Kto má svadbu 7.7.2012?

1. júl 2012102
  • ketherinka, ako bolo na vystave? Oplatilo sa? Bola si v Carlotne vsak? A satky uz mas? Nam akurat v piatok padol DJ kt nam to uz pol roka dopredu slubuje, takze sa tesiiiiiiiim....a obrad a hostinu mate kde?

• @kety3  
    ahoj kety obrad máme v TT a hostinu v Mierove.....ako to ze ti padol DJ, akoze ti to slubil albo vybuchol?
    Hej boli sme v Carltone a vybrali sme si obrucky asi....no teda este rozmyslame ale asi tie... 🙂 saty tam boli sice fajn, ale nevybrala som si....co ti tiez si bola kuknut?

• @kethrinnka  Nie ja som nebola pozriet, preto som s apytala ze ako bolo. Obrucky mame znamenaho, takze ten nam to spravi ked mu povieme, aj zajtra 🙂 Co je vyhoda. A Dj ano vybuchol, ale lepsie teraz ako 3 di pred svadbou, takze to nie je az taka katastrofa. A satocky este nemam, zatial sa mi ziadne nepacia. Chcem na ramienka a nei len take hole ramena.....

• Sponzor fóra
  • @jajurka  V akom kostole mate svadbu, v BA?

• @kety3   ahoj, nie, nemame v BA, ale v dubnici, v kostole sv. Jakuba

• Buduce nevesticky TN, NM, PN a okolie. Mate uz vsetko zajednane?Saty, hudba, video, fotky, obrucky,salu, kvety ??

• aj my mame 7.7 🙂 Tatry 🙂

• Caute kocky,ako pokracujete s pripravami?my sme sa od mojho posledneho prispevku (v oktobri) pohli,ale este je strasne vela veci co nam chyba :-/

• ahojte babenky. pripajam sa k vam,aj my máme svadbu 7.7 a uz mame skoro vsetko vybavene uz len kupit obrucky😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @drobec123321  ako vsetko vybavene???? babule, nerobte mi stresy 😛

• zdravim Vas mile damy , coskoro vydate panie 😉 no my mame uz zajednany Zichyho palac na 7.7. a ja mam saty, topanky, zavoj, svadobne pohare, vybrali sme si uz aj obrucky, len ich este ideme objednat, ale stale rozmyslame nad miestom hostiny, chceli by sme ju mat najradsej v centre stareho mesta, len vobec netusime..ze kde..mate nejake skusenosti s podnikom dobrym v centre a nie prilis drahym? chceme mat malu svadbu, len rodina (ti uplne najblizsi) tak do 20 max 30 ludi.

• zabudla som, mame este svadobne podbradnicky a vankusik na obrucky (malickosti, ale aj tie treba 😉
    inak, mame si vybrat asi tri skladby na svadobny obrad (dokopy max 12min), stale vaham, ze ktore pesnicky by som mala dat: tu je zatial moj vyber:

na prichod toto : 
    pri vymene obruciek toto: http://www.youtube.com/watch?v=wcS2ItezT9o&feature=related
    a po obrade na odchod zo sobasiacej saly : http://www.youtube.com/watch?v=ts1qQ8jN8o0

co vravite na moj vyber?🙂 uprimne.

• kety3 no vsetko salu,obrad, nakupene veci na vyzdobu stolov u nas aj u priatela ,pohare,menovky,pierka,uz len tie obrucky kupit a vybrat si saty 😃

• Sponzor fóra
  • kočky tak hlasim sa aj ja

• aj ja sa pridavam 🙂

• @luckalulinka  svata trojica? my tam mame obrad o 15.00 🙂

• @weel   a o kolkej mate v Trojici? My tam mame tiez o 15.00 🙂

• @greyeyes  a kde si zohnala topanky?

• @kety3  my mame v podhradi. o 15.00

• my mame 6.7., lebo je to nase vyrocie. idem domov urobit svadbu za 2 tyzdne. potom uz prideme a vsetko bude vybavene. a s vybavovanim tiez nemam problemy, lebo kazdy ma ten piatok volny, nakolko svadby su v sobotu. 🙂

• ahojte baby , tak ako pokračujeme ?

• @kety3  kupila som si ich tu cez bazarik 🙂

• aj ja sa pripájam,ale je nás tu 😉

• Aj my mame svadbicku 7.7.2012, termin sme si vybrali preto taky, ze nasa malá laska bude mat vtedy 1rok a 1den a viete ako sa hovori, ze do roka a do dňa 😃 😃 😃 😃 😃

• ja už mam kupené šaty

• ahojte kocky potrebujem poradit, vyzera to,ze svadobny uces uz je vymysleny..uplne obycko. budem mat drdol na boku pri lavom uchu.. a ofinku na bok..len velmi rada by som mala aj zavoj s nejakou celenkou.. nebude to moc? alebo ako naaplikovat zavoj, kedze k mojim satom by som chcela mat taky viacvrsvovy kratky.. neviem ci si to viete predstavit,lebo ja ani moc nie 😃 to sa mi len nejaka myslienka preletela hlavou.
    neviete o nejakych zavojoch na celenke?vsetky co som videla boli len na hrebienkoch

• aj ja mam 7.7.2012 deň D.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov