Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
No mimka, tuším mi čítaš z duše, s tým prstienkom sme na tom rovnako. Ale normálne že dnes mi svokra vyzradila, že s ňou drahý išiel do zlatníctva v Čechách, aby sa jej spýtal, aké sa jej páčia a super je, že svokra má celkom dobrý vkus. Ale že akože ja o ničom neviem, lebo keby som mu povedala, že o tom viem, tak by povedal, že nič nedostanem a budem čakať o pár mesiacov dlhšie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mima: tak ja som kusok opodial chodievala do skoly-gympel okruzna :-) a s tym miestom svadby-ked sme zacali hladat, v ZA sa nam nic nepozdavalo, chceli sme nieco trosku mimo centra a obrad vonku, alebo to bolo mimo nas rozpocet, pripadne by sme sa tam vsetci nevopchali. Nasi maju chalupu na Orave, a nasli super zastrcene miesto-vola sa to Oravsky haj v Brezovici, v podstate taky uzavrety areal, da sa tam aj ubytovat, sa nam to akosi zapacilo, tak je to uz zarezervovane... :-) Kedze ja som zo ZA, rodina z PE, priatel z CA, spoznali sme sa na vyske v BA, a teraz zijeme v KE, hostia budu ozaj z celeho Slovenska, vzdy by musel niekto cestovat, tak takto budeme cestovat vsetci :-)
Odpovedať
Dneska tu je nejako mŕtvo babenky. Ja dnes riešim šatočky, teda ale vlastne iba tak som to doriešila, že už viem, aké budem mať. Vyhnem sa skúšaniu v salónoch a objednám si ich cez mimibazar. Len už musím makať na postave a zhodiť nejakú tú konfekčnú veľkosť, aby som v nich vyzerala čo najlepšejšie :-) :-) :-) Kuknite môj výber v albume. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Ahojte kočky. Inak už ste rozmýšľali aj nad hudbou pri obrade? Ja budem mať svoj zbor, a dúfam že mi zaspievajú aspoň 4 piesne. Pri príchode by som určite chcela svadobný pochod z opery Rusalka od Dvořáka. Pre ukážku si ju môžte porieť: Ale je to od až od 5-tej minúty asi po 7-mu minútu. :-p http://www.youtube.com/watch?v=lS5S1P... Napíšte aj Vy, ak už viete :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojtw babenky ... tak co ako pokracujete s prispravami na svadbu. U mna je to na mrtvom bode. Vsetko sa skompikovalo.
Odpovedať
A čím? Čo sa takého udialo?
Odpovedať
Profilova fotka
dievcenceee :-D tak ja som od stredy bola v SL a sice som mala notebook ale nie internet, to som skocila iba na skok ked sme boli u snubencovho braska :-) super sa to tu rozprastlo, ani citat nestiham ]-( mucik- takze saty vybrane aj topanky?super!!!podla mna mimibazar je mimibazar, ja som na nom skoro zavisla :-p ako najdes dobre predavajuce, neni sanca... ;-) ja uz neviem ci som stihla napisat, dosli mi sosky na toru, tortovy set, cervena kabelka k cerv satam co amm v albume, plus este zlte popolnocne..ale co je na tom zle?ze mojmu milemu sa zatial viac pacia tie cervene saty ako zlte. ja opacne...som zo zltych hotova. pravdou je ze ich musim zuzit a skratit ramienka, mozno potom sa na mna pozre inak!!! ]-( ostatne vecicky su prenadherne, ja som len hikala ako som to preberala, vobec nelutujem peniazky, aj ked doteraz som si hlavu trieskala ze som blba ked nakupujem take drahe detaily.no ako som to mala v rukach, super.este aj mily mojskepticky snubenec prikyvoval ake je to pekne.A so setom-slnecnik vejar chodil po dome, to sa mu pacilo najviac :-D len nech mu ta naladicka vydrzi aj na fotenie ;-) dobre musim sa krotit lebo som tu dlho nepisala.je to vidiet ]-(
Odpovedať
katuška, jáj moja, vieš ako si mi tu chýbala? Bez teba to tu nebolo to pravé orechové :-D prepáčte ostatné, no ja vždy píšem, čo mám na jazyku :-D :-D :-D Už to máš aj všetko v albumíku? No idem kuknúť a potom napíšem zas. A ešte mi pošli do IP adresu na dáždnik, lebo vejárik chcem asi červený :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam ten setik od jednej dobrej zeny, kt mala prednedavnom svadbu :-D takze podla man ebay...alebo neviem.cerveny, no to sa asi troska potrapis so zhananim..a mozno ani nie...daco popozeram aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mcuik, inak hej no, ja som tu taky "vylevovy prvok"(zaujimave slovne spojenie :-N )...ale to ta bakalrka a veci okolo...ale som na poslednej kapitole a robim annalyzy, drzte prsty, dnes zajtra chcem mat obsah hotovy!!! ]-(
Odpovedať
Katušik už som si vyhliadla červený vejárik, zatiaľ aj svadobnú čelenku, a kravatu s gombíkmi, v dohľadnej dobe pridám do albumčeku. Ešte tak slnečník zohnať podľa mojich predstáv, chcela by som taký jednoduchý bez čipkobvania s pozlátenou rúčkou. :-) Daj typ :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mas narocne poziadavky ;-) , netusim kde taky hladat =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj holky, my planujeme svatbu na 12.6.2010 ale zatim je na rezervovani moc brzo, takze doufejme a uvidime v zari kdy se zverejnuji terminy. Jen bych se rada zeptala, jak dlouho dopredu si budete zkouset saty? :-D Dikas moc.
Odpovedať
katussska24 Mas krasne tie zlte popolnocky! No nadhera! Mozes mi dat typ kde ich zohnat? Mozes napisat aj IP
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ahoj, po case sa znova vidime ;-) no ja mam tie popolnocky od jednej baby kt. mala teraz svadbu, ojna ich kupovala v irsku. dakujem za pochvalu, ono to potesi..vid moj prispevok o kusok vyssie ;-) ale musim byt silna, silna som bola ked som figurky objednavala, slnecnik...a vyplatilo sa.zatial sa drzima presadzujem si svoje. aj svokra je zatial fajn, len ako mi chce velmi pomahat tak mui skoro nic nedovoli vybavit, vsetko chce ona...ale musim povedat ze v dobrom, je zlata, aj kadernicku mi poradila a zatial musim povedat ze sa snazi aby boli moje predstavy zrealizovane, aj take co sa jej nezdaju na prvy pohlad sa snazi prijat :-) hainy a ako?datum svadby oznameny? btw..pozrite ako leje...takto o rok svadba ...teda o rok aj par dni....dufam ze bude slniecko....o rok :-D
Odpovedať
katussska24 Ahoj moja. Treba udrziavat dobre vztahy no nie? ;-) A ako si prisla k tej babe? Tu na fore? Nie svadba este nie je oznamena .. nejako to nemozem zo seba dostat .. Dnes som mala statnice tak som myslela ze dnes im to uz konecne poviem ale zasa to odkladam .. Lebo na tyzden ma cakaju este jedny statnice (posledne uz) tak zasa to presuvam na potom ... No uvidime kedy sa rozhybem
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to dopadlo?teda zatial tie statnice :-)
Odpovedať
Tak tieto statnice mam v suchu :-) bolo to narocne ale teraz sa uz musim sustredit na dalsie a mam na ne pomerne malo casu + obhajobu bakalarky musim zvladnut. A tebe sa ako dari v skole? Kedy mas statnice?
Odpovedať
Profilova fotka
statnice v auguste, ale v juli musim odovzdat bakalarku :-( mam problemy so skolitelom, je to strasne s nim komunikovat..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy a vy chcete stavt nie?uz ste zacali, mate uz firmu?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Naco firmu? My chceme stavat svojpomocne. Keby sme mali platit firmu tak to by bol 2x drahsi domcek. A vy co kde budete byvat po svadbe?
Odpovedať
Ak sa môžem pridať, tak holky ja s mojím sme prerábali byt. Nebolo to síce stavanie, ale fakt mi to už tak pripadalo, lebo som mala pocit že prerábať starý byt je horšie ako stavať. Škriabať tie staré tapety, a búrať komplet jadro, tak to bolo o nerva. A hainy teda poviem ti susedom robili firma toto, čo sme si my sami, a stálo ich to asi 3 x drahšie. Síce to mali o 3 x rýchlejšie. Ale bola to fakt drina, ale aj kopec srandy sme zažili. :-) :-) Katuška: Pozri album :-D
Odpovedať
Profilova fotka
yeah!dazndik je tu! ;-) a mas krasne nausnice a retiazku, ty si tusim robila nakupy! ]-( baby, ja som v koncoch...vyzera to tak ze ma ani k statniciam nepustia, lebo nestiham formality vybavit...skolitel potrebuje snad tyzden na citanie prace a robi drahoty....mam hroznu oponentku...mne je z toho nanic.... :-(
Odpovedať
neboooj, katuš veríme Ti, že to zvládneš, veď si to predsa nechceš odkladať na rok, to by si nestíhala svadbu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie, no to by som si odlozila na december ,a le tym padom by som asi skoncila so skolu, len statnice a staci. mam uz tejto skoly plne zuby!!!! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi idem revat...celu noc som nespala..teraz musim cakat :-( babusky,vysielajte mohutne modlitby a silne priania, nech sa mi to podari vybavit do konca tyzdna, potom vas pozvem na medovinu na vianocnych trhoch ;-)
Odpovedať
držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí............................-//-.............................................................................................................me ti strááááááááááááááááááááááááááááááášneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee silnooooooo :-D :-D :-D A už sa teším na medovinu :))))))))))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
toto bude boj...ale ked 10.7.uspesne vsetko odovzdam, tak ja sa asi spijem doma na zahrade od stastia...a to este statnice aobhajoba predo mnou...juhuhu....to bude leto baby! mat teraz svadbu....tak lutujem brutalne. aj ked nebyt statnic a tak utekam pred oltar.. ;-) teraz sme boli s drahym v kuse spolu, strazil ma doma, bo rodina bola odcestovana, potom v lubovni...no poviem vam ...ze ako som ostala sama-teda rodinka sa vratila a moj mily posiel do bytu, tak mi smutno ostalo. ;-( ani spat som nevedela.... nemyslite si ze mame nejaky mohutny romanticky vztah, my sa praveze hadame az dost podla mna...by sme mohli ubrat. ale tak nejak je nam spolu dobre, uz sa sa pozname brutalne, casto kym jeden nieco povie druhy uz vie o co ide..to som si nikdy nemyslela ze sa niekomu podari ma takto prekuknut ]-( no a napriek tomu ze sme davno o sebe stratili vsetky idealy, tak vo februari ma mily poziadal o ruku a zatial to stale plati, dokonca sa tesime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky Katussska tak aj ja ti velmi drzim palceky ... viem ako ti je ... teraz ked som odisla od priatela tak tiez nespavam a mam velky problem s tym ani tabletky nepomahaju ... jednoducho ti ta druha osoba uz chyba v tej postielke a vsade okolo teba ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?