Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslím :-) už sa neviem dočkat :D prenádherne tam je... este ked to nebolo takto prerobene kazdy den sme tam skoro boli :-) na bicykloch po hrádzi :-) z nábrežnej tak mi to je aj bližšie vieš :-) mam na to spomienky a tak aj ked to inak vyzera teraz :)
Odpovedať
fotograf - jednoznacne Lubos Borik zo Surian (www.lubosborik.sk). Pozri si na stranke jeho fotky, ja som na rit padla z nich :-)
Odpovedať
@nanika09 Ahoj, nie nezrušili je prestahovany, ale v žiadnom pripade neodporučam. Mam len veľmi zle skusenosti.
Odpovedať
@katka525 no uz som tam bola a veru nechcela by som odtial saty ani zadarmo.Hrozny pristup 8-( A ty mas ake skusenosti?
Odpovedať
@nanika09 neskôr som zistila že si to už dávnejšie pisala. Ja mám takú skúsenosť že šaty ktoré som rezervovala a mala som ich mat prvá teda nové tak týždeň pred svadbu som zistila že boli už viac krát použité a boli mi krátke a strašne Vyprate. A chceli mi nahovoriť že ich museli vybrať lebo na ne sada predsa prach.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste hľadali výzdobu na vašu svadbu tak si môžete pozrieť referencie a fotky na MS-pro alebo na web stránke. Možno sa vám zapáči naša výzdoba a budeme môcť spolupracovať. Viem že nie je ľahké rozhodovanie, veľa neviest sa pýta aké to bude? dobre to bude? dobrú farbu sme si vybrali?Atd.... Preto vám rada pripravím prezentáciu u nás v štúdiu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte žienky, hľadáme miesto na svadbu v NZ pre 100-120 ľudí, aké je to v hotelovej akadémii? Pomestili by sme sa tam? Viete mi prípadne niečo poradiť?
Odpovedať
@matulienab Ako je to v hotelovej neviem, ale 100-120 sa mesti v restauracii Berek. Krasne prostredie aj prijemny pristup vedenia. Povodne sme planovali svadbu tam, ale kvoli ubytovaniu sme sa museli rozhodnut pre Nitru. Odporucam, aby si sa tam zasla pozriet.
Odpovedať
@zuzu83zuzu Ďakujem za tip, nevieš ako je to tam s cenami? Môže sa niečo priniesť, alebo sa musí všetko brať od nich?
Odpovedať
@matulienab alkohol musis brat od nich, akurat vino mozes mat svoje, ale vtedy tusim platis "korkovne", plus zakusky svoje,ale tam je poplatok za chladiarensky box. Ak chces, posli mi mail, poslem ti navrhu rozpoctu, ktory mi vypracovali
Odpovedať
Boli sme pozrieť v hotelovej akadémii, pomestíme sa tam, majú to prerobené. V jednej miestnosti budú stoly a v prerobenej telocvnični hneď vedľa sa bude tancovať, čo ma milo prekvapilo je, že tá miestnosť, kde budú stoly má klimatizáciu, o cene ani nehovorím a boli veľmi milí a ochotní. Ďakujem zuzu83zuzu, že si napísala :-) Všetko dobré
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte som tu nová, ale svadbu riešíme už pár mesiacov. Dnes som bola vyskúšať 3 svadobné šaty, fotky nemám lebo nechcem aby náhodou môj drahý našiel fotky v pc, je šikovný také veci. ... tie pravé šaty som nenašla.Zajtra mám stretavku z aranžerkou ideme dohodnúť výzdobu,pripravia nám aj ukážkovú výzdobu som veľmi zvedavá, hlavne na ten prvý dojem. Svadba bude vonku pod stanom. Bude nás cca 80-100 osôb.Dúfam že bude dobré počasie :-N .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ukážková výzdoba dopadlo perfekne,už teraz som veľmi spokojná.Krasne farby a veľký výber za dobrú cenu. Budeme mať kráľovskú modrú farbu a biele kvety vo vysokých váz. Ak by chcel niekto kontakt na aranžerku rada napíšem do ip. Nevie niekto kde by som mohla objednať domáce zákusky.? :-p
Odpovedať
nemali ste niekto v šuranoch v lipe svadbu ? ak hej nejake info dosprávy ? budem v dacna :)
Odpovedať
@nikushka2521 ahoj, my sme mali..no je to už pár rôčkov... :) v 2006 ..a bolo tam super.. :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@lorieta321 ahoj,a kde budete mat svadbu? my teiz planujeme tento rok v juni svadbu, takisto vonku pod stanom a uz teraz sa modlim za dobre pocasie.. odkial mate stan ? a mozes mi poslat kontakt na aranzerku s ktrou si sa stretla? ja uz mam nieco povymyslane, co chceme v ramci vyzdoby, ale rada by som sa poradila aj s nejakym odbornikom:) dakujem ti pekne za odpoved..
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@weeroni. a kde budete mat vy svadbu??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj děvčata :) nějaká nevěsta na rok 2015 v okolí Nových Zámků? Jsem sice z Brna, ale přítel z NZ a brát se budeme někde tam, jen musíme vymyslet místo, takže budu všechno organizovat na dálku. Pomohlo by mi, kdybyste se semnou podělily o svoje poznatky. Kde budete mít hostinu, jestli máte nějakou šikovnou kadeřnici atak. Svatbu chceme v kostele, ale přítele moc neláká velký kostel, kam chodíval od malička, asi by radši něco slavnostnějšího, možná někde okolí NZ.
Odpovedať
@zuzu83zuzu Mohla bych Tě poprosit a propočet z restaurace Berek na email: NZodiova@seznam.cz děkuji :)
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že som našla túto tému 8-) veľmi mi to pomôže
Odpovedať
jeeej "moja"-Vaša téma má už 111 stráán... :D :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, chcela by som sa opýtať, či ste niektorá mala svadbu v reštaurácii Spirit???
Odpovedať
Ahojte nevestičky, potrebovala by som poradiť... Väčšinu vecí mám už zariadenú, chýba mi len kameraman a hudba, ale nechcem DJ, ale živú hudbu.... Ale pokiaľ je možné, tak by bolo dobré, aby vedeli aj po maďarsky... Vedeli by ste mi niečo doporučiť... ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@trdielko149 vies mi prosim ta dat kontakt na tu pani cukrarku z dvorov? Dakujem pekne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Vie mi niekto poradit lacne zakusky a svadobnu tortu zo surian alebo nz alebo okolitych dedin?
Odpovedať
@janahu01 za tú cenu by som čakala viacej....je predražený....ja teda nie som z neho veľmi nadšená a videla som aj krajšie zábery...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte..neviete mi niektorá poradiť ohľadom zákuskov na svadbu..nechcem klasiku ale skor nieco originalne..nepoznate niekoho?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte dievčatá... chceli by sme svadbu niekedy v july 2018. no zatial zbieram informacie...viete mi napisat,ze z okolia NZ ktorý fotograf je super aj cenovo aj ponukovo aj fotkami a tiez aj kameraman...a tiez dievčence...ktora ste mali svadbu pod stanom..odkial ste mali stan, pocasie ked sa pokazi plan B a tiez ostatne veci ako miesto,osvetlenie, chladnicka,jedlo..ako ste to mali vymyslene, vybavene...ja by som chcela vyzdobu nieco ako slnecnice..zboznujem ich..ale fakt zacinam mat stresy z toho celeho a pritom je to len vo faze vymyslania co a ako....kolko vas vysla cela svadba cakom praskom cca na 65ludi... dakujem za pomoc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@wewe14071990 ahoj ako si postupila :) co mate uz vybavene??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?