Nevestičky v roku 2016

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte viem ze je to este daleko ale je tu nejaka ktora bude mat svadbicku v tomto roku?? Ja osobne si myslim ze na organizovanie svadby nie je nikdy priskoro... a v roku 2016 budem akurat robit bakalarku mat statnice a aj mala mi pojde do skolky aspon by som ju chcel us dat na dva a pol rocka.. tak budem mat toho vela naraz tak teraz us pozeram ze kde by bola a ako by to prebiehalo a podobne....
Odpovedať
@dadiik ja mam už aj výzdobu ale nemám vizažistku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) my mame tiez svadbu 24.9.2016 ;-) uz mame zarezervovaneho DJ + moderator v jednom a zajtra ideme vyplatit salu :-) Zvysok pomalicky, myslim ze mame este cas... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my chystáme tiež svadbu v roku 2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky, ktoré plánujete v 2016 svadbu a neskôr..... Budeme organizovať jeden originálny skvelý projekt v NR, TT a BA kraji v 02-03/2016, kde si budete môcť vyskúšať rôzne typy líčenia, účesov, závoje klasické, korunky, francúzske závoje, hrebe, doplnky od rôznych handmade majstrov, aj šaty od slovenských mladých dizajnérok, budete si môcť zostaviť výzdobu, kytice a nakúpiť všetky možné pomôcky na vlastnú tvorbu, dekorácie, doplnky pre nevesty aj pre celú svadbu. Budú tam kaderníčky k dispozícii, vizážistky, fotografi, kútiky so sezónnymi doplnkami na svadbu a kvetmi...proste všetko, aby sa vedeli nájsť v tej záplave ponúk a nájsť pre to "pre seba". Žiadny neosobný svadobný veľtrh,kde dostanete len brožúrky, vizitky a "akože zľavy". Všetko si budete môcť vyskúšať na sebe. Viac informácií nájdete na facebooku - nájdite olidekor sro - výzdoby a la Oli, pridajte sa a budú tam postupne pridávať informácie a samozrejme budú súťaže s krásnymi a hodnotnými cenami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my so snúbencom plánujeme svadbu v roku 2016. Konkrétne 14.5.2016 :-). Postupne už kupujeme, objednávame, rezervujeme a veľmi sa tešíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@annie34 aj my name ten termin a kedze sme v zahranici vsetko zatial vybavene len kostol a matriku vybavime ked fojdeme pred sviatkami domov. Nikto z rodiny zatial nic nevie,bude to prekvapenie pre vsetkych po nasich spolocnych 12-tich rokoch.
Odpovedať
Profilova fotka
@dezdemona2011 jeej tak to bude krasne prekvapenie :-) nech sa Vam vsetko vydari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyy, my máme svadbu 9.1.2016 a veru už sa nám to blíži ;) juchuu ako sa len tešíme :) ale zase nechýbajú ani predsvadobné stresy :D
Odpovedať
Baby ked si chcete kupiť svadobne saty ,tak salon Soiree v Nitre ma teraz vypredaj ceny maju cca do 350 eur. Maju info aj tu na MS.Skuste mrknut na ich stránku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočkyy...dnes mi domov dorazili šatečky, uvidím ich až cez víkend, lebo sú u rodičov aby drahý nevidel :-D ale podla maminy sú úžasnééé a už sa nemôžem dočkať kedy ich uvidím a skúsim :-) :-) :-) btw objednávala som z Ali takže fakt som strašne zvedaváá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dámy, keby ste potrebovali pomôcť s prípravami alebo výzdobou v Bratislave a okolí, sme tu pre Vás. ;-) Ozvite sa nám. :)
Odpovedať
