Kto má svadbu 7.7.2012?

1. júl 2012102

ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????

• aj jaaaa 🙂

• @lucia2203   to sa tešim , že nas bude viac , ako prípravy su zahajené ?

• Sponzor fóra
  • @ivka219  no jasne tie hlavne veci ako sala, fotograf, dj,saty, a ostatne sa bude neskorej, a ty ako ?

• @lucia2203  už aj šaty ? tie ja chcem riešiť až v na buduci rok

• @ivka219  no ja som si jedny skusala a strasne sa mi pacia tak som rezervovala ale mozem v tom salone menit ked bude chciet 😉 , som bola nedockava a chcela vyskusat ...

• @lucia2203  aspon mas s tym pokoj 🙂

• @ivka219  hej ja si nerada vela veci skusam, tak som rada ze som nasla tieto, ale popolnocne to asi bude problem najst nieco pekne 😞

• @lucia2203  i tie v albume popolnocne su pekne🙂

• @ivka219  no mne sa strasne pacia ale nedaju sa skratit 😞 , takze ak ich niekto zospodu neznici ze sa budu musiet skratit tak ich nebudem mat, tieto by som si totiz len pozicala v salone,, ale dalsi rok budu new takze mozno nieco pekne budu mat,a uz fotografa a salu a tak uz mate ?

• @lucia2203  no už mame , dnes sme rezervovali termin , nakolko sme ho kvoli sale menili

• @ivka219  jaaj ano ty si pisala dnes ze ste menili datum ,no ale teraz mate peknucky 🙂

• @lucia2203   no my sme mali aj predtym pekny , ale islo nam o priestor nie o datum 🙂

• ahojte pripajam sa k tym,co sa rozhodli pre tento krasny datum

• @weel   vitaj vitaj 🙂

• Sponzor fóra
  • kocky, co uz vsetko mate? mne drahy najprv nadaval,ze co rok dopredu spekulujem, a teraz uz mam pocit,ze to nestihnem.. mame zatial len fotografa,miestnost a kostol 😞

• @weel  ešte si porieš hudbu a zaklad maš 🙂 my zase ešte neriešime kostol , ale obrad bude na dedine , tak s tym problem nie je

• ja sa planujem vydavat 7.7.2012, ale stale zvazujem, ci to nahodou nebude teda nakoniec kostol..alebo Zichyho palac, neviem :/

• @greyeyes  v Zichyho je to pekne, mal tam svagor svadbu. a kostol ktory,ak smiem vediet,mne osobne sa nepacia tie nove, posobia na mna tak chladne

• ja sa tiež vydávam 7.7.2012 🙂

• @ella107  super , pomalicky sa nam tu nazbera 🙂

• dievčatá, pripájam sa 🙂

• ja mám problém s fotografom, všetci dobrí sú už obsadenííí, ach, poradte niekoho...

• Ahojte.Tak sa pridavam,aj ja mam svadbu 7.7.2012 🙂 .Zajednane mame vselico,len moja polovicka si mysli,ze to ma caaas az do maja 😒

• lillika, to si myslia všetky mužské polovičky ... my sme všetko začali riešiť 6 mesiacov pre svadbou a to je tak akurát 🙂 My sme mali 03.09.2011.

• @michaela888  Takze este cerstva pani 🙂 .GRATULUJEM 🙂 .

• @luckalulinka  ahoj aj ja sa vydavam 7.7.2012, kde sa vydavas?

• ja sa vydávam v kostole, v Ba, bud odrý, alebo svätá trojica a hostina v ALIZE, a ty?

• baby zhaňate už aj šaty ?

• aj my mame svadbu 7.7.2012 🙂 mame vybaveny kostol, salu, fotografa a dj. saty som uz skusala, ale dala som si pauzu, lebo si to musim nechat ulezat v hlave 😉 ale v niektorych salonoch mi vraveli, ze na to je este cas, ze si to este velakrat rozmyslim..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov