Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
nikto nekomunikuje? hmm... mna asi porazi z toho, ze cely minuly tyzden a ani dnes sa mi nedri vlozit sem ziadne fotky.. stale mi pise" foto neposlane".... nechapem to.. :-((((((((((((((((((((((ä
Odpovedať
ahoj katrin, som na tom úplne rovnako.... pracovný výkon sa zatiaľ rovná 0.... študujem na internete decoupage /servítkovú techniku/... cez víkend sa chystám skúšať to... takže dnes sa obávam, že si nezarobím ani na slanú vodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: ja som to minule videla robit v telke, na stv 2 tusim byva taka relacia s Kristinou Farkašovou a tam to robili, treba na to specialne lepidlo,inak je to jednoduche.... ani ja dnes nic nerobim v praci, a akuraz rozmyslam., ze zdrhnem....a dojdem az na obed. pocasie je pod psa, zima, zamraceneno fuj... a ty kde robis?
Odpovedať
katrin lepidlo už mám, aj servítky... budem skúšať aj krakelovanie.... už len dokúpiť farby a nejaké krabičky alebo kvetináče na skúšku.... robím v BA v leasingovke....ja bohužiaľ zdrhnúť nemôžem... to by si asi všetci všimli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To asi hej... ja ale vyuzijem, ze sefstvo je dnes fuc a hadam ma nikto nebude hladat, vratim sa okolo jednej. zatial ahojte!
Odpovedať
tak ti katrin tíško závidím :-) ... tak zatiaľ čau
Odpovedať
ahojte.. ja viem dlho som tu nebola.. hanbim sa... ale bude nejake stretko? :-N
Odpovedať
ahoj sonula... ak si dobre pamätám, tak baby sa stretávajú zajtra, 21.5.....
Odpovedať
iha... no tak si pockam na este jedno :-) hm. klasika radnicna na puncak? :-D
Odpovedať
sonula michala o stránku dopredu /108/ navrhuje 18,00 hod na tradičnom mieste -radnicna.... ale je to na Vás ako sa dohodnete :-)
Odpovedať
no uvidim.. dakujeem
Odpovedať
ahojte babenky... veru, ja tak zvyknem v noci pracovat, lebo cez den som rozlietana..a vecer je klud..a okrem toho, ked sa mesiacik usmieva na mna celym svojim objemom, tak to si rovno ani nemusim ustielat... :-N @michala v radnicnej je taaaak hlucno..ved sa nebudeme pocut..ale dobre...o 18.tej v radničnej... @ljenocka ano, dekupáž som aj ja dumala, že skúsim...vcera som trcala na jednej stranke s vecickami, ake dostanes kupit v da vinci...kym som to preluskala...uf...a potom som sa dala pocitat perlicky, ktore som kupila saklik za 70,-sk...lebo som chcela vediet, co sa mi oplati financne...no veru sa mi to oplatilo...ale aj tak si odtial nieco objednam.. @sonula ty nestihnes? a vlastne, kde teraz s drahym byvate? @katrin21 teda som ie podobne na tom..ale kalfas kavy uz mam pred sebou..a teraz sa od vas odpojim a idem makat... tak vam zelam pekny den...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute baby... kedy a kde je stretavka?
Odpovedať
Profilova fotka
som na skoleni tak len rychlo pozeram....
Odpovedať
babulky a co takto toho 21. (stredu) v Pizza Cica? je tam pekne a prijemne prostredie a maju velmi dobreeeee mnam mnam maskrty (hlavne pizzu :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, môže byť aj tam, mne je to v podstate jedno kde, skôr ten čas mi vyhovuje o 18-tej. Teda, ja prídem...
Odpovedať
michala - ja som tiez za 18tu ;-)
Odpovedať
lomnicka: este stale sme za malackami, ale uz aktivne hladame byt v BA, uz nam chyba len ta hypo, tak obehavame banky. zajtra akurat ideme do jendej pooobede. tak neviem... ale sme uz motorizovani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto? ja som uz spat :-))
Odpovedať
Profilova fotka
v pizza cica sa fajci? lebo ja do takych priestorov nemozem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ano fajci sa tam....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ,Dominika :_) uz mas po skoleni? ja sa tu trapim s prekladom " programmu merania spotreby vapenca na fluidnom kolti".. fakt mile... pomooooc!!! to je dan za dobru pracu v tep. elektrarni.... he he
Odpovedať
Profilova fotka
kde je pizza cica? :-)
Odpovedať
katrin, na pesej zone je csob banka a vedla je ulicka, tak v nej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, tak potom z objektivnych dovodov asi nepridem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vivere : aha... ja tie podniky az tak moc dobre nepozam, s priatelom chodime vacsinou do toho kde spievala Mirgova a teraz este jej otec spieva... ani neviem ako sa to vola, tusim nejaka Lucia ( lučia)... ci co.... he he, Ale dakujem za info.... boze daj nech prestane prsat!! je strasna kosa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Katrin, nie este mam stale skolenie...... :-| blleeee, uz chcem ist domov...
Odpovedať
Profilova fotka
dominika :-) ty budes teda po dnesku muuuudra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sissik..ale su tam casti aj pre nefajciarov, my tam chodime dost so sestrou...
Odpovedať
Profilova fotka
Skoda , ze nebyvam cez tyzden v TT, by som sa rada prisla s Vami zoznamit.. aj ked niekedy v stredu som v TT....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?