Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Ahojte všetky, ktoré ste už členkami fóra. Zdalo sa mi divné, že nás je tu zatiaľ len okolo 15, ale prezrela som členov a zistila som, že 80 členiek chce mať svadbu v júny roku 2010, tak som niektorým, poslala pozvanie do fóra, aby nás tu bolo viacej. Tak som zvedavá, či sa to podarí, alebo nie. Nechajme sa prekvapiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky
Odpovedať
Ahooooooj. Tak ako prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kocky! Tak na snahu Mucinky sa pridavam aj ja, doteraz som len tak citala a yistovala, co a ako...
Odpovedať
muci: ja to poznam...celu vysku som fungovala sposobom skola, praca a milion veci popritom, ale niekedy som si pripadala, ze nie denne studujem a popritom robim, ale ze robim a popri tom studujem. Fakt ze hruuuuza niekedy. A potom ked sme po 5 rokoch a s novym vedenim dostali padaka, lebo sak treba setrit boa, a co studenti maju co zarabat tolke peniaze (ale den deti za pol melona, to je malickost len tak mimochodom), tak som isla zosaliet od nudy doma. Normalne sa mi chlap smial niekedy, ked som sa rano zacala chystat do roboty a on chuda na mna kukal ze co robim, xi xi :-) Cisto mi sibalo. Tak sa celkom tesim ze budem zase robit...duuuufam katus: neboj nic, spravis vsetko. Ja som mala tiez take stavy, ze som myslela, ze sa na tie statnice ani nedostanem, ze nedopisem pracu, nestihnem naucit. Pracu som dopisala, a dokonca o tyzden skor ako bol termin, par otazok som poriadne ani nevedela, ale musis si povedat, ze si ich proste nevytiahnes, ale ze potiahnes to co vies. Uvidis, bude to v pohode. Akonahle vojdes dnu, na vsetko vonku zabudnes a ani nebudes vediet ako a budes Bc. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 Tak moje prípravy stoja. Zamrzla komunikacia medzi mnou a priatelom. Má toho teraz doma prilis vela tak nemame cas kedy volat a dohodnut sa. Ale uz na buducu sobotu pride tak sa budeme snazit co najviac vybavit aspon cez mobil a dohodnut sa co dalej. A ty co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky¨, tak já se vdávám 26.6.2010 ale bohužel jestě nemám místečko a vážně mě to nebavíííí... Proč to nejde lehčeji?? :o))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, ja mam termin 19.6 a zatial mam len saty a zavoj :D budete niekde v BA pripadne okoli a budeme to obehovat teraz niekedy len neviem kedy asi si treba rezervovat miestnost aby na mna neciveli ci mi nesibe tak skoro :)
Odpovedať
Dakujem za pozvanie do fora ;-) , nas den bude 26.6.2010, my mame zatial len salu zajednanu, inspirujeme sa, hladaame...
Odpovedať
Ahoj holky, tak my máme termín 12.6.2010 a máme zajištěnou fotografku i místo na večerní párty - je to takový velký penzion, který budeme mít jen pro sebe, jupííí, už se nemůžu dočkat :-)
Odpovedať
Ahoj holky...Jsem zasnoubená od 3.6 09 a svatba by měla být v červnu 2010..Termín není zatím stanoven přesně..Budu ho vědět až v prosinci 2009..A mám hrozný strach,že už to bude pozdě..Protože to musí být jediný vikend v měsíci a při mé smůle,bude termín plný..Zatím taky jen koukám a inspiruju se,ale jak tak koukám,jsemasi podcenila vše co se má zařídit a hlavně co se celkově dělává na svatbe..Jsem trošku bezradná...Pomůžete mi se v tom trochu zorientovat prosím..??:O)
Odpovedať
