Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
xi xi...tak to keby pocul sumu za toho naseho tak asi zinfarktuje. My mame za foto a video cca 40. Ale to jedina taka polozka vacsia (teda este obrucky), ktoru fakt ze som ochotna investovat a nikto mi to nevyhovori. Ja to mam zase naopak...mamina moja je v pohode, tam mi povie, urob si ako chces, ale svokrovci to je des. Ti vravim, oni este ani nevedia, ze svadba bude a svokra ta uz si sama pre seba asik vybavuje. Minule dosla ze nam vybavila farara, najskor na krst, a ze rovno sa s nim aj na svadbe mozme dohodnut. Som skoro odpadla. Kokos, jak ma vytocila. Tak som jej povedala, ze ak nejaka svadba vobec bude, tak nebude v kostole urcite, ze my sa nasilu pokrstit len kvoli svadbe dat nechceme, tak dva tyzdne revala a obvolala celu rodinu aka som zla a neviem co. No sila. Ako ja nemam nic proti tomu zobrat sa v kostole, ale nie systemom, ze niekto rozkaze a ja ako cvicena opicka prikyvem a vykonam. To ma na nas dvoch tak akurat opacny efekt a just to neurobime. No len to niekomu nevysvetlis. A to by som ti story ine mohla pisat, co vymysla a coho su shopni obidvaja. Chvala panu bohu, ze nas nieco osvietilo a kupili sme byt v meste a nie pri nich.
Odpovedať
Profilova fotka
No, Mimka, tak to ti ani trosicku nezavidim! Mna by z takej svokry asi porazilo! To ta este caka asi vela boja... My sme zatial 4 hodky cesty od jednych aj druhych rodicov, ale planujeme navrat do ZA, tak len dufam, ze sa to potom nezmeni...A inak buduci manzel stoji v tychto veciach pri tebe alebo pri maminke? Bo bojovat proti takemu tandemu, to by bola fakt sila! :-) Prajem ti pevne nervy a aspon nejaky mensi zazrak na zmenu svokrovcov! ;-)
Odpovedať
Ako, oni nie su zli, len to je ta stara generacia a este aj ucitelia obidvaja, tak si to vies predstavit. Nazorovo uplne odlisne sme, oni su najmudrejsi na svete, lebo sak uz nieco prezili. A potom, ja nesplnam predstavy idealnej nevesty, lebo ja im neprikyvem na vsetko, neurobim vsetko co chcu, ked sa mi nieco nepaci tak si poviem a tak. Vies, chlap s nimi dost dlho byval, a potom ked som prisla ja a zrazu synacik nebol uz iba ich, ale zrazu bol dolezitejsi niekto iny, tak sa cez to nejak nevedia prehryzt. A to si mala vidiet co bolo, ked sme sa odstahovali kazdy. Kokos, som myslela ze zosaliem z nich. Kazdy den sme ich tu mali nasackovanych, nic sa im napacilo a tie reci, ze tolko penazi to stalo, a to sme si nemuseli taku drahu postel a skrinu kupit, a preco ste si dali taku farbu na stenu, a ten pasik tam mate na co, a bla bla bla. No na odstrel. A potom ma raz vytocila svokra, ked sa nasackovala k nam domov ked sme tu neboli, a okrem ineho mi urobila raziu v skrini, ze ci ma chlap kosele pozehlene, tak som taku scenu vyrobila, ze odvtedy mame v tomto viac menej pokoj. Chlap sa na zaciatku hneval, ze som zla na nic a tak, a celkom som bola smutna z toho ze nestoji pri mne, ale ako tu byvame uz tri roky, tak si odvyknes od rodicov, ze ti stale diriguju do vsetkeho a teraz to vytaca uz aj jeho, tak je na mojej strane a neda si uz po hlave skakat. Odtial potial. Ale to sa treba nadniest na to, aj ked nie vzdy sa to da, hlavne ked bojuju proti mne, aj ked nepriamo, ale to clovek citi.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ked to nie je lahke, takto superit so svokrovcami, hlavne je, ak si vy dvaja s priatelom spolu rozumiete a ak ta podrzi...Ta normalne obdivujem, ako si to cele zvladla! :-)
Odpovedať
tak tak...lubim ho strasne a to je dolezite. Zijem s nim a nie s nimi. Clovek sa odosobnni po case a uz to bere jednym uchom dnu a druhym von. Ale ked ma vytocia tak viem byt straaaasne zla ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ako sa mate? a ako stojite s pripravami??
