Nevestičky v roku 2016

6. feb 2016157
  • @aduska54  
    @lia236  haha suhlasim zeny ale nikdy Nie je skoro nie neskoro 😃

• 16.07.2016 pridavam sa 🙂

• @aduska54  ďakujem pekne 🙂 verím, že všetko dopadne najlepšie ako sa dá 😃

• Sponzor fóra
  • 21. máj 2016 🙂 sála zajednaná, + dj + fotograf

• aj my mame 21.5.2016 🙂 sala zajednana zajtra davame zalohu, fotograf berie na dalsi rok az od septembra zalohy tak nas ma ceruzkou 🙂

• Presne o rôčik 4.6.2016 🙂 Sála, kameraman, fotograf a skupina rezervované.

• @nikola68  ahoj, tiež máme svadbu v júni 2016, ako si na tom? čo už máte zajednané? 🙂

• Tak my už máme sálu, kameramana, fotografa a skupinu 🙂 🙂 🙂

• tiež plánujeme v októbri..zatiaľ len pomaličky vyberáme sálu, hudbu, aby sme to mali včas zajednané 🙂

• helou 28.8.2016 🙂)

• @9kacenka9  mame svadbu v rovaky den 🙂 6.2. 2016

• Ahojte my máme svadbu 3.9. 2016 a už máme sálu, fotografa, Dj, Kňaza kedže chceme známeho 🙂 + dve folklórne hudby 🙂 a pomaličky si robím výzdobu 😃 Teším sa riadne

• Tiez mame svadbu buduci rok v juni.Zatial mame vybavenu len salu a v sobotu mame stretko s dj-jom.Fotografa pozeram uz dlho ale stale sa neviem rozhodnut. 😞 ..Chcem sa opytat kedy ideme za fararom?

• Ahojte nevestičky 😉, my máme svadbu 21.05.2016 a máme zajednanú sálu, hudbu, kameramana, sobáš v kostole, dokonca už máme za sebou aj predmanželskú prípravu, teda náuky (všetky) 😛 a akurát sa sústredíme na pozvánky, menovky atď., proste vyberáme, obzeráme čo sa Nám páči 🙂. A už sa nemôžem dočkať, najradšej by som robila svadbu už teraz v septembri 😃

• Ahojte kočky 🙂 My plánujeme svadbu v apríli 2016. Už máme rezervovanú sálu, hudbu, kameramana a fotografa a taktiež vybavený kostol. Momentálne nič viac neriešim 🙂 mám pocit, že času je ešte dosť 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, aj my plánujeme.... 🙂
    zasnúbili sme sa v tomto roku a zatiaľ len zisťujem pozerám plánujem čo by ako mohlo byť 🙂 nemáme ešte dátum ani nič zarezervované a možno to bude v 2016 ale možno aj neskôr 🙂

ale na začatie plánovania nie je nikdy priskoro 🙂

• Ahojte.... 🙂 my budeme mať svadbu 27.8.2016 a okrem termínu, nemáme zatiaľ dohodnuté ešte nič, nakoľko nás čakajú v roku 2016 obidvoch štátnice a 50-tky našich maminiek.... 🙂 pomaly si však uvedomujem, že sa treba trošku rozbehnúť, aby sme to všetko stihli podľa našich predstáv... 🙂

• ahojte...pridavam sa..28.5.2016..v podstate vsetko vybavene..sala.kostol,DJ, foto+video..uz len saty kupit ale kedze zijeme v UK myslim ze vyber bude postacujuci..🙂...uz sa neviem dockat...

• @9kacenka9   my budeme mat svadbu vo februari 2016 🙂

• 2.4.2016

• 9.4.2016 - máme foto+video+kaštiel

• @zuzanicka85  aj my mame termin 28.5.2016 🙂 mame salu, DJa, kameramana, fotografku, vizazistku, ludovy subor, dohodnuta skvela cukrarka ktora nam upecie tortu 🙂 myslim ze pomalicky by som mohla zajst poskusat aj nejake saty kedze si ich potom chcem objednat z netu a pre istotu nech je to o dost skor keby nieco nesedelo 🙂

• Ahoj, nevestičky v roku 2016,
    ja som na tom podobne ako vy, my so snúbencom plánujeme na 15. októbra 2016.

• Ahojte,budúce nevestičky roku 2016... 🙂 my budeme mať svadbu 10.9.2016 🙂 a 12.9. 2016 bude 6 rokov čo sme spolu s drahým 🙂 A máme zatiaľ len drobnosti...pierka,poháre,podväzok,menovky na stôl,výzdobu a svadobné šperky 🙂

• Ahojte, pridavam sa k vam tiez planujeme svadbu na jun 2016 nemame este presny termin. Zatial sa snazime najst vhodne miesto na hostinu nakolko sme obaja z DK tych pristorov kde je zaroven mozne aj ubytovat hosti z daleka je tu malo tak hladame zistujeme. Kedze mame este dost casu do svadby planujem si vela veci ako oznamenia, vyzdobu a pod robit sama. Uz sa veelmi tesim 😃

• 23.9.16 piatok presne na nase piate výročie 😘 uz mame salu, dj, foto, vizážistku 😀 momentálne riesime tanecnu školu lebo sme polena obaja 😀

• @muffiny  my máme svadbu 2 dni pred naším 5. výročím 😉

• @janciat  😃 😃 😃 ja som mala od zásnub do svadby skoro 2 roky a rozhýbala som sa teraz, pár mesiacov pred.... ale spočiatku som mala aj ja elán, že za tie 2 roky naplááánujem.... 😃 trvalo to ani nie mesiac a už sa mi nechcelo 😃

• bafka...my budeme mať svadbu 2 dni pred naším 6.výročím 😃 🙂 nabudúcu sobotu budeme mať 5te výročie 🙂

• AHOJTE, TAK AJ MY SA BUDEME BRAT V ROKU 2016 V JULI 🙂
    A CHCEM SA OPýTAT MALI STE NIEKTORA SVADOBNY PLANOVAC 12 MESIACOV DO SVADBY ????
    JA FAKT NEVIEM CO VSETKO TREBA VYBAVIT OKOLO SVADBY A TO SA MI ZDA DOBRY POMOCNIK ?? 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov