Kto má svadbu 7.7.2012?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte je tu niekto, kto sa vydáva 7.7.2012??????
Odpovedať
@ivka219 ja som chcela zacat,ale vacsinou mi v salonoch vraveli, ze pridu este nove kolekcie tak nech pockam min.do zaciatku roka. Ale par peknych kuskov mam uz vybranych
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte a ja sa pridávam :) vybavenú máme reštiku, foto, video o DJ a výzdobu som sa rozhodla urobiť sama :)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste nejako pokrocili ? mate niekto nieco nove? my pokukavame obrucky, vestu pre zenicha a tak ale len pokukavame zatial, uz asi mame vybrate kde si dame piect tortu a slanosti, len este musime niekde najst nejaku tetu co pecie suprovske strudle, to by sme chceli na svadbu a ine kolace mat nebudeme, len coko fontanku :-) , jaaj a este moc rozmyslam nad darcekom pre hosti ale nic ma zatial take nenapada- mozno pernicok ale to neviem isto,,,,
Odpovedať
@lucia2203 my sme na tom nejako podobne, momentálne obzeráme, čo sa týka oblečenia, sem tam obrúčky, ale inak nič.... mám taký pocit, akoby sa to celé zastavilo :-(
Odpovedať
juj aj ja mam 7.7. 2012 tiez som mala mat iny termin ale ohuzial obsadene toto mam uz 3 mesiace zajednane ale ostatne si myslim ze je cas. Teda asi hlavne mam - hudba, sala, kostol, kameraman... Baby vy ako pokracujete??
Odpovedať
Ahoj ... aj ja sa pridávam my máme svadbu tiež 7.7.2012 - zatial sa však nenahaňame, máme len základné veci ako sála, kostol, fotograf, kameraman, hudba ... To myslíte Vážne, že už skúšate šaty?? A kto mi poradí čo vlastne všetko mi treba??
Odpovedať
Nazdaar baby...aj my mame 7.7.2012...Vybavene mame tiez len asi tri veci..sala,foto,dj,a vybrala som si aj pekara :)) teraz budemem mat pauzu s vybavovackami..zas az po novom roku :)) ale uz nech to jeeee..ide to rychlo,ale pritom pomaly :D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz len 246 dniiii :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som nam tiez vybrala tento datum,lebo je uplne krasny :D a mame salu,ktora je v hoteli cize tym padom uz je papanie,vyzdoba,kolace,alko-nealko,svadobna torta...a este som stihla kvetinarku a boli sme uz aj v kostole...a drahy ma pocit,ze je to skoro,ale pritom sa vsade rozculuju ze je to v lete a ze si davame nacas :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj mi mame svadbu 7.7 2012 teším sa veľmi a kto je z vás z BA skúste napísať že kde budete mat svadbu prosím lebo ja sa neviem rozhodnúť ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikal ahoj my mame v bratislave hotel medium ,, co mate v ponuke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my sme si vybrali 7.7. zatial mame zajednany kostol, hotel polom v ziline, kameramana a fotografa, dj, svadobnu agenturu, kolace a svadobne saty :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hotel dom športu lebo to patrí bratrancovi takze tam by bola zľava na všetko ale zvonku to vyzerá hrozne alebo v rovinke za kultúrnym domom je krásna restika s veľkou terasou a jazierkom pekne upravené nie drahé aj si môžem prinest zakusky aj tvrdý alkohol aj slane ale nie je tam izba alebo ešte je jedna možnosť penzion epona vo Vajnoroch krása príroda terasa nadherna na tam aj ranc kone a tak ale to je zas take odrezane od všetkého no nevím mám to rezervovane všade ale do konca roka sa musím už rozhodnúť
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikal neviem ci eponu dobre poznas, ale ja som tam chodila jazdit pred asi 3 rokmi a nemam velmi dobre skusenosti. a hlavne co sa tyka pristupu zamestnancov. majitelka a jej dcera boli velmi arogantne a tvarili sa asi tak, ze mozem byt rada, ze mi dovolia tam chodit aj ked som za to zaplatila nemale peniaze. dokonca som ani nedokoncila predplateny kurz. vsetko mi tam prislo velmi spinave a starostlivost o zvierata sa mi tiez nezdala bohvie aka. pre mna epona uz nikdy viac. nechcem ta odhovarat, ale radsej si to este dobre rozmysli vydavas sa len raz, tak aby si nelutovala.
Odpovedať
Profilova fotka
aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
Odpovedať
@dominikal ja som z ba, a budeme mat sobas v kostole najsvatejsej trojice a hostinu v maranello ristorante..ale rozhodovali sme sa nad hostinou v senci v penzione zatoka.. je to tam krasne, aj jazero hned pri penzione,velka romantika
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pripajam sa k Vam nevesty....7.72012........svadba v Mosovciach pri Martine...neviem sa dockat.;))) uz len 206 dni...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kacena 123456789. Ďakujem Vám dievčatá za radu no tu eponu má už chalan taký znami no bavili sme sa chvíľku s ním a je to kamoskin známi mi sme od neho len chceli kúpiť auto no neviem či má v tom prsty aj jeho mama ale sestru nemá neviem ........... Ale vďaka ............. Weel. A ten penzión v Senci no pozrem to myslíš že si tam môžem donies aj tie zakusky a tvrdý alkohol aj slabé ?????? Vďaka za pomoc :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
Weel no na neteší som našla len hotel zatoka akože bolo to v pohode ale pochybujem že si tam niečo môžem zobrať zo sebou no uvidíme ale ďakujem
Odpovedať
@dominikal pomylila som sa, myslela som,hotel zatoka, mozes si tam priniest vsetko okrem nealka,ale aj to sa da dojednat nejaka suma vopred,su tam velmi ustretovy,teraz mi to potvrdila aj kamaratka ktora tam mala svadbu v lete,len by som si pohla,lebo je to dost vybrane miesto,aby mali este volne.. ja som tam velmi chcela mat svadbu ale drahy neodsuhlasil,a mali by sme aj problem s ubytovanim pre vsetkych a pod
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Ta náhodou nevieš koľko mala tvoja kamoska ľudí a asi približne koľko ju to vyšlo € ďakujem zajtra sa tam pôjdem na všetko spýtať a pokukat to tam a myslíš že mi spravia aj rozpočet taký predbezny ???? Ďakujem
Odpovedať
@dominikal ja som tam tiez pisala a tam ani chodit nemusis oni mi urobili rozpocet a poslali do mailu,ale myslim si ze budes velmi spokojna..opytam sa jej a zistim ti to
Odpovedať
Profilova fotka
@dominikal mozno sa odvtedy zmenil majitel, su to uz tri roky
Odpovedať
Profilova fotka
Weel ďakujem si zlata juj už sa teším na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
Kacena123456789 asi no aj tak dik za upozornenie
Odpovedať
Tiez sa pripajam, obrad Pezinok, hostina BA - Le Point. ;-)
Odpovedať
nedá mi to nepridať sa. až na to, že my sme to práve dnes posunuli zo 16.06. na 7.7.2012 - tak všetkým tu želám len to dobré. Nech nám to dopadne na 1 s *. Držím nám palce ;-)
Odpovedať
ahojte babulky pridam sa aj ja mi mame tiez svadbu 7.72012:)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, pani, ako tak citam, nedalo mi nezaregistrovat sa. Az sa hanbim aka som ja nevesta, tiez mam svadbu 7.7.2012 ale ako citam neiktore mate u zskoro vsetko zajednane. My mame kostol, salu, kolace a dj. Saty som este ani pozerat nebola, lebo sa mi ziadne nepacia. Vsade maju s holymi ramenami a to ja v ziadnom prirpade nechcem. Chcem ramienka, hrube, vecko, katastrofa! Ale chystam sa na veltrh, tak snad mi nejake padnu do oka :-) Pekny den
Odpovedať
cafte baby aj ja sa pripájam.....fuuu....vydím ze základ máte uz vsetky vybavený.....ja už nastastie tiez....doriesujem akurát hudbu.....budete mat niektorá z vás cibalovku na svadbe?? my uz mame DJ a k nemu chceme este cinbalovku na spestrenie aby sa kazdy bavil.... a ideme dnes na veltrh ci výstavu ci co to je....taj snád aj nejake obrucky a oznamka sa mozno siknu.... :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?