behat po salonoch po slovensku.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no pekne.. no tak aspon nemusis do BA :) tu Zilinu si mi uz tusim spominala.. no cas sa krati a ty nemas stale satocky ziadne najdene?
Odpovedať
Profilova fotka
Katusska gratulujem..korunky som im uz poslala. ;-) baby pridam foto v mojich satach foto nic moc ale aspon nieco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw jamimi krasna siiii juj !!! sekne ti to :)) uz len mesiac a budem domaaa neviem sa dockat.. uz mam bojovy plan spisany ze co kedy a ako.. to bude sila vybavit vseeetko za dva tyzdne..uz sa pomaly musim zacat ucit aj na vodicak.. naozaj sa neviem dockat toho zhonu..trosku ma zmrazili v praci, prepustili par ludi tak sa trochu s priatelom obavame, ale malo by byt vsetko ok.. ja by som mala po svadbe pracovat na postupe vyssie, aspon doteraz to tak platilo, tak sa uvidi.. a pravdu povediac sa nad tym ani nejako nechcem zatazovat.. bude co bude uz som 4. tyzden na zdravsej strave aby sa mi podarilo zhodit dake tie kila navyse, ale dnes sme sli do cinskej a bola akcia zaplat £ 5 a jedz kolko vladzes.. ale celkom som sa drzala a neprezierala som sa.. ale nechce sa mi velmi cvicit dnes.. no ved co tak zajtra katusska aj ja gratulujem a drzim palceky pri diplomovke, aj dome a tak no nic asi si idem schrupnut nejaka som unavena.. papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, no dnes mi dosli vzorky oznamiek postou, su uplne super podla mna ;-) neviem, mozno troska jednoduche ale pacia sa mi :-D dam do albumu, tak co vy na to? jamimi, iw dakujem :-D jamimi a dnes som aj ja posielala money, zajtra by si ich mala mat. uz aby tu boli satky. tie zlte pre malu kedy dondu, nevies? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
katussska to posledne s tymi postavickami? take podobne sa aj mne pacilo ale mojmu nie ]-( ale vcera sme zatial na 99% vybrali mam v albume, a po veltrhu sa definitivne rozhodneme ked tam nenajdeme...Len ci nebude kalamita sobotu, ma snezit ach jo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Moja netusim kedy este ani nesviti mi obalka na ebay ze to poslali ale to nemusi ;-) neboj uz som im pisala ;-) ...a dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi vsak aj tak mi to asi budes posielat naraz, ja len tak zo zaujmu ;-) gracy to nam robila kamoska, ona je na materskej ale robi oznamka taketo veci kvazy"profi"oznamka a podobne veci, no aj so schvalenim oznamka bude problem asi. lebo mame este troska ine riesenia toho motivu...nuz a kazdemu sa nam paci daco ine...
Odpovedať
a ja este potom co som tu pisala sa s nim bavim na skype, od neho pocujem ze urobme si vlastne :-D tak zacal vyrabat tam hodinu v nejakom programe z nasej foto spolocnej, ako napad dobry len realita ... :-N asi zostanem pri tom co mam v albume, su k tomu aj pozvanky len menovky budem musiet vyrobit k zlatej vyzdobe
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme povodne tiez chceli vlastne...ale ani jeden z nas na to nema cas akosi a ani taky zrucni nie sme v grafike... :-D
Odpovedať
napodobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gracy to uz su vase obrucky v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
babz podte popisat..ja som od 6,15 v praci ]-( tato kalamita snezna aaa
Odpovedať
Profilova fotka
Kati ty tak skoro chodis do prace? no dneska je to fakt des s tym snehom zase.. hodina z PB do kanclu, klasika, smyka sa tam jak hovado... uz mam z toho normalne depku a traumu.. a este som rano zistila ze mi tecie olej a nemam vobec peniaze na opravu auta teraz, tak super.. :( to je dnes uzasny den fakt.. jaj a este ma boli uz treti den koleno a neviem co s tym, fastum gel nepomaha, tak neviem.. sa bojim ze nebudem moct cvicit :(
Odpovedať
obrucky este nemame, to som si tam dala co sa mi paci...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj v Martine pekne sneží. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monika sla som dnes tak skoro kvoli snehu prave. tento week robim od siedmej, takze..bud zas od deviatej
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak.. no ja tu dnes strasne zaspavam... uz neviem co od nudy :(
Odpovedať
Profilova fotka
monika, aj ja som dnes cely den zaspavala...no ja zajtra idem busom... :-( aaa ....lebo moj buduci muz bere auto, vyhodi ma rano v robote ale potom bus...ach jaj, zvykla som si na to moje mini afticko. ;-) ako to len budeme riesit s 1autom?ale na 2 nemaaame
Odpovedať
Profilova fotka
no toto aj ja riesim, lebo to co mame uz je dost stare, 13 rokov ma, z casu na cas, vacsinou raz do roka sa nieco pokazi, ako teraz zase olej tecie, to uz je 3 krat od kedy ho mam, no a rozmyslam ze kupim nove, teda novsie, teraz v aprili este pred svadbou, a ze mozno si nechame obe, lebo drahy sa bude stahovat niekam pri avion z roboty, a to uz vobec nebudeme mat po ceste, a kvoli mojim navstevam fitka a tak by to asi bolo najlepsie riesenie mat dve auta.. len neviem tiez ako uzivime dve auta potom.. ?? ale zas neviem ako by sa chudacik odtial dostal domov, sak odtial ku nam nic nejde.. a ja sa potrebujem dopravit z centra do apola do fitka a potom domov. tak to si neviem predstavit ze by som mala chodit s MHD.. no uvidime... mozno skusime dve, a ked to bude moc narocne financne tak ho predame.. ale chcem nove lebo toto stare mam sice rada, je to moje prve auticko ktore som si kupila za vlastne zarobene peniazky, ale to ako to postupne odchadza ma zacina stvat.. uz ma stali dost penazi tie opravy :((
Odpovedať
Profilova fotka
ved toto, 2 poistky, opravy, benzin....uz jedno je dost ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no poistku mam na toto celkom lacnu, nejakych 130 eur, ale na nove by som uz davala aj havarijnu urcite, a chcem diesla kvoli spotrebe, a keby sa chodilo aj tym druhym mozno tak 3 krat v tyzdni, tak by to nemusela byt taka pohroma, no neviem, ale garazove statie mame len jedno, takze druhe by chudatko hrdzavelo vonku.. :( no dilema toto..
Odpovedať
Profilova fotka
my nemame sancu, budeme stavat...tak uvidime. :-| co ta trieska vonku...?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?