Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • bola som tam, tam je super... aj teraz by som tam radsej chodila ako do No1

• hanka,
    chodila som na spinnig v BA, takže o TT neviem... ale myslím, že určite sa niekde aj v TT dá ísť. Len treba nájsť.....

• hura, konecne sme skoncili,... za tu chvilu je tu poriadna debata, aj tema sa zmenila.. aj ja chudnem. Niesom tucna, ale v bedracoch mi pretrca nejako brusko... sa mam pri mojom trnavakovi dobre, tak priberam... zacala som cvicit aj doma podla ZOry ,ale sama sa neviem donutit... a zatial byvam na dedine, tak je problem niekde dochadzat, a vsade sa vozim autom, tak sa cele dni nehybem... ale hovorim si, ze ked uz budem v TT , tak budem chodit, len neviem kde.. minule som si vsimla nieco vedla Stadiona a aj na druzbe vedla skoly je pod cinzakom priestor na earobic, vraj tam chodila aj Dankova byvala zena, tak hadam to tam este funguje..

• Sponzor fóra
  • hm podla stranky to vyzera, ze tam maju stale plne...a ako je to sao spinningom...ked tam pridem na hodinu a v zivote som tam nebola a budu tam ludia, co na to chodia 10 rokov, chytim sa? budem vediet, co treba robit? 🤔

• Dominika, v akej banke robis, nie v TB?

• v TT v tom team aerobiku byva spinning na profesionalnej urovni, mavaju tam aj celodenne maratony....takze tam sa oplati..

@katrin
    robim v CSOB..

• Dominika
    Aha.. lebo ja mam TB... Csob ma ex-manzel, 😃 . Dnes som inak mala ist do TT, ale mala ma vystupenie a okrem toho moj drahy ma nejaku akciu v Seredi... tak budem sama 😞disappointed:(((((((( teda s dcerou.... ale mozno dojdem zajtra, ak on nedojde za mnou.. sa mu nechce, bo chce ist zajtra na stavbu.. ach jo..

• hanka
    bývajú aj začiatočnícke hodiny.... a vlastne na spinningu ide o výdrž. tam to nie je ako aerobic, že musíš vedieť kroky a tak... .tam sadneš na bike a jedeš... najprv nebudeš vládať, budeš si jednoducho dávať nižšie záťaže a postupom času sa určite vyrovnáš aj tým ostatným.....
    a určite tam nechodia stále tí istí ľudia, ktorí sú už "profesionáli"... určite tam z času na čas zavíta i nováčik....
    predcvičovateľ/ka by ti mala povedať pár základných vecí - ako si nastaviť bicykel, ako zabrzdiť, ako si správne sadnúť ako správne šlapať, aby si si neničila kĺby a tak.....
    určite teda povedz jej alebo jemu na začiatku, že si tam prvýkrát....určite ti pomôže...

• paci sa mi tam ta hodina co je 40 min.spinning + 30 min. body toning...ale pisu v diskusii, ze to byva stale plne...tak neviem... 😐

• kto pojde dnes o 18-tej na pilates?? 😃 nehlaaaaaasta sa vsetky.. 😃 mna hrozne boli chrbat..potrebovala by som to... a je to na celkovu rovnovahu organizmu dobre..

• hanka
    na spinnig sa takmer všade treba objednávať skôr... niekedy aj týždeň dopredu....
    je to síce blbé, ale aspoň to človeka prinúti tam ísť, lebo už to máš objednané 🙂

• jo jo, na spinningu byva kvantum ludi, ktori tam pravidelne chodia...

• ja by som na ten pilates isla, aspon by sme sa zoznamili 🙂, ale nie som dnes v TT... ale nebuduce by som sla... a byva to niekedy aj v sobotu?

• nie v sobotu byva napriklad Hatha-joga alebo interval body-work...
    pilates byva utorok stvrtok a piatok.
    no na tu jogu by som tiez rada isla...

• Sponzor fóra
  • ja zase skor nie v sobotu....lebo cez tyzden sa stavim z prace, v sobotu budem radsej doma...musim este niekde vynurat nejake procedury proti celulitide... 😛

• hanka, proti celulitide ti procedury nie naisto pomozu a ked ano vyhodis za to strasne prachy... lepsie je mat pravidelny pohyb a zbavis sa jej. takze, pojdes so mnou cvicit 😃

• lucia, si tu este ? akej narodnosti - z akeho statu je tvoj manzel, ked nie je slovak. ja som vyse dvoch rokov chodila s jednym Talianom, ale nedopadlo to podla ocakavania...

• Dominika.. kamoska chodievala jeden cas na myostimularory a malo to velky efekt na stehnach, a teraz chodi na bicykel hodinu a hovorila, ze schudla za 3 tazdne asi 3-4 cm na kazdom stehne... ja som tiez chudam ale celulitidu mam .. ale to je asi aj genovo, - nie asi, ale urcite. ma ju aj mama aj segry a to mam segru fakt kocu, 43 rocnu, stihlu po 3 detoch ako prutik,...

• ved ja viem, ze by som jej pomohla pohybom,a le doplnkovo by som si dala aj nejaky relax nejakou masazou, alebo bahnom alebo cim...moja kozna to inak ma v ponuke, zevraj to pomaha, ale su to paradne palky veru...musim k nej zabehnut 🙂

• no jo, dolezite je mat aj nejaky pohyb... 😉 a ja ho budem musiet zaviest, lebo tiez sa len na aute vyvazam....

• nejako tu zamrzla komunikacia 😞disappointed:(
    Hanka, akurat som sa pytala priatela, kde je podjavorinskej ulica, kedze TT este tak dokonale nepoznam... tak uz viem 🙂
    Inak, tam kde teraz byvas, to je blizko Šuroviec, tak uz som v obraze kde je co, akym smerom.. Uz keby som bola v TT, nebavi ma pendlovat kazdy vikend, ale bojim sa , ze si nenajdem dobru robotu, aku mam tu, a do BA sa mi nechce dochadzat ked uz mam dieta.. to by bolo o nicom, kruzky a pod...

• a kde pracujes teraz? ano, je to blizko Suroviec... 🙂

• Dominika: no auto nas pekne roznazna.. mna uz drahy aj hresi, ze uz ani do jednoty v centre sa mi nechce ist pesi cez lávku.... he he ... ale sak ked pojde nafta tak stale hore, tak sa naucime chodit zas pesi... 😛

• Teraz robim pre SE -ENEL tlmocnicku a asistenku riaditela, ale je to skor o tom tomoceni...

• dominika, hanka, mozte sa kludne ku mne pridat na cvicenie... 😃

• a prepacte, ze sa tak blbo pytam, ale co je spinning?

• hmmm, ja by som rada nejake to cvicenie aj v piatok - ako oddych po celom pracovnom tyzdni....

• smeji, to je slapanie na bicykli - stacionarnom : )) mna nebavi sediet na zadku, to by ma nebavilo..

• domi, to by ani mna nebavilo

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.