@nadka0108 ahoj, ja budem mať svadbu v júli 2016 konkrétne 23.07.2016.. už si tiež pomaly začínam prezerať a objednávať určité veci, máme sálu, kapelu, kameramana aj fotografa - to je hlavné. Pozerám si tu rôzne príspevky a zapisujem čo by som chcela ja..už nejaké drobnosti aj mám :-) veď to zbehne rýchlo.. a ty??? teda VY?? ostatné nevesty?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danusa909 mala si odvahu na objednávku z Ali? .. :-) potom pridaj fotku ;-)
Odpovedať
@liska_ryska škoda, že také niečo nezorganizujete aj KE alebo PO kraji .... :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
juchuuuu aj my sa tešíííímeeee :) my budeme mať 11.6.2015 :-) nech Vám všetko dobre dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikola68 juch máme rovnaký termín :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankar23 riskla som to lebo sa mi strašne páčili a nezaplatím proste toľko peňazí v salóne za požičanie na jeden deň :-) takto mám svoje vlastné... hneď sem hodím foto keď ich vyskúšam ;-)
Odpovedať
@danusa909 tak to sa strašne teším aká budeš krásna :-) ja ešte tie svoje nemám vybrané... :-( ale chystám sa už čoskoro aspoň vyskúšať aké mi padnú... :-D
Odpovedať
@petka_sestka my máme svadbu dva mesiace pred vami :) a ešte stále mám čas.. zatiaľ máme miestnosť, skupinu, fotografa a kameramana..to je základ ;-) ostatné poriešim časom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzankar23 neboj nič...určite nájdeš nejaké presne podľa tvojich predstáv ;-) ja som tiež chcela ešte počkať...veď času máme kopec...ale mamina ma ukecala, že keď sa mi tak páčili, že nemám špekulovať a objednať už teraz :-D
Odpovedať
@danusa909 mamky majú poväčšine pravdu ;-) nie? ...
Odpovedať
Profilova fotka
@miri_kiri Myslim, ze na saty je este cas. Ja som isla len pozerat a potom som si vyskusala a sedeli perfektne, tak som ich aj rezervovala :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 12.8.2016. Uz mame salu, DJ a fotografa. Saty som zacala len pozerat nech viem aky strih a nadabila som na jedny vo vypredaji v salone ktore mi sadli tak som si ich aj kupila...takze ich mam doma u rodicov nech moja polovicka nevidi :) Tiez som rozmyslala nad aliexpresom, a som zvedava tak sem potom hod foto :) Pekny den vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame 5.7.2016 a mame uz vsetko, zacinam sa nudit :-D len so satami vymyslam, trikrat som uz menila rezervaciu, dufam, ze na posledy :-D inak uich v salone zo mna porazi do jula
Odpovedať
@rmnka fuhaaa, všetko? to si od kedy planovala? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@leanice ja ti ani neviem. zacala som niekedy v lete pomaly zistovat a pisat maily, dohadovat a platit zalohy :-D a teda akoze bola som rada, ze tak skoro, lebo vacsina ludi co sme chceli ako dodavatelov mali uz plno. jedine stastie ze mame svadbu v utorok :-D
Odpovedať
@rmnka no pekne ;-) tak to už sa asi nevieš dočkať, čo? teraz ti to bude pripadať ako večnosť, kým bude júl... ;-)
Odpovedať
My máme svadbu 28.5 a zatiaľ máme miestnosť a hudbu :) šaty som si už bola tiež skúšať v salóne....v jednom sa mi veeeľmi zapáčili tak rozmyšľam nad tým, že či ich požičiať alebo dať ušiť....zatiaľ požičanie by ma vyšlo na 340 eur a šitie viac čo ma aj dosť zaskočilo.....s ostanými vecami nejak nestresujem :-D ...stále si hovorím že máme ešte čas ;-)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 4.juna, uz teraz sa velmi tesim :)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k svadbam 10.9.2016 a zatial mame zajednanu salu a ubytovnie pre hosti. Mam stale pocit, ze je kopec casu na vsetko tak dufam, ze nebudem stresovat nakoniec :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?