Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • boze, povie mi niekto preco mi nechce nahrat ziadne fotky do albumu??? porazi ma z toho, su male, su jpg... a aj tak nic...

hanka: pamatam si tie veresovej saty, lebo teraz jak je v Let´s dance , tak je v casopisoch pofotena a ta krajka na sukni je bud rovnaka, alebo veeelmi podobna aj vsetko ostatne ... pekneeeee

• no u mna je to komplikovanejsie 🙂 mame s manzelom kupeny rozostavany byt v TT, v ktorom sme mali byvat uz posledne vianoce, ale este nie je ani kupelka dokoncena, asi taku rychlost maju stavitelia 😐 stale slubuju, ze uz to bude, ale ked tam ideme pozriet - nedotknute....takze zatial byvame s nasimi, mame dvojgeneracny dom a byvame tam len my dvaja a rodicia, je to v pohode, ale uz by som aj vypadla najradsej do svojho...byvame na dedine, to je super v lete, mam bazen, psa, veget....ale pracujem v BA a dochadzat kazdy den, aj ked mam svoje auto je dost zdlhave....som ale strucna,ze? 😃 😎

• @ljenocka
    a kde budete mat svadbu?

• Sponzor fóra
  • akire
    v Malom Ríme... a vy??

• @ljenocka
    v Ciferi, kedze som odtial 🙂 a nechcela som zo svadby urobit stahovanie, kedze nas bude okolo 60

• akire
    nás bude takmer 70 a stahovanie národov napriek tomu bude 😃 . a však čo, sadneme do busu a za 20 min. sme v Trnave pred Malým Rímom....

• @katrin
    ahoooj 🙂

• Ahoj dievčatá. Ako sa dnes máme? Ja na...... 🙂 Stres, stres.
    Mojej sesternice sa dnes narodilo dievčatko. Mala cisársky rez.

• preco stres, ved je piatok 🙂 my uz cucime kam pojdeme na obed 😵

• ljenocka: a aku si davas robit vyzdobu v malom rime? ja taku smotankovu lebo aj saty mam take do smotankova 🙂

• Hanka ja mám v pondelok štátnice. 😞
    do toho všetkého príprava svadby. Ak sa začnem učiť tak mi zvoní telefón.

• Jej Luci, tak to ti nezavidim, ked si spomeniem, ze by som mala statnice a svadobny osial naraz, tak sa asi nenaucim ani "ˇf" 😬 ...a kam chodis do skoly? 🙂

• Nitra Univerzita Konštantína Filozofa. Študujem vychovávateľstvo. Svadbu mám celú na krku ja lebo drahý nie je slovák. Ešte, že mám rodičov.

• nelly
    ja mám smotanovo - zlatú.... ale robím si ju sama.... tebe ju robia oni?? aj ti všetko dodávajú??

• dominika obeduješ? 😉

• Sponzor fóra
  • baby , ja sa ozvem zachvilku, mam tu este jedneho Itala, ked dotlmocim popisem...
    tearz isiel na wecko...
    hanka : a kde v Tt to mate kupeny ten byt? moj priatel zase stavia v Parnase, akurat sa dokoncila strecha, skridla, ale ja uz mam v hlave kuchynu, kupelnu... zatial byvame na Hlbokej. S mastramia firmami je to na nic, ked to tak pocuvam,, jednemu tam postavili dom o 2 m sirsi!!! jednak mu zapratali pozemok a aj tie naklady navyse za vsetko... no hroza!! potom zmenil firmu.

• Lucia, neucila Ta nieco TOMKOVA ( fakulta techniky pod Zoborom...? taka symposka stihla v okuliaroch, uci technicke prace a materialy...

• Nie. Tam sa to všetko rýchlo mení.

• luci...to ma aj moj otec vystudovane 🙂 drzim palce teda 😉

katrin...no my to nejak nemozeme zmenit, lebo to je investorsky projekt a byty stavia firma a my ich len kupujeme 😐 ...su to nadstavby na Podjavorinskej - inak je to tam krasne tiche a zelene 😵

• Ona je tam uz dlho, len neviem, ci na vychovavatelstve mate take predmety, ja som tam studovala 1-4, ale to boloo davno... promovala som v 99... boze!!!! Inak, je to moja sestra 🙂 😉

• ljenocka: davaju mi servitky, stolu, svitniky, sviecky, take lupienky kvetinove a ikebanu / musim sa ist pozriet lebo maju nejaku novu dostat / 🙂 to vsetko som si vybrala podla katalogu co tam maju 😉

• ďakujem 🙂
    hanka na akej dedine bývaš ak sa smiem spýtať?

• nelly
    a počítala si, čo ťa to vyjde, keď to berieš od nich??
    ja som si poobjednávala cez net - aj organzu, aj lupienky, aj sviečky.... ešte nemám ikebanu na hlavný stôl, ale tú buď teda zoberiem od nich alebo dám urobiť v nejakom kvetinárstve....

• 35 skk na osobu.

• lucka...Siladice, preco? 🤔

• hanka len tak. Nepoznám tam nikoho, prepáč teraz teba.

• nelly
    to neni moc....to aj vrátane ikebany?? tá bude zo živých kvetov, či umelých???
    a nevieš, či majú aj také tie veľké srdcia, ktoré zavesia za mladomanželov?? je tam taký paravan, ktorý vraj prikrývajú a na ňom boli na fotkách pripevnené srdcia, aby to tam nebolo také prázdne......
    inak ja som zvedavá, či mi dovolia v piatok pred svadbou tam prísť a urobiť výzdobu, alebo či im donesiem materiál a urobia to oni....
    no, mala by som sa tam konečne vybrať na konzultáciu.....

• ako Vam závidim tie pripravy, ja ked som sa vydavala, bola som tehotna, bolo to narychlo pre 8 rokmi, vsetko a zorganizovala sup-sup, penazi nebolo moc a dnes su aj saty zase o moc krajsie aj sluzby okolo toho... my sme mali vsetko take svojpomocne... a aj tak po 2,5 roku to vyslo navnivoc, a moi muz od nas odisiel, mala nemala ani 2 roky....

lucia: aj ja som rodila cisarskym... neodporucam, to zozavovanie potom je neporovnatelne horsie , nez ked rodite normalne a z epiduralkou som nic necitila, mohla som ist aj na discoteku tancovat... akurat mi nepomohla, ked som aj tak nakoniec musela ist na cisarsky...

• musim ist makat, hned sa vratim 🙂

• este nejsom na obede.. ale pojdem uz lebo sa mi hlava toci...
    nebola som tu, bo som zakladala nejake veci.... 😐 boze, nech su uz aspon 4 hodinyyyyyy !!!! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...