kaculiatko88, rady007 Nezúfajte, ja som tiež chcela svadbu 16.5.10, lebo máme vtedy s mojím výročie 4 roky, ale nedalo sa to už dať na ten termín, lebo sála bola až do 5.6.10 objednaná na všetky soboty. To ma vlastne tak nejako naštartovalo, že som si povedala, že radšej všetko zajednám hneď, aby som mala pokoj. Všetko som stíhala zariaďovať len cez net. suzie.h Som rada, že si prijala pozvanie a nebuď taká tajnostkárka a napíš niečo viac.Veď mi sa chceme tešiť s tebou :-D janka1912 Ty si to zobrala nejako opačne :) Mne všetky holky radili, že šaty až tak 3 mesiace pred svadbou, pokiaľ chcem požičané a ja chcem požičané, takže to mám ešte čas. Ale ak máš kupované, tak to nie je problém a ak by sa ti aj náhodou zmenila postava dovtedy, tak keď sú tvoje, môžeš si ich dať aj zúžiť :-D gracy6 Sála je to najdôležitejšie, takže to je dobre, že ju už máte. Čo bude ďalšie? :-) Hannik Máš presne ten istý nápad, ktorý som ja mala keď som začínala rozmýšľať o svadbe. Nakoniec som aj tak zvolila klasiku a svadbu budem mať v sále jedného kultúrneho domu. Ginger Ako si to myslela? Prečo budeš termín vedieť až tak neskoro? Ale asi sa beriete na úrade, no počula som, že niekedy sa za úplatok dá poprosiť a termín Ti zajednajú, skús to aj Ty, niektorým holkám to tak vyšlo. A napíš presnejšie, čo by ťa zaujímala. V tomto fóre sme už riešili kadejaké veci, takže si to skús prezrieť a možno nájdeš odpoveď. Ak nie, kľudne sa pýtaj, čo ťa konkrétne zaujíma. Keď si prelistuješ dozadu, tak som tam písala aj svadobný rozpočet. Holky veďmi ma teší, že ste prijali pozvanie a všetky nové Vás tu Vítam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mucinka, to je super ze si zaslala pozvanky :-D vitajte junovky!!! :-) baby-dakujem za povzbudenia, je to fajn takto zdielat nase "trapenie" ;-) uz aby bol september.akurat som v Lubovni, odbehli sme na par dni, ale v nedelu uz znova BA.no mam so sebou notebook, knihy, budem pisat ]-(
Odpovedať
Tak to je super, budeme ťa môcť neustále psychicky podporovať :)
Odpovedať
děkuju za pozvání a vřelé přivítání...
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 Tak este neviem. Musim pockat este tyzden. Tak dufam, ze potom vsetko uz pojde lahsie a rychlejsie. Mame to dost komplikovane bo musim aj s mamkou prejednat vela veco ihladom kolko ludi chce ona volat a kolko ja. Ale s mamkou som v kontakte tak akurat raz za dva tyzdne. Katussska24 Tak ako na tom stojite???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby tak to teda rozvediem, šaty som si kupila na vylete v Paríži, stali asi tolko co pozicanie v BA a mozno aj menej, a navyse mi padli do oka, a sadli ako uliate a ked mi nebudu tak ich sikovna krajcirka upravi... zavoj ma z ebayu a je super a navyse sa pomylili a poslali mi dva tak jeden asi predam naco mi bude :-) a mam aj pohariky... tiez z netu su na nich holubicky, mame kupene prstienky, lebo sme sa rozhodli nekupovat veci pred tym aby to tak "financne" nebolelo tak sa snazime postupne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja az taka tajnostkarka nie som, len je obcas problem dostat sa ku pocitacu-v praci toho casu moc nie je a doma musim bojovat s drahym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takze my mame predbezne zajednanu salu na 5.6.2010, k tomu foto, aranzerku, este hudbu a starostu a aspon na pol roka bude s pripravami pokoj :) Aj tak na mna vsetci pozeraju ako na blazna, ze co vymyslam tak skoro, ved je este more casu, ale ja potom nechcem vyberat z toho, co zostane volne, a menit datumy... A dnes som si kupila topanky :) Bola super cena, a tolko miesta v skrini este mam...Takze tak :)
Odpovedať
ahojte...tak aj ja sa pridávam na základe pozvánky...musím sa priznať že mám vybavenú ešte len sálu ale dnes sme kúpili snubné prstene...tak sa z toho tešíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Taky plánujeme svatbu v červnu 2010.Termín ještě nemáme jistý. Mělo by to výt 5.6.2010. Překvapuje mě, že už máte všechny tolik zařízeno. Já nemám nic. Přijde mi to brzo. Zatím jen zjišťuji co a jak. Obvolala jsem pár míst, kde by se mohl konat náš svatební obřad, abych zjistila za kolik atd. To je asi všechno.
