Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky coze mate tu nove? necitam uz vsetko nakolko mam vyse pol roka po svadbe joj ci mi to len chyba cela ta priprava :-) co sa coko fontany tyka suhlasim s @marinapoly my sme mali vela deticiek na svadbe az 11 a vacsinou malinke cize si neviem dost predstavit tu fontanku pri nich a muffinky su velmi dobra zelezitost ;-) sice svadba bola v teplucku a ovocie s cokoladkou by bolo fajn ale aj tak ..my uz mame dcerku na svadbe mala 21 mesiacov takze neviem si to predstavit ako by som vyzerala namiesto kremovych siat by som mala tmavohnede :-D @ewinecka to ma mrzi ze sa takto skupina zachovala poznam ich tvorbu hrali na 1 plese kde sme boli a hrali dobre ale kedze ja som mala pana Raceka nedam na neho dopustit vsetko co sme mu povedali splnil a zabava bola proste skvela ... este poznam jedneho DJ ale neviem ako hra len si ho chvalia ti z nasho okolia ktorym robil svadbu ale ja som ho nezazila a chvali si ho aj nasa aranzerka Majka Leboova co nam zdobila miestnost no uzasna zenska s lepsim pristupom som sa ani nestretla mne vyhovovalo ze sa mi ozvala kedze nie som z tohto kraja ..ale neviem si spomenut na jeho meno po nete vykutram a napisem ti :-D
Odpovedať
@silvitscha To nič, v pohode, od toho je tu toto fórum aby sa diskutovalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahoj baby, včera som postrehla na FB, od jednej velmi šikovnej firmy pretty wedding, ze pre nevesty,ktore majú svadbu v aprili majú zaujimavu ponuku. ak potrebujete link na nich tak poslem do IP. ja nemam v aprili svabu, ale ak som pomohla tak som rada emoticon robia krásne a majú velmi dobre ceny. Sú z Nr kraja napiste do IP ak potrebujete link este jedna vec vyhlasili nejakú sutaz o 100 eurovu poukazku na vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka a Peta Hnata si sa nepytala ci ma volno? dobru cenu mi ponukol :)
Odpovedať
@renitri vies co nakoniec budeme mat ineho dj, a nepytali sme sa ho, ja ho osobne inak poznam ale na svadbu asi niee neviem ako na sestrinej, viem ze to bolo uz davno, ale no nepacil sa mi..a prioritne sme chceli kapelu, potom uz sme pozerali po dj takych co vieme, ze sa nam pacia ale uz mali obsadene.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,potrebovala by som kontakt na nejakeho dobreho dj.čuky,racek,sladek maju uz obsadene a som zufala.svadbu budem mat 5 maja.
Odpovedať
@stanulik drzim ti palce aby si niekoho nasla, tento termin je dost vychyteny, my mame nakoniec dj roberta ak by si chcela mozem ti poslat kontakt, avsak neviem vobec ako hra:))
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ti velmi pekne ,budem rada ak mi posles kontak.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka aspon ze ste niekoho nasli teda :) No dufam, ze ja budem spokojna..Hlavne aby pustal dobre pesnicky.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@barrakka Vola sa Peto Hnat. ak chces viac info, napis, poslem ti do spravy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
v Nových Zámkoch je obchod kde majú organzu za super ceny , a majú aj pekne balóny obchod sa vola coolparty :-)
Odpovedať
Ahojte, nevesty. Tak sa musím pochváliť, bola som v Inchebe na výstave a išla som sa tam len pokukať a prípadne topánky pozrieť, lebo som čakala, že tam toho veľa nebude. A ani nebolo, až na to, že som si našla svadobné šaty :) Prvé, čo som skúšala a boli super a za super cenu aj so všetkým vrátane prinesenia a odnesenia (sú z TN). Ale stále nemôžem nájsť kozmetičku v NZ, ktorá robí decentné a elegantné líčenie a ešte manikérku. Poraďte prosím.
Odpovedať
@luna11 ahoj na kozmeticku ti urcite odprucam ako vsetkym pisem:)lydku mytnikovu, ona robi velmi krasne, mozes su ju najst, ma stranku, spolupr. s kozmet. gosh:) a co sa tyka manikerky tak to ti vobec neviem poradit, aj ja by som potrebovala niekoho, takze ak mate tipy baby tak poslite niekoho v NZ plisss pap
Odpovedať
Profilova fotka
Zhanam kameramana v NZ..pomozte...
Odpovedať
ewi, dakujem, ale lydia ma na nas termin uz plno... takze baby, prosim, ak poznate niekoho ineho,dajte vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
@luna11 presne takto som dnes dopadla aj ja :) aj keď mám už jedny šaty kúpené, bola som v NR na výstave a zajednala som si tiež z TN - zo salónu Zoya. Tie kúpené pôjdu teda do bazáru. Na budúcu nedeľu bude veľtrh aj v NZ, tak som zvedavá, či tam bude niečo zaujímavé a či sa budú dať aj skúšať šaty a čo sa tam bude dať zohnať.
Odpovedať
neviete mi náhodou poradiť nejakého starejšieho z okolia NZ, Vráble prípadne NR?
Odpovedať
@ewinecka Ahoj. poznam vizazistku, kadernicku v 1. Je to lydkina kamaratka Zuzla Molnarova. Pracuje v salone DIVA na bernolak.namesti.. ako je kruhovy objhazd pri bernolakovom parku, smer na nitriansku cestu.. po lavej strane... od kruhaca je predaj nabytku, potom nejaky bazar a tak DIVA..su aj na FB. Robia tam aj nechty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby poznate prosim vas nejakeho starejsieho okrem Raceka v okoli Novych ZAmkov? Prosim uz som zufala...
Odpovedať
@as2803 ahoj vdaka no kadernicku uz mam,no tie nechty mozno, vdaka.
Odpovedať
@as2803 Ďakujem za kontakt, objednala som sa u Zuzky. Ak líčí tak pekne ako Lydka, tak budem spokojná :) A možno tam skúsim aj nechty.
Odpovedať
Čo máte inak nové nevesty? Ako pokračujú prípravy? My začíname zháňať oblek pre ženích a moje popolnočné šaty.
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Nemate skusenosti s panom kameramanom Szilagyim?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence - tak som tu nova a hlasim svadbu asi 8-) 1.9.2012 - dnes sme to zacali riesit s drahym a ze tento datum je fajn - to si mozno aj pamatat bude :-D . Takze zacinam hladat inspiracie a hlavne miesto. Nepozna niekto dobre miesto - zahradu, malu zahradnu krcmicku ci nieco tomu podobne. Chcela by som to robit ako garden party - grilovacku. Proste nieco netradicne!
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam vsetkym prajem aby aj vasa svadba dopadla tak dobre ako nasa!!!!! :-*
Odpovedať
@tatarida Blahoželám, prajem Vám všetko len to naj naj na spoločnej ceste životom a aby Vaša láska nikdy nevychladla!!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?