Nevesty z Nových Zámkov a okolia

6. jún 201932980
  • Ahojte. Tak my sme si zmysleli pred 3 dňami že sa vezmeme (bo sme spolu už dlho-predlho) a dnes som už dohodla aj termín 😃 Netušila som že to pojde tak rychlo 😃 No nič, neviete mi poradiť nejakého dobrého kameramana??? A hudbu ... tie ktoré to máte už za sebou, aj ked veľa vás tu asi nebude, skôr tie čo to majú pred sebou 🙂 Svadba bude v Šuranoch. Ďakujem

• @ewinecka  -potrebuješ len napuštať balony z heliumom?Lebo vieme zabezpečiť balonovú výzdobu,pozri si našu galeriu medzi profesionali Nz.

• @majka315  v suranoch mate dj cukiho, u mna cista spokojnost 😃 kukni si na jeho stranke svadbu 03.03.2012

• Sponzor fóra
  • kameraman je dobry aj z Palarikova. Ale neviem kolko financií máš nachytaných, lebo ak sa pozbierajú všetky výdavky, tak to bude slušná sumička.

• Ahojte ! Je tu tá nevesta ktorá bude mať svadbu v Berku 5 Mája?

• baby neviete co je so salonom sofia elegant oproti gymnaziu?Lebo tam je akosi prazdno,ci zrusili alebo sa len prestahovali?

• ahojte dievcata, nemali ste niektora na svadbe dj szomiho z kolarova? neviem najst ziadne referencie, dik 🙂

• @nanika09  hmm ja som tam bola asi pred mesiacom skúšať šaty....žeby ho fakt zrušili?? vtedy tomu nič nenasvedčovalo

• @nienna  volala som tam a vraj sa prestahovali

• Ahojte baby, neviete mi niekto poradit starejsieho z Komárna, alebo okolia najlepsie takeho kt. vie aj po madarsky aj po slovensky, alebo aspon po slovenksky? som uplne bezradna, nikto mi nevie odporucat cloveka... 😞

• @ildici12  
    Ing. Emil Tóth, starejší Emil, je celkom fajn.

• @natalia346  ahoj vdaka moc, a on cestuje v ramci celeho slovenska? lebo co som kukala stranky, bol starejsim aj v ilave, dubnici nad vahom, co je celkom daleko od KN. A nemas nanaňho nahodou kontakt? vdaka 🙂 🙂

• nevedel by este niekto poradit nejakeho starejsieho v KN a okoli, nakolko ten &emil toth co som nanho dostala kontakt ma stale vypnuty telefon. pripadne niekto mi este nevie nanho dat kontakt? dakujeeem

• Ahojte. Ak ma daktora zaujem o profesionalnu vizaz, rada poslem svoje referencie do IP.. Tiez fotografa. Referencie IP. Budete urcite spokojne 🙂

• Ak si už teraz rezervujete výzdobu na rok 2013 tak získáte 10% zlavu. Na mesiace november, december, január a február ponúkame výzdobu za 2,30 na osobu 🙂

• Sponzor fóra
  • baby nemali ste niektorá svadbu v reštaurácii SPIRIT na G. Bethlena v NZ? alebo neviete o niekom?

• Babenky viem, že je to mimo tému, ale neviete mi poradiť v NZ alebo okolí nejakú menšiu sálu (na 30 ludí) na rodinnú oslavu kde to nie je drahé? Chcela by som manželovi spraviť prekvapenie na 30-te narodeniny, ale neviem kde....Ďakujeeeeem

• @claudibaby  Moj ujo mal oslavu 60ky v Perle, je to hned oproti starej nemocnice, na poschodi...ale ja som nebola, cize ti neviem povedat z vlastnej skusenosti ako varia, ani to, ako to tam vyzera...ale bolo ich okolo 30 a zevraj boli spokojni.

• Kocky, mna porazi z toho...stale nieco vybavujem a stale nic nemam.... neviem akeho fotografa, jeden je drahy, dalsi daleko alebo obsadeny....a hudba ani nevravim. Neviete nieco o Dj Minovi?

• @olinka11  skus dj Čuky.. a fotografa, hmmm. to je ťažké, ono nieje lahké nájsť dobrého a lacného fotografa.... videla som aj tu nejaké fotky podla mna dost amatérske a kebyže to mi ostane ako pamiatka zo svadby tak asi dost plačem.. 😒 .

• @olinka11  my budeme mať DJ Marco, fotiť nás bude Zuzana Kapišinská...

@miminnka  pravdu máš, niektoré fotky strašne amatérske, by som chcela vedieť, koľko si pýtajú za to...my napr.nebudeme mať kameramana, radšej kvalitné fotky 😉

• Ahojte babenky, neviete mi poradiť nejakú dobrú cukráreň, alebo kde pečú chuťovo výborné zákusky za rozumnú cenu?

• Ahojte.. neviete kde je dobre urobit svadobnú hostinu? prosím poradte mi strasne som chcela v berku ale je to tam strasne drahé ale super varia aj ten pristup je zevraj dobry.... a drahému sa v grande nepáči poradte mi nieco prosím dakujem 🙂

• @domi187  a koľko chceš mať ľudí? Aj v Spirite je to podľa mňa pekné...ale keby sa mám rozhodnúť pre svadbu v Nových Zámkoch, tak by to asi vyhral Berk 😉

• Ani neviem kde je ten spirit 😃 no ja viem berek je naj.. ale je strašne drahý ..... no
     nieviem max 60 alebo tak....

• @domi187  http://www.spiritnz.eu/kontakt.html tak neviem aký máte rozpočet, skús si spraviť prehľad, kde by sa Vám páčilo, nech Vám spravia predbežné ponuky 😉 My sa niekedy chodíme do Spiritu najesť a varia tiež veľmi dobre, aj personál je milý a ochotný 🙂

• neviem nepoznam to tam... uvydime pobehame to tu s drahým a vybereme nieco 🙂 dakujem

• @domi187   Ahoj,

skúste hotel Leonor v Kolárove, tam zabezpečia aj výborného fotografa, aj DJ, výzdobu, vlastne všetko, čo len potrebujete a ceny majú primerané, za sálu napr. nepýtajú nič

• @akirama   Ahoj už sme zajednali ten berek je tam prenadherne 🙂) a nechce sa nam cestovat do kolarova povodne som chcela tam inak ale zmenilo sa to toto je lepsie 🙂 aspon pre nas Ďakujem 🙂

• @domi187  super, tak predsa len to vyhral berek 🙂 určite budeš spokojná 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov