Nevesty z Nových Zámkov a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce ale samozrejme aj tie,co ste uz boli nevesetami z okolia Novych Zamkov. Ja by som sa tiez mala vydavat v okoli NZ, ale kedze zijem v Ba vobec nemam prehlad. Nemohli by ste mi poradit, fotografa, kameramana, salu ale aj dobru hudbu? Pocula som, ze jeden dobry DJ je v Banove,neviete mi dat nejake referencie?? vopred Vam vsetkym dakujem veeelmi pekne Z.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka inak baby svadobne topanky maju v nz v takej malej obovi, ked idete od zamcanu smerom dole, po pravej strane, skoro az na konci...netusim ako sa to vola, je to taka mala obuv, uz je tam asi sto rokov a vo vyklade su topanky! ja som si kupila v cinskom za 13eur vysoke pre pokoj v rodine, lebo do mna vsetci pindali ze mam len nizke :-D
Odpovedať
@annamarii My sme boli nie raz v Bereku, však nakoniec tam budeme mať aj svadbu, ale neraz som ich počula hrať a bohužiaľ mám veľmi náročný hudobný sluch a samozrejme nie sme každý rovnaký, ale ako vidím, nie som sama, komu sa konkrétne jej spev nepáči...takže asi tak, ale v pohode, môj názor!!!
Odpovedať
@ewinecka Ahoj, pozerala som ich na nete, bohužiaľ neviem sa rozhodnúť, oni spievajú modernú hudbu a nakoľko z klasicky svadobných piesní tam nemajú skoro nič, tak neviem čo mám robiť, ale hlasy majú pekné....takže uvidíme....
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby no veru nie si sama :-D ale fakt je to tak, ze kazdemu sa paci nieco ine, bola som na svadbe kde hrali, zenich s nevestou boli absolutne spokojni!!!!! hrali vacsinou madarske a kedze sme podaktori tie piesne nepoznali tak to trosinku stagnovalo..... my to radsej riskneme s DJom :-)
Odpovedať
@tatarida He he, my zase dosť tiahneme na maďarskú stranu, veď koniec koncov, ja som tam aj žila, ale žeby vedeli spievať aspoň po maďarsky tak to už vôbec nemôžem povedať...jej hlas je strašne hrubý a nehodí sa na väčšinu piesní ak človek pozná originál....aj ja som to pôvodne chcela riskovať s DJom, ale drahý nechce o tom ani počuť... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby ja viem po madarsky od malicka ale veru 80% tych piesni som v zivote nepocula...... no my to veru skusime, dj zahra cokolvek a ziadne nutene prestavky v najlepsom nebudu :-D nenavidim ked je plny parket a zrazu sorry prestavka.....
Odpovedať
@tatarida No veď práve, to je presne to, čoho som sa ja bála a aj bojím, ale tak plán aspoň doteraz je že bude živá kapela a jeden spevák, takže prestávka nehrozí, vkuse bude živá hudba....dúfam, že sa mi to podarí dať dokopy a ak nie, možno dám aj dj-ja...neviem, uvidím, totižto chceli sme Sládečka ale ten mal už obsadené a nič lepšieho som zatiaľ nenašľa ani podľa referencií, ktoré by sa dj týkali....
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby ja som skusala komunikovat s racekom, ale po prvom maili som skoncila.... tak som skusila Čukiho, tam sa mi pacil pristup od prvej chvile, tak sme isli na stretko, pustil nam dvdcko z nejakej svadby kde hral a mojmo draheho len tak mykalo od prvej chvile.... tak bolo rozhodnute :-)
Odpovedať
@tatarida S Rácekom som komunikovala aj ja bolo to vyše roka pred našou svadbou a už bol obsadený a potom som skoro padla z nôh takže nič, potom to bol Sládeček aj ten obsadený a potom som to vzdala....
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby no vies majove terminy..... ja to mam o to jednoduchsie, skoro nikto sa nechce vydavat na zaciatku marca :-D
Odpovedať
Ahojte baby....tie ktoré už máte po svadbe, mali ste niektorá svadbu v NZ v Bereku??????
Odpovedať
Profilova fotka
no co je slecny spime???? nikto nic nechysta????? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nuz vyzera to tak:)ale nie je tu celkom malo bab sa mi zda a aj malo reakcii:)ale ked sme pritom neviete poradit niejake fakt dobre kvetinarstvo v nz?
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka no tak skoro asi ziadna svadba nebude..mozno az vo februari sa to zas rozbehne..... a to fakt dobre kvetinarstvo by sa teda zislo aj mne!!!! este zakusky dobojovat a zostane uz len par drobnosti :-)
Odpovedať
@tatarida jaj kedze nie som priamo z NZ tak nic nepoznam tam:(hm asi dam na niejaky dojem z kvetinarstiev:D my toho este mame kopu co dotiahnut, pokupovat hmm.