Odpovedať
Profilova fotka
moje pripravy su ze ma caka neskutone blaznivy tyzden..bakalarka....ale odpisal mi skolitel!ak vsetko pojde dobre v piatok odovzdavam bakalarku....dufajme! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti drzime palceky nech to mas uz konecne za sebou ... ja sa chystam tento tyzden obvolat vsetko co sa len da ... asi pretelefonujem aj gate ale chcem si zajtra pytat dovolenku ale neviem ci mi ju aj da, aby som si vsetko mohla doma rezervovat a vybavit ... a tiez sa uz chystam na nakupy nieake tie malickosti co na Sr tazko sa daju zohnat ..
Odpovedať
Mimka: Vitaj opäť medzi nami, ten rozpočet som písala ja, a keďže sa už troška pozmenil, tak vkladám opäť ;-) ;-) Sála 205 € Výzdoba 550 € DJ + Starejší 450 € Kamera + foto 600 € Kuchár 300 € Jedlo 2 000 € pitie 1 000 € šaty, oblek 500 € Kvety 300 € Svadobné auto 100 € Autobus 350 € Ubytovanie 500 € SPOLU 6 855 € h.a.i.n.y: Takto nejak by to malo vychádzať u mňa na počet 85 ľudí. Nie sú v tom ešte zarátané obrúčky, takže to netuším vôbec, koľko by sme mali rátať, ale na druhej strane ja nie som v tomto náročná, tak uvidíme. Mimka: máš aj môj veľký obdiv, ja som so svokrovcami na tom úplne že lepšie by to už byť asi nemohlo. Ozaj babky a plánujete svadobnú cestu? Alebo ste už rozmýšľali, čo chcete ako svadobné dary? My sme rozmýšľali, že najviac by sa nám asi zišlo nejaké autíčko, lebo naša Favoritka už dosluhuje. Tak miesto svadobnej cesty a svadobné dary chceme v hotovosti :-D :-D :-D :-D, takže uvidíme, koľko sa nám podarí vyzbierať. A na svadobnú cestu by sme išli na autíčku na prvé výročie.
Odpovedať
muci: sorry, sa mi zdalo ze to bola katus s tym rozpoctom, len sa mi to nechcelo spatne citat. No teda, ty si dobra ked mas vsetko takto pekne uz urobene. My nemame este nic okrem fota, videa a starejsieho. Dufam, ze ked konecne zacneme, tak nebude vsetko obsadene a nebudeme to musiet posunut. To by ma mrzelo :-S Nejak sa neviem rozhybat :-( Ak nechces mat brilianti v obrucke a ja neviem co vsetko, tak v pohode kolo 8 tis kupite. Mozno aj lacnejsie. Zalezi od toho aky typ obrucky chcete. Inak ako svokrovci, to je kapitola sama o sebe, to skoda sa rozculovat a pisat to tu. Si s nimi uzijem ti poviem. 8-( Kedze mi uz byvame a mame zariadene vsetko, tak sme sa dohodli, ze budeme chciet asi korunky a pojdeme na svadobnu niekam do exotiky. Ako, ked niekto donesie ale aj nejaky dar, v pohode, nenahnevam sa :-D ;-) Aj ked teda teraz prave rozmyslame, ze by sme chceli kupit pozemok a zacat staviat domcek, tak este uvidime ako to nakoniec dopadne. Muci, to ste mali teraz robit svadbu, ked je kriza a auticka su lacne, xi xi ;-) Teraz sa dobre kupuju.
Odpovedať
juuuj, jaka tvrdka, ze brilianti....to sa mi uz dlho nepodarilo :-D :-D :-D
Odpovedať
Určite by sme si dali nejaké doviezť zo zahraničia, a také teraz vychádzajú tak na 5000€, takže to by problém nebol. My by sme radšej išli autom len tak niekde, nevedno kam, ubytovať sa a o dva dni ísť niekam ďalej. Ale, ak nebude na auto, bereme nejaký last minute a na auto sa bude musieť došetriť :-D :-D Tež máme zariadený byt no ešte nejaké veci napr. predsieň, a kancelársky stolík, a také blbostičky by sa ešte tiež zišli, takže som zvedavá. Môj sa ma už pýtal, že koľko sa tak zvykne vyzbierať na svabbe, ale ja fakt netuším. Naposledy som bola na svadbe pred asi 10 rokmi a vtedy sa dávali len dary, teraz sa už len väčšinou peniaze. Dik za typ do rozpočtu, pridám si obrúčky tak do 500€ ja sa moc neparádim briliantmi :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
huhuuu..zajtra mam rande so skolitelom, tak sa nahodim, rano musim pracu zviazat, vytlacit- len hrebenova vazba...snad to stihnem.....potom v piatok bude zas brutalny den, asi odovzdavanie bakalarky a zapis predmetu toho nestastneho.. ]-( teda odovzdavanie bakalar ak mi ju stihnu zviazat... btw..neviem komu som sa to zverovala...pripravujeme sa na domcok...teda uz sme realne boli v jednej firme, popytat sa, aj sa nam paci, tak meriame pozemok a vyberame projekt...snad nehodia cenu z kt. sa mi hlava zatoci...sice pri cene akehokolvek domu sa toci... :-D :-p x-) - to na margo svadobnych priprav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby zajtra mi drzte palceky idem vsetko obvolat tak dufam, ze budu mat este volny datum
Odpovedať
Profilova fotka
buduuu!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte :-) :-) :-) mozem sa pridat??
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem hudenecka ;-)
Odpovedať
Ahoj hudenecka Pochváľ sa, ako si na tom s prípravami? Katuška kedy to máš tie štátnice? :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, tak ak mozem pridam sa aj ja, konecne ;-) Svadba bude 12.juna 2010 a veeeelmi sa tesim!
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, no statnice mam v auguste. ale zacinam pochybovat ci si pracu obhajim...kolko problemov okolo.... :-( ale uz bude ako ma byt, taka som zufala, az som apaticka.. :-D ale to je normalny postup depresivneho stavu ;-) mucik a kolko si schudla?lebo ja som 2kila pribrala 8-)- to ako na margo toho jak velice chudneme uz asi 3mesiace ci kolko :-p
Odpovedať
Ja som nemohla schudnúť, keď som začala chodiť na aerobic na konci sezóny :-D Bývalo to v jednej škole a týždeň pred koncom školského roku skončili, takže som neschudla za 6 x, čo som tam bola ani deko :-| :-| Žiaľ, budem musieť vymyslieť niečo iné, len sa obávam, že to ostane iba pri tom myslení =-) Jáj, tak si nadávam, aká somlenivá a nie a nie sa premôcť :-( Ahoj ludika25: Vítam ťa a ty ako? Čo už máš?
Odpovedať
Tak ja mám práve opačný problém,chudnem ani neviem ako...a priberaniu nepomáhajú ani moje nočné nájazdy do chladničky :-) Ale verím, že keď prídu deťúrence,nejaké to kilečko navyše mi ostane-hlavne by som uvítala v hornej časti ;-) A čo už mám?Stihli sme vybaviť sálu, fotografa a kameramana...ešte v najbližšom čase sa chceme zamerať na nejakého DJ a potom bude chvíľku pokoj ;-)
Odpovedať
ludika, keby sa to tak dalo poprehadzovať :))) Ja toho mám všade dosť, aj hore, aj všade inde :-| :-| :-| Tak to už ste pekne na tom celkom. Inak tuším sa Vás tu dosť zbiera na termín 12.6.10. Ach ja sa tak neviem dočkať :-D :-D :-D
Odpovedať
Aj ja mam 12.6. :-D Kto este? A aj ja sa uz veeelmi tesim .. 8-)
Odpovedať
Mucinka,ked sa vynajde sposob prehadzovania kileciek urobime obchod ;-) My budeme mat s mojou polovickou prave v ten den "D" 5.vyrocie nasho "vzniku" :-D :-D :-D Takze oslava dvojnasobna-a este k tomu naj kamoska a prva druzicka v jednom ma v ten den narodky.
Odpovedať
A moj drahy bude mat narodeninky ale skod aze den pred tym .. Ale tak lepsie oslavovat po narodeninach ako pred :-D ze vraj ked sa oslavuje pred tak to prinasa nestastie ..
Odpovedať
ludika: vitaj medzi nami :-) Citam tvoj prispevok a vies co? My mame s priatelom presne to iste ako vy. 12.6.2010 budeme mat 5 rocne vyrocie :-) :-) :-) Len svadbicka nam na ten datum nejak nevysla, bo fotografka s kameramanom boli na tu sobotu obsadeni, tak sme to posunuli o tyzden. Ale tak nevadi...ved to je vlastne jedno kedy sa zoberieme, hlavne nech sa to udeje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte (este)slecny, tak ked sa najde ten sposob prehadzovania kil, tak dajte vediet. mne staci vlastne telo, spodna polovica ma toho mnoho, horna pomenej ]-( ja mam zajtra "skorovolno" chystam sa cvicit, potom na kavu, na obed a este aj na kupko ak vynde cas!potrebujem vypnut,m lebo s tym mojim skolitelom to bol...a nanestastie stale je des..asi mi chce urobit z tej obhajoby peklo..nuz co...bude ako ma byt.. :-| co sa svadby tyka, moje pripravy ustali, upokojila som sa po prvotnej faze nedockavej radosti, pred sebou mam teraz hl.skolu a je to. na jesen budem riesit saty, na to sa tesim...takze kedze nejdu kila prehadzovat dovtedy musim kus zhodit... ;-)
Odpovedať
Ale baby len nic nehadzte ... Ved vas muzik si vas chce brat take ake ste .. a co ak nahodou teraz schudnete? :-. Ved si vas nebudu chciet ani zobrat ... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se taky přidat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?