Kto má svadbu 7.7.2012?

1. júl 2012102

ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????

• aj jaaaa 🙂

• @lucia2203   to sa tešim , že nas bude viac , ako prípravy su zahajené ?

• Sponzor fóra
  • @ivka219  no jasne tie hlavne veci ako sala, fotograf, dj,saty, a ostatne sa bude neskorej, a ty ako ?

• @lucia2203  už aj šaty ? tie ja chcem riešiť až v na buduci rok

• @ivka219  no ja som si jedny skusala a strasne sa mi pacia tak som rezervovala ale mozem v tom salone menit ked bude chciet 😉 , som bola nedockava a chcela vyskusat ...

• @lucia2203  aspon mas s tym pokoj 🙂

• @ivka219  hej ja si nerada vela veci skusam, tak som rada ze som nasla tieto, ale popolnocne to asi bude problem najst nieco pekne 😞

• @lucia2203  i tie v albume popolnocne su pekne🙂

• @ivka219  no mne sa strasne pacia ale nedaju sa skratit 😞 , takze ak ich niekto zospodu neznici ze sa budu musiet skratit tak ich nebudem mat, tieto by som si totiz len pozicala v salone,, ale dalsi rok budu new takze mozno nieco pekne budu mat,a uz fotografa a salu a tak uz mate ?

• @lucia2203  no už mame , dnes sme rezervovali termin , nakolko sme ho kvoli sale menili

• @ivka219  jaaj ano ty si pisala dnes ze ste menili datum ,no ale teraz mate peknucky 🙂

• @lucia2203   no my sme mali aj predtym pekny , ale islo nam o priestor nie o datum 🙂

• ahojte pripajam sa k tym,co sa rozhodli pre tento krasny datum

• @weel   vitaj vitaj 🙂

• Sponzor fóra
  • kocky, co uz vsetko mate? mne drahy najprv nadaval,ze co rok dopredu spekulujem, a teraz uz mam pocit,ze to nestihnem.. mame zatial len fotografa,miestnost a kostol 😞

• @weel  ešte si porieš hudbu a zaklad maš 🙂 my zase ešte neriešime kostol , ale obrad bude na dedine , tak s tym problem nie je

• ja sa planujem vydavat 7.7.2012, ale stale zvazujem, ci to nahodou nebude teda nakoniec kostol..alebo Zichyho palac, neviem :/

• @greyeyes  v Zichyho je to pekne, mal tam svagor svadbu. a kostol ktory,ak smiem vediet,mne osobne sa nepacia tie nove, posobia na mna tak chladne

• ja sa tiež vydávam 7.7.2012 🙂

• @ella107  super , pomalicky sa nam tu nazbera 🙂

• dievčatá, pripájam sa 🙂

• ja mám problém s fotografom, všetci dobrí sú už obsadenííí, ach, poradte niekoho...

• Ahojte.Tak sa pridavam,aj ja mam svadbu 7.7.2012 🙂 .Zajednane mame vselico,len moja polovicka si mysli,ze to ma caaas az do maja 😒

• lillika, to si myslia všetky mužské polovičky ... my sme všetko začali riešiť 6 mesiacov pre svadbou a to je tak akurát 🙂 My sme mali 03.09.2011.

• @michaela888  Takze este cerstva pani 🙂 .GRATULUJEM 🙂 .

• @luckalulinka  ahoj aj ja sa vydavam 7.7.2012, kde sa vydavas?

• ja sa vydávam v kostole, v Ba, bud odrý, alebo svätá trojica a hostina v ALIZE, a ty?

• baby zhaňate už aj šaty ?

• aj my mame svadbu 7.7.2012 🙂 mame vybaveny kostol, salu, fotografa a dj. saty som uz skusala, ale dala som si pauzu, lebo si to musim nechat ulezat v hlave 😉 ale v niektorych salonoch mi vraveli, ze na to je este cas, ze si to este velakrat rozmyslim..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov