Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati no uz sa neviem dockat, len som zvedava kolko hodin budem vladat odcvicit, lebo program je tam fakt brutalka, a uz ma lamu na dalsi v aprili do Olomouca :) bude tam aj mino. s tym opalenim potom jedine nastrek, myslim ze to moze vyzerat velmi pekne ale treba to odskusat par krat dopredu a dodrziavat rady ktore ti daju.. ja do solarka chodim uz niekolko rokov, ale len v zimnom obdobi, v lete nie, a chodim raz do tyzdna, chapem ze solarko nie je najzdravsie, ale co dneska je? ja nie som odbornik, ale myslim si ked to clovek robi s mierou, tak to nemoze byt az take skodlive.. ved napis pripadne co ti ta kamoska povedala.. ja proste neznasam ked som biela jak stena, pripadam si vtedy strasne..
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ja suhlasim, tiez nechcem vyzerat jak bielitkom smahnuta :-D no ja uz to doslova nezopakujem bo si to vsetko nepamatam, ale ked to mam zhrnut, tak jednoducho ....skratka tym ako solarko funguje, premena toho melaninu(ci co sa to tam deje) je extremne agresivna vec-proces toho hnednutia a to vlastne sposobuje rakovinu.vlastne navstevou solarka sa systematicky"nicim"-to je trocha extremne povedane, ale nevie to inak vyjadrit ci opisat. ja skratka neviem co si mam mysliet, ale na solarko ma vela ludi ponosy, ze strasne vysusuje plet atd.a potom este od druhej mam skvelu skusenost, jej stryko kt je patolog mi odkazal ze do jeho roboty"chodi"vela mladych zien zo solarka... :-S takze to skratka asi stopnem, aj ked sa mi opalenie brutalne paci, ja som taky slnkovy typ... 8-) rozmyslam nad tym nastrekom aj ked neviem ake to je, ci si odtien mozes vybrat alebo jak....a sa bojim ze flaky budu alebo co...a ze vraj to i smrdi.. :-| aaaa...teda myslim tym ze na zac to smrdi, druhy den uz ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati chod sa na to niekam spytat, na ten nastrek, myslim ze sa da vybrat aj intenzita, teda odtien, flaky nebudes mat pokial si das zalezat na pilingu, tiez som citala ze to smrdi, ale len prvy den, to prezijes.. mozno by bolo dobre skusit to teraz v zime, ked este mozes zakryt oblecenim pripadne flaky.. ja nad tym tiez rozmyslam, lebo zo solarka mam sice pekny odtien, ale ten nastrek je uplne iny, taky zamatovy akoby.. a napriklad na nohach sa velmi malo opalim aj v solarku, napr lytka mam furt biele, takze rozmyslam ze si to dam aj ja spravit potom... no a s tym solarkom... co na to povedat... asi som blba :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ja neviem..ale mam z toho blby pocit, tak tam nechcem chodit. ako ked nebude nic fungovat a pred svadbou budem velice nepekna tak neviem, mozno tam 3krat zajdem a hotov. ale asi zacne sondovat ten nastrek kde, za kolko, ako... :-D jednuducho lahke a jednoduche riesenia neexistuju... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, keď sa môžem pridať do debaty o nástreku, tak ja sa určite nastriekať dám, chodím na to vždy, keď idem na nejakú akciu atď., moja skúsenosť je, najlepšie ísť navečer, pretože potom nemôžete 10hodín prísť do kontaktu s vodou, ráno sa proste osprchujem, je to trošku nepríjemné, ale dá sa...Keď sa osprchuješ už to cítiť nieje a osvedčilo sa mi ísť na to dva dni pre akciou, vtedy je to najlepšie, ja chodím do takého čo distribuuje firma ergoline, niečo speed...a k tým flakom, nebudete ich mať, veď to robia profesionálky, dôležité je hneď po nástreku dôkladne si utreť dlane a medzi prstami... Rada odpoviem na akékoľvek otázky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej misha, no super! :-) a nefarbi ti to oblecenie, ked sa spotis pri cviceni alebo, ked tancujes, nemoze to saty zafarbit?
Odpovedať
Profilova fotka
monika, no jej to vadi... aspon to tak vyzera... cena bola nehorazne vysoka a za pozicanie.. sa mi kolena pdlomili, ale vydavam sa iba raz... iwi, tomu verim, aj mne trosku prekaza, ze su veelmi podobne, ale boli jedie, ktore ma oslovili a sadli mi.. aj som sa v nich skvele citila.. takze tie pocity z porovnavania mam na haku, pretoze sme kazda ina.. z ch strany tam bdu ti isti vsetci, ale hadam ma to nezabije... okrem ineho, to co na mna navliekali v salonoch bola vyslovene katastrofa.. alebo mi boli kratke- s topankami mam vysku 175 cm a ciselko 34, takze dost problem... azuzovat nechcem, pretoze aj sestre zuzovali vlani na svadbe v salone a celu svadbu jej strasne padali.. este aj na foto to bolo vidiet... monika, inac naozaj ti pristanu :)))
Odpovedať
Profilova fotka
mala katie, kasli na to, vyber si saty ake sa tebe pacia a hotovo. ;-) presne ako pises sme kazda ina, podla mna 1/2 ani nezisti ze su to tie ite saty :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kati suhlasim s tebou.. tiez by som na to kaslala :) kazda sme ina a aj saty vyzeraju na kazdom inak.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje ja uz som si zajednala kolace na svadbu a tortu :-D ;-) ...Moni vsetko dopadlo super :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi takze to je super! ja mam inak kolace a tortu od mojej tety, takze zatial si s nimi nelamem hlavu.. povedala mi ze staci ked sa dohodneme niekedy v maji na pocte.. tak aspon o starost menej. .. akurat by som este niekoho chcela na pagaciky a take slane veci.. moj brat to na svadbe nemal a dost to tam chybalo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz chcem byt domaaaaaaaaaa a tiez sa tesit ze mam tortu a kolace.:(( ale neva dockam sa mala katie.. ak si rozhodnuta ze sa ti na 100% pacia tak naozaj nie je o com je to tvoja svadba a ty budes nevesta a basta.. no to s tym solarkom.. aj ja sem tam chodievam a priatel nie je nadseny lebo sa o tom doppocul naozaj len zle.. ale co uz.. na ten nastrek by som aj sla, len sa bojim ze ja s mojou precitlivenou pokozkou dopadnem zle. ale teraz by som to na dovolenke vyskusala.. poradi mi niekto naozaj kvalitne miesto kde mi to spravia???pleeeaaaaseeeee
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cawte baby, ja sem nejak nestiham chodit, tak len tak priebezne citam co mate nove. My sa stale natahujeme s hotelom, nevieme to tam doriesit, pomaly mi nervy dochadzaju, tak som zvedava ako to dopadne. Ale ta svadobna koordinatorka, ci ako si to nadava, mi ide riadne krkom. Normalne ju mam chut zbit miestami ]-( K tomu nastreku...vobec sa toho nebojte. Aj ja na to pravidelne chodievam, lebo v plesovej sezone cez zimu som ako stierka biela, vzdy sa tesim na leto ako chystim hnedu farbu. Ja chodim tak jeden, dva dni pred akciou, poobede, lebo tak ako pisala misha, musi to na tebe niekolko hodin schnut...minimalne 6, idealne aj viac. Strieka sa to v stoji, bud od pasa hore alebo cele telo. To striekanie je pre niekoho v pohode, pre niekoho neprijemne, lebo sa to strieka ako keby z takej pistole, co ma silny tlak a rozprasovac a chladi to ako hovado. Mne je vzdy zima potom. Ale akoze, je to v pohode, mne to nevadi ten nastrek. Skor je neprijemne potom ked uz to mas hotove, lebo sa nemozes sprchovat tych 6-10 hodin, a je to lepkave (je to nejaka zmes trstinova), ako ked sa v lete spotis. Odtien si mozes zvolit sama, myslim ze su tri rozne. Ja si davam ten stredny, niekedy najtmavsi, a vobec nie som cierna. Ten stredny je ale asi taky najlepsi, lebo je to take prirodzene lahke opalenie, bronzove, vobec to nevyzera umelo. Do bielych siat idealne, nech to nemas zase moc kontrast. Do cyklamenovych plesovych som posledne davala najtmavsi a vyzeralo to super, tam by bol ten stredny zase malo. Hlavne si potom treba obliect nieco stare, cierne, lebo ked ta nastrieka, farbi to...ale v pohode to vyperies, keby si si nahodou nieco zafarbila. Ked uz sa osprchujes, nebude ti to farbit vobec, takze sa nemusis bat ze si zaspinis saty. Neviem, co este by som k tomu napisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima ahoj, no super info si nam podala.. ja sice neviem ci na ten nastrek pojdem, kedze priebezne solarkujem, tak mozno mi nebude treba ist.. ale dobre vediet do buducna, ked raz so solarkom navzdy skoncujem.. skoda len ze ten nastrek je taky kratkodoby..
