Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
to tych kameramanov z okolia NZ, NR je naozaj tak malo...?
Odpovedať
Profilova fotka
no viac ako malo :))) ja som sa nakoniec rozhodla investovat do krasnych fotografii ako do kameramana, su velmi drahy, a co ja viem, mam doma stuzkovu, co som videla raz, a od vtedy je v sufliku, no ale tak mozno to este zvazime doma s mojim chlapom, lebo zas jemu sa pacia tie video klipy, ale aby sme zas mali doma sediet 2 hodiny pred nasou svadbou? no to nas asi bavit nebude...mali by to kameramani zvazit a urobit len balik, pre tych co by chceli iba videopklip ;)))
Odpovedať
@marinapoly zato ja by som sa vedela kukat na nasu svadbu cele dni :-D .Sice este ziadna nebola,ale uz sa vidim ako budem horiet nedockavostou aby som mohla cumiet video :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 ;) ja sa radsej budem valat s mangelom v posteli kde nam nad nou bude vysiet fajnova fotecka z nasej svadby a pracovat na potomkoch :))) ale tak jasne, kazdy ako mu financny rozpocet dovoli a ako sa mu podari najst toho spravneho kameramana
Odpovedať
@marinapoly dobry napad ;-) .My uz potomka mame,tak ostaneme pri pozerani videa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 tak tomu rozumiem potom ;))))
Odpovedať
halooo nikto nic neplanuje???Nejak to tu stichlo.Dneska som isla okolo sv. salona michell a maju tam vypisane,ze saty aj predavaju.Neviete zhruba za kolko?Inak maju velmi pekne,aj vo vyklade.Aj tie spolocenske su pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 mne sa zda ze cca 300, nepamatam sa uz presne..... ale viem ze nebol velky rozdiel medzi pozicovnym a cenou ...mozno 100 eur.......mozes si tam vyskusat tie co maju a ak ich chces kupit tak ti donesu nove!
Odpovedať
@tatarida to fakt,no to je dobra cena.Aj keby to bolo 500,za kupu by som tolko dala.Aj si bola vnutri pokukat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi niektora poradit, nejaku dobru a nie moc drahu manikerku v Zamkoch? Moja manikerka sa odstahovala a teraz hladam nahradu. Tak na denne nosenie. Dakujem
Odpovedať
Ahojte, neviete mi poradit nejakeho dobreho fotografa/fku a kameramana v okoli NZ? Dakujem
Odpovedať
@ladyjh Ahoj, mohla by si mi do IP poslat kontakt na kameramana Martina Molnara? Ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nanika09 ja som tam skusala, ale ten vyber tam nieje az taky velky...... teda co sa svadobnych tyka! inde je ten vyber predsa len o inom.....
Odpovedať
@tatarida asi hej,lebo vcera som nakukla dnu cez vyklad a fakt tam toho vela nebolo :-| . A zvonka to vyzera byt celkom velke.Este sa ta chcem opytat,ako to je so skuskou ucesu?Ci ti tam urobi len jeden uces.Lebo ja mam tak riedke vlasy ze neviem si vybrat jeden uces.Najlepsie by bolo vyskusat aspon dva,ale potom ta suma :-N No ja som znova videla nove video svadby,kde bol dj cuki a bol uplne super.Hrozne sa mi lubia tie pesnicky,co pustal.Skoda,lebo chcem aj starejsieho takze radsej asi budem mat toho pana ktori robi aj dj-ja aj starejsieho.Nenapada mi meno
Odpovedať
ahojte baby, nemate skusenosti s dj roberto?uz sme zufali momentalne, vsetci dj maju obsadeneee:(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 asi raceka myslis :-) v michelli maju aj viacej cisiel z jednych siat, ale napr. mne vedeli dat odskusat len 3 :-/ ja som na skuske ucesu nebola, vyuzila som silvester a kedze mam kratke vlasy vela moznosti ako ich upravit nieje.... takze z toho vzislo to, co je na foto...este uvazujem nad mensou upravou ale asi to budeme riesit operativne :-) ja som nechcela starejsieho a ani kapelu, lebo sa vieme dost rozblaznit s mojim "muzom" a nieje nic horsie ako ked kapela prestane spievat, lebo oni maju naplanovanu prestavku..... tak mi pri tychto podmienkach a nasej lokalite vysiel jednoznacne cuki, a teda asi spravny vyber podla tvojho hodnotenia a nasej silvestrovskej zabavy :-)
Odpovedať
@tatarida hej racek.Dufam ze hra take pesnicky ako cuki.Ak sa ti lubia pesnicky typicke pre svadbu,tak budes spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 chvalia aj jeho, tak snad hra :-) nam sa pacia obom, je tam par ludi, ktori isto budu frflat ale su okaslani.....aj tak vsetkym nevyhovies :-D a spisujem aj taky minizoznamik pesniciek tipu dlouha noc od Vondrackovej...co ja teda tiez nemusim moc :-) tak ak sa ho bude drzat tak bude vsetko ok, pripadne ak si niekto bude vyslovene zelat taku pesnicku ja to tu chvilku prezijem :-)
Odpovedať
@zzzuzkaa no ved prave, vcera som im dala a tiez im napisem este co si o nich myslim a este si dobre pozriem tu zmluvu a popytam sa na to u nas v praci ci je to pravne ok, neviem ci to tam nemaju vsak osetrene pravne.tiez som napisala do fora ohladne nich aby ked si ich niekto na tejto stranke vyhlada, precital si tuto negativnu skusenost. neskutocne, neviem naco sme s nimi mali davno stretnutie a vsetko, platili zalohu...su trapni toto spravit.nemam slov fakt, este su aj dobre drahy.
Odpovedať
@tatarida tak akurat tu pesnicku Dlouha noc hral a myslim ze na obidvoch svadbach som ju pocula. @ewinecka a ktora to ze bola kapela?
Odpovedať
@nanika09 Alfa band sa vola:)
Odpovedať
@ewinecka tak to sa teda zachovali ako "ozajstny profesionali" 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika09 ved prave preto to spisujem :-D
Odpovedať
@gabikaaaaa Som zo Štúrova a som svadobný fotograf...môžem Vám pomôcť?Juraj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte viete mi poradit prosim vas kde zozeniem cokoladovu fontanu na prenajom alebo na predaj niekde v okoli nz alebo priamo v nz :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sandra1201 maju ju aj v nay, a myslis, ze ju potrebujes? ja som ju zrusila. lebo zababrat si saty nechcem, budeme mat dost deti na svadbe a tie tiez nechcem aby sa mi zababrali a potom vsetko zaspinili a tak sme to vyriesili tak, ze si radsej dame urobit mafinky a rozne male cokoladky na stol a ovocie macane v cokolade. vyzera to elegantnejsie a hlavne je to praktickejsie
Odpovedať
@claudibaby na moj termin je sice martin obsadeny, ale ked som s nim komunikovala, cena zdaleka nebola 1500 :-) bolo to okolo 300 podla toho v akom rozsahu chcete fotenie. kukni na jeho stranku, ma tam cennik.
Odpovedať
@silvitscha tých 1500 to nebolo myslené na Martina, ale na jedného vychýreného kameramana!!!!
Odpovedať
@claudibaby aha fakt, prehliadla som meno, prepac :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?