Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko, tak nie som sama zavisla? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako nesom zavisla len som si na to urcitym sposobom zvikla a tazko sa mi dovyka.
Odpovedať
Profilova fotka
hej to myslim ;-) srandujem... no dnes sa na navstevu odhodlal tak mi je fajne :-D
Odpovedať
no ja s mojím už spolu bývame, takže mne v postielke chýba už iba keď ide na nočnú :)))
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 tak to mas velke stastie Katussska24 Ja viem, ze iba srandujes. To patri k zivotu. A nemozeme byt stale len vazne a brat tak vsetko. To by sme mali zly zivot.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako sa dnes mate?Po dlhom case vonku svieti slnko x-) a moj skolitel stale nic... :-(
Odpovedať
Ahoj holky, akorat jsem se k vam pridala diky mucinka69. Termin mame 4.6. 2010.Mame jen misto obradu a misto oslavy, hostiny atd. Jakztakz pocet hostu na hostine. Je to ve Frantiskovych Lazni.
Odpovedať
Ahoj margaritta, tak vitaj medzi nami budúcimi nevestami :))) Teším sa, že sa tu takto rozrastáme a môžme si vžzájomne vymieňať poznatky. Takto sa spájame československé nevesty :-) Žeby to bola príprava pred Českosloveskou Superstar? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
8-)
Odpovedať
ahojcek, tak aj ja sa k vam pridavam.. :) nas termin je 12.6.2010 na nase vyrocie to akurat vyslo :) ale ako to tu vsetko citam tak by som mala asi zacat uz aj s pripravami, ja sa zdrzujem s drahym v zahranici tak to bude este o to tazsie :( halu by sme mali aj vybranu len asi by som ju uz mala aj zarezervovat ze??? ked mne to prislo ze je to este stale skoro ale ako vidim uz mozno bude aj neskoro... normal ma teraz stresy popadli :))))
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj xtinakc, neboj nic neskoro urcite nebude, ved su baby, ktore si svadbu zariadia za par mesiacov ;-) len cim menej casu tym viac stresov a zuzen vyber...ale to zas zalezi na nasich povahach... :-) takze nemboj a vitam ta v junovkach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte holky tak ako sa mate tam doma v zahranici ... my tu dnes mame krasne pociasie a z sa mi nic nechce robit Asi pojdem na prejst na plaz.
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, dlhsiu dobu som tu nebola, lebo som sa ucila ucila a ucila, ale nastastie uz mam statnice za sebou, tak sa mozem vrhnut na platnovanie. Ale ako vidim chvilu mi potrva, kym si precitam vsetko co ste tu za ten cas popisali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa z toho mojho skolitela zblaaaznim.....ani telefon nevie dvihnut na maily neodpisuje..co to ma byt???? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 tak to mas s tym skolitelom velmi tazke a bez neho sa nemozem pohnut dalej??