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka ja momentalne finisujem s oznamkami, potom pridu na rad pierka ... a tak pomalicky... musime este kupit koselu a kravatu drahemu, nejake to spodne pradlo no a samozrejme doriesit tie zakusky a kvety a v podstate by asi aj bolo hotovo..... vy mate asi o 1,5 mesiaca este viac casu, takze pohodicka asi :-) kolko vas bude???
Odpovedať
@tatarida no nas bude fuu tak asi 80 plus taki ako fotograf, kameraman,kapela..ja si este musim kupit topanky,nausky,nieco zrejme do vlasov,poriesit kvety,kadernicku,niekde kde si dam spravit nechty:(snubenec nema oblek ani koselu ani topanky:(ani obrucky nemame pomoccc a oznamka a par drobnosti do vyzdoby...jaj je toho hrozne moc ale tak od noveho roka sa chceme tomu intenzivnejsie uz venovat, ale tak vpoho len kopu behaciek este bude:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka no u nas to momentalne vyzera tak na...cca 70,,,, a dobre ze hovoris, nausnice nemam ani ja :-)
Odpovedať
@blondiee83 ahoj este sa chcem spytat na nie kadernicky co ste mali, ci ste boli u nich v kadernictve alebo prisli oni ku vam domov?dik
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka My sme sli tam - je to podla mna lepsie z dovodu, ze tam maju poruke vsetko, co by mohli potrebovat - rozne druhy natacok, kuliem, feny, tie bury, ktore ti susia vlasy, atd..a ja som mala aj vizazistku o jednu ulicu dalej, cize to bolo super - u jednej som skoncila, hned som sla k druhej - cize casovy sklz ziadny :-) Inac ako pozeram, tiez to mas asi ako ja, vsetko za posledne dva, tri mesiace - ja som bola taka ista, povedala som si, ze zacnem riesit vsetko po lete, nakoniec to bol koniec septembra az oktober a uplne v pohodicke sme to stihali... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby ahoj ja som mala pred dvomi rokmi svadbu v Bereku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby neviem, či poznáš, my sme mali na svadbe Dušana Čapláka, a ten urobil perfektnú zábavu....
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, ak by ste niekto mali zaujem o kameramana z NZ, ja som mala Martina Molnara - robieva spolu s Racekom, ktory mi ho odporucil a aj dojednal. My sme boli s Martinom velmi spokojni, DVDcko je na jednotku a velmi dobre sa s nim jednalo. Podkladove skladby sme si na DVDcko vybrali sami a Martin ich tam ochotne pridal. Ozaj ho odporucam. Aj cenovo je dobry. Ak chcete viac info, napiste mi IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte potrebovala by som poradit neaku dobru kadernicku,kozmeticku,kvetinarstvo,obchod s obuvou,svadobny salon z nz dakujem :)
Odpovedať
Ahojte nevestičky, ak by som aj ja vám mohla odporučiť, tak čokoládovú fontánu. Veľkú 4 poschodovú s pravou belgickou čokoládou. Moja známa ju prenajíma. My sme ju mali vrelo odporúčam, ak by ste mali záujem, rada doporučím :-)držím vám palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Ahojte, prevažne dámy teda :) Keďže som od mojej milovanej dostal domácu úlohu zohnať fotografa a kameramana, tak by som Vás, ktoré už máte nejaké skúsenosti poprosil o nejaké referencie z okolia Nových Zámkov. Ďakujem a štastný nový rok prajem všetkým.
Odpovedať
@sandra1201 ahojky:)mozem ti poradit dobru vizazistku - Lydku Mytnikovu, ak budes chciet poslem ti kontakt do IP je fakt super, nebudes lutovat, ma aj stranku:)a co sa tyka obuvi tak ja som si kupila svadobne v takom malom obchodiku s talianskou obuvou, neviem aka to je ulica presne ale je tam nablizku pizzeria paladio:)maju tam krasne topanky a zopar aj svadobnych. v salonoch som moc nechodila, ale celkom fayn je te salon oproti gymnazia myslim sophia elegant.
Odpovedať
@tatarida krasne vlasky budes mat, super foto v albume:)mozem sa spytat na kadernicku ktora ta bude cesat?
Odpovedať
Profilova fotka
@ewinecka cesala ma (a aj ma bude :-) ) Ivana Kozáková, má kaderníctvo v hoteli Korzo na 1 poschodi, je to mlada baba, da sa s nou dohodnut, este v zadu to skusime trochu prerobit ale neviem, ci sa nam to podari....nejak sa mojim vlasom nechce rast... @sandra1201 tiez odporucam lidiu mytnikovu, super pristup a krasna praca a suhlasim aj so salonom elegant sophia..jednoznacne maju najkrajsie saty v nz
Odpovedať
baby nemate kontakt na niekde v nz kde napustaju balony heliom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?