Odpovedať
Profilova fotka
Mima, prosim ta, kde v okoli ZA sa ten nastrek robi a kolko to cca stoji? Ja som biela aj v lete, solarko neprichadza do uvahy, s alergiou na slnko to nie je lahke... :-| Ale ten nastrek by som skusila...
Odpovedať
Profilova fotka
mima dakujem, dala si mi dost podrobny popis, takze ja to asi vyskusam teraz na dovolenke.. ved nic nestratim.. je este zima a ked mi to aj nevyjde nik to nebude vidiet a budem mat dostatok casu zacat sa opalovat v solarku.. ak to vyjde problem je vyrieseny a mozem sa tesit hihitakze este raz diky
Odpovedať
Este ma napadlo, nemalo by to vyvolat ziadnu alergicku reakciu, dokonca si to moze aj tehotna zena dat urobit, co napriklad do solarka by si nemala vobec chodit, uz vobec nie tehotna. Takze aj po tejto stranke je to fajn. A nazabudnut umyt riadne dlane a medzi prstami, tak ako hovori misha, lebo na rukach to zvykne stekat a mozu ti zostat flakate zlte dlane. Co teda po poriadnom umyti nehrozi. Rada som pomohla, keby este nieco, kludne sa pytajte. Inak, chystate sa niekto do BA na veltrh? Myslite, ze to tam bude masovka? Ja by som si tam chcela saty poskusat, len sa bojim, ze to tam bude ako na beziacom pase, rychlo rychlo
Odpovedať
Profilova fotka
Mima ja idem urcite, hlavne kvoli obruckam, obleku, topankam pre zenicha.. a kto vie co este najdeme. :) teda snad najdeme.
Odpovedať
No tak oblek veru potrebujeme aj my. Celu zilinu sme presli a nikde nemali nic vhodne a podla predstav. Chceli by sme nieco bledsie, kremova, kavova, a tu nic nemaju. Fakt ze des. Spolieham na veltrh. Obrucky tak podobne, zatial nemame, ale chceli by sme tam poskusat a potom si dat urobit. Vide to lacnejsie, kedze mame nejake zlato, tak aspon na nieco usetrime :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mima, radost ta vidiet po takom case :-) tak ja som hadam aj presvedcena na ten nastrek.len sa bojim ze den po budem v robote vyzerat jak taka co narazila do cerveneho pomaranca, ale ze to nevyjde a budem flakata a divna, ze to v noci osucham alebo co...ale pojdem to vyskusat! 8-) ja idem na veltrh tiez, v podstate hladam to co vy, mozno dake doplnky a este pre mna topanky, lebo min na fotenie musim mat ine..tie moje su az moc bile, ale mozno ich vyuzijem na tancovanie, lebo su fakt dokonaleeee...tak mi to srdce trha :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kati bola si cvicit? pozeram z mino vyvesil dake video, house na kramaroch.. nebola si na tom nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
ajeje....
Odpovedať
Profilova fotka
monika, iwi, katussska... dakujem... aj som sa rozhodla... dufam, ze to aj ostatni budu tak brat... my sa tiez chystame v bb na vystavu, pretoze pre mileho tak isto neveme nikde nic zohnat poriadne... mima, najlepsie si najst nejake obrucky, ktore sa vam pacia a dat si ich spravit zo zlomkoveho, vyjde to o polovicu lacnejsie.. aj ked za pracu si uctuju cca 33 euro za gram...
Odpovedať
Profilova fotka
kati ta odpoved hovori za vsetko, aj ked neviem ktora na tom videu si ty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
BTW.. aj nas natacal v pondelok na stepe, ale ja som bola dostatocne vzadu, takze ma nie je vidno.. inak by som sa asi hambou prepadla.. neznasam kamery a este pri takychto vykonoch :))
Odpovedať
Profilova fotka
nie je ma vidno, iba na sekundu v tej pauze, ja som bola uplne na kraji, lebo tam malo dosiahne kamera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa :) tak si rada asi. mna mi porazilo keby ma tam bolo vidiet :))
Odpovedať
Profilova fotka
no sak, vsetko je na jeho aerobikoch krasne az na tie videaaa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mna sa to zatial nedotklo, tak som rada :) na stepe som vzdy vzadu, a dance zatial netocil, tak snad ani nebude :))
Odpovedať
Profilova fotka
to mas dobre u nas je mala sala..tak sa nemas velmi kam schovat, ale snad ten moj roh vydrzi sukromne ;-) no mna zajtra caka ta skuska, este mam toho kopec pred sebou a sa mi nechceeee... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?