Odpovedať
suzie.h To je super, inak tak pozerajú asi na všetky, takže sme na tom rovnako :-) A keď som im hovorila, že z 5-tich fotografov mi 3-odpísali, že už majú termín zajednaný, tak som z toho bola mimo a fakt som sa bála, že už to nestíham, rok pred svadbou :-D Najskôr sme veľmi chceli mať svadbu v máji, ale sála bola rezrvovaná na ten tremín, aj na týždeň pred aj 3 po - oslavy 50-tky, hody, a ďalšia svadba. Takže som to nechala nakoniec na 5.6.2010. Ale dobre som urobila, lebo vraj májové manželstvá bývajú zlé. Neviem čo je na tom pravdy... A samozrejme, nespoznamla by som všetky holky tu :-D Alenka10 Máš nádherný termín :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! U nas chcel priatel 15.5.2010, ale mne sa akosi ten maj nezdal, aj to, ze budeme mat svadbu na Orave, tak to by tam hadam ani nic nebolo rozkvitnute... :-) Tak som trepla 5.6.-aspon si to lahsie zapamatame :-) Inak, babky, kolko mate rokov, ak sa mozem opytat? Ja som mala 25, a pripadam si tu nejaka postarsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suzie.h Mě je čerstvých 22 let, dostala sem zásnubní prstýnek a žádost o ruku k narozeninám 8.5.09.
Odpovedať
Ja 23, tak to si myslím, že ešte nie som babka :-D Ale v júly budem mať 24, takže vydávať sa budem ako 24 ročná. Ja paradoxne ešte zásnubný prsteň stále nemám, lebo sme boli finančne dosť na dne, keď sme dali dokopy byt tak, aby sme tam mohli spolu bývať. Takže môj teraz naň šporí, ale snáď sa mu to do svadby podarí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ja som to s tymi "babkami" tak nemyslela! :-D Aj ked, pravdu povediac, ked sa dovleciem domov po dvanastke z prace, citim sa fakt ako starenka-opuchnute nohy, tuzim uz len po spanku... :-D Sladky studentsky zivot, prazdniny a volne vikendy!
Odpovedať
suzie: ja som pred par dnami oslavila stvrtstorocie, tak sme na tom asi tak rovnako, xi xi ;-) Teraz je to take vseliake co sa veku tyka...svadby robia 19 rocne holky, ale tiez 30tka nie je vynimkou, takze my sme taky zlaty pekny stred. Mne to pride take akurat. Na svadbe budeme mat teda ja 26 a polovicka 32 (to skor on uz je postarsi pan :-D ) Inak, ani ja stale nemam "suter" na prste. Mirko mi povedal, ze ho moc ocakavam, tak ze nech sa necham prekvapit a dostanem ho vtedy, ked to nebudem riesit. Tak neriesim radsej. Ale so svadbou problem ani tak nema, dohodli sme sa uplne v pohode a takto skoro to riesime len preto, lebo niektore veci proste treba aj rok dopredu vybavit, ak si nechcem potom vyberat z toho co zostane. Tak som zvedava, kedy konecne bude ten spravny cas a konecne ma aj oficialne poziada o ruku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mima: Tak to sme teda rovnaky rocnik! :-) Ty si zo ZA, nie? de si chodila na strednu?Sa mozno aj pozname...
Odpovedať
Profilova fotka
mima nic si z toho nerob mi na svadbe budeme mat presne rovnako ako vy... a ako vas pocuvam asi hned zacnem zhanat miestnost lebo nas ma byt 100 a az tak vela miestnosti zasa nie je... neviete o niecom v blizkosti BA??? a s tymi prstenmi si nic nerobte predo mnou ho drahy schovaval pol roka ... mal ho doma a ani som ho nenasla :D ale uz nemohol vydrzat tak mi ho dal na dovolenke :)
Odpovedať
suzie: ja som obchodacka...tam som drela stredoskolske lavice. A na vysku som teraz skoncila tiez tu v ziline na dopravnom inzinierstve. A ty? To je super najst tu aj niekoho zo ziliny, co ma svadbu priblizne rovnako :) A preco svadba na orave? Si odtial? janka: xi xi, spolocny datum. Som zvedava kolko sa nas nazbiera :-. Aj by som ti poradila so salou, ale fakt ze netusim. Kamaratka ma teraz v septembri, celkom mala problem, ale ona bude mat kolo 150 ludi ak nie aj viac a druha vec je, ze to zacali pripravovat len tak pred dvoma mesiacmi. S tym prstienkom...ja to zase nejak moc neprezivam, viem ze si ma chce vziat, to mi staci, ale zase taky krasny blystak na prste mat, tak nenamietam. Len ked on je taka hnusoba, ze vie ze by som ho chcela uz konecne po tych rokoch a si to vychutnava ako ma "trapi". Tak raz hadam to pride.... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?