Odpovedať
Profilova fotka
baby...konecne dvihol....teda nie teraz skor ale.....nikomu vam neprajem stretnut sa s takym kusom vola, idiota a neviem coho v jednej osobe. viditelne mu na mne nieco vadi a chce ma nervovat, pripadne mi znemoznit statnice... :-(
Odpovedať
ahojte zlatina. A vitam aj vsetky nove babenky tu ;-) Tak som sa sem po dlhsej dobe zase dostala. Nejak som nemala naladu, aj ked teda to tu niekedy funguje ako butlava vrba. Ja sa momentalne taka rozladena zo svadby ze viac uz ani byt hadam nemozem. To uz len ked svokrovci zacnu uradovat...to bude ceresnicka. Teda neviem ako vy, ale ja ako ratam tak ratam a furt som na sume cca 200 tisic za svadbu. Urvat ma z toho ide, plakat sa mi chce, nervna som z toho a neviem co s tym. Vy ste na tom ako? Myslim ze katus tu uz pisala nejaky rozpocet...teda ako fakt ze klobuk dole. carmmen: gratulujem, vitaj medzi "titulovanymi"
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Mimka, dokonale ta chapem, ja som nieco podobne prezivala tiez, ked som si robila predbezny rozpocet... :-( A to sme ani nejako nerozhadzovali a nevymyslali hluposti...A k tomu priatelova veta-ved za to si mozme zariadit polovicu bytu-no chvilku to vyzeralo, ze miesto klasickej svadby vezmeme dvoch svedkov a rodicov a kupime 4 flase citrusu a bude vybavene :-N Ale nakoniec sme to dajako rozdychali, asi by mi bolo dost luto, keby som tie peniazky za svadbu nedala...Tak uvidime, kolko to nakoniec bude, nevedela som si isto tipnut vsetko presne, ale mne vyslo cca 220 tisic pri cca 60 ludoch...Snad to este dajako stlacime dolu... :-|
Odpovedať
suzie: no ja tak uplne ze podobne....cca 60 ludi a taketo krkolomne cisla mi vychadzaju :-S Nie aby som sa z tej svadby tesila, ale som z nej na prasky. A vy kde idete robit hostinu? Mne sa tu nic nepaci v ziline. Kedze nebudeme mat svadbu v kostole, chceli sme nieco kde sa bude dat obrad urobit niekde vonku, ale nic take nas nenapada :-( Teda aspon nie v ziline a okoli. A kedze by sme radi usetrili na ubytovani, nechceme ist niekam mimo. Nechceme mat svadbu na sprostom ucilisti ako svokrovci vymyslaju furt (z tych ma mimochodom ide urvat prisaham bohu, a to este sme ani oficialne neoznamili ze sa nieco ako svadba bude diat, to len tak je hlavne svokra aktivna a vybavuje samovolne co uzna za vhodne ]-( ]-( ]-( ), slovakia je des (aj ked to tam je pekne prerobene, ale nemam tam dobre skusenosti), kameliu nemusim, holiday je sice pekny, ale je tam obrovska sala, kde neviem, ci urobia aj mensiu svadbu (a ked hej, tak si to daju asi patricne zaplatit), dubna skala (ta je zatial favorit, je to tam krasne, super obsluha, skvelo varia, ale je to tam take oddelene a zase drahe), vila necas (neskutocne prachy)...no ja fakt ze neviem. To som asi hooodne narocna co sa priestoru tyka. Vy ste na tom ako? Co uz mas vybavene? Daj nejake tipy prosim ta, lebo zosaliem :-( A chlap zo mna...
Odpovedať
suzie: jaaaj, pockaj, ved ty si v trdosine na svadbu....uz som asi oslepla z tych nervov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Prepac, som sa trosku hrala s nastaveniami :-N
Odpovedať
v pohode...takze tvrdosin ci zilina? :-D Dievca, rozhodni sa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kurnik, kablik sa mi vztiahol a ja pisem ako o dusu! :) Tak este raz...
Odpovedať
Profilova fotka
No, som zo ZA, ale svadba bude, teda pevne verim, ze bude, v okrese Tvrdosin...Zacinali sme v ZA, ale rovnako ako ty sme nevedeli nic najst...Tiez chceme civilny obrad vonku a jedine miesto, kde sa to v ZA da, je VIla Necas-krasna, ale priiiiiiiiserne draha a tak pre 30 ludi myslim...Mali sme teda vybraty Hotel Branice v Belej-je to tam pekne, aj ceny prijatelne, nemaju problem s obradom na ich terase s krasnym vyhladom, ak si zozenies niekoho, kto vas tam odda, vonku si to tam zase neviem predstavit, ale to musis omrknut osobne...No a potom sa nasi popytali v tom Oravskom haji na nejake detaily, tam sa nam to velmi paci, krasne prostredie, sukromie, ubytko, nikto sa nemusi nikam presuvat...Ale od ZA je to dost daleko, my mame blizko chalupu, inak by sme tam nesli...
Odpovedať
Ahojte baby. Ako to pocitate ze vam vychadzaju taketo vysoke cifry? Hm? Aky mate rozpocet? Mozte mi prosim vas niektora poslat v IP vas rozpocet?
Odpovedať
Ja sm este nepocitala rozpocet ale my planujeme cca 85 ludi tak som zvedava kolko by vyslo mne 300 000? Ved to nie je mozne!
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, s tymi financiami na svadbu to asi je vazne take, co som tu citala rozne rozpocty, tak ten nas je este celkom dobry...A zase mne osobne sa nechce piplat s ozdobovanim saly a tak, tie peniazky mi za to stoja, a navyse, pri tom vsetkom je to uz takmer jedno...Len by ma zaujimalo, odkial na to beru take 20 rocne kocky-my uz dva roky robime a setrime, a pohlti to vacsinu nasich uspor...
Odpovedať
suzie: aha, uz pamatam, si raz spominala tu oravu. Bozinku, mat tam tak chalupu, tak aj my ideme. Vilu necas poznam, je tam bozsky, videla som aj svadbu odtial, ten obrad vonku nemal chybu, ale presne ako pises. Ked sa nechces tlacit, tak max. 40 ludi, co my sa asi nezmestime. A tie prachy za to :-S Branicu sme mali tiez ako jednu z moznosti, ale to by sme zase museli vsetkym ubytko platit, aj domacim zilincanom, bo kto sa bude chciet rano o piatej presuvat do ziliny...nikto. Tak som fakt zvedava, ze kde nakoniec skoncime...mam z toho hruzu. Inak my sme tiez take teliatka. O svadbe sme sa bavili uz davnejsie, ale nikdy to nebolo take ze ano, bude svadba, takze sme nikdy nesetrili. Az teraz to je take, ze sa nieco deje. Ako, setrit setrime, ale vzdy to minieme na dovolenku, lyzovacku, chlap na golf a tak. Takze ucty permanentne vyplienene :-S :-S :-S Takze budeme musiet maknut a prasule teraz nejak dat dokopy. No to bude ine cafe. Moc nechcem, aby nam to rodiacia platili, lebo potom budu mat tendenciu rozkazovat. Ako, ked bude chciet svokra milion vysluziek pre taku susedu, a hentaku koleginu, prosim, nech si da urobit, je mi to srdecne jedno. Ale svadbu by sme si radi sami zorganizovali, bez toho aby mi potom niekto vycital, ze toto bolo zle, a my sme to platili. To nepotrebujem pocuvat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved preto sme aj my samoplatcovia. Nikto ti nemoze nic vycitat, ved to boli nase prachy, tak co koho do toho, nie? Bo od tatina pocuvam, ze ci mi uplne sibe, fotograf za 12 tisic, ze aj on mi to nafoti... ]-( Tak ale beriem ho s rezervou, ked ide do tuheho, silne reci su prec a pomaha :-) A svokrovci su, nastastie, v pohode, nemontuju sa nam do nicoho...A to setrenie ma tiez nebavi, doteraz sme si celkom slusne uzivali, dovolenky, vyletiky, ale asi to skoncilo, o chvilku budeme musiet aj za novy bytik splatky platit, tak nam toho vela nezostane...Uvidime... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
A inak, este k tej Branici-bude sa im chciet, nebude sa im chciet presuvat-hold, neda sa svietit, platit ubytko pre 60 ludi nie je sranda (na nas to ale asi aj tak padne), od ZA je to pol hodky, tak to hadam nie je take zle...Alebo im len ponuknut moznost sa ubytovat s tym, ze si ho platia sami...Viem, nie je to to, co sme si povodne predstavovali, ale pri Branici sme to chceli takto riesit...Lebo inak uz fakt neviem, kde by sa dalo...Aj v svadobke sme sa pytali, a tiez nevedeli o nijakom vhodnom mieste v okoli ZA podla nasich poziadaviek...Asi sa to cele nezaobide bez kompromisov... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?