Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahoj sissik, je z teba kinderko? 2 v 1? :-) ;-) katrin, tak uz budes vediet a mozno pojdete vyskusat ;-) inak ja som tam este nebola, raz sme tam vbehli a bolo beznadejne plno :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin ani mi nehovor - od pondelka tohto som a budem dva tyzdne na skoleni.... vsetko v BA, takze sa zase nacestujem... uz teraz mam dost a to som tu druhy den.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hanka ja ten smrad citim aj na 20 metrov, neznasam ho :-| :-S a hrozne mi to vadi, aj ked sedim v restike v nefajciarskej casti, ktora ale nie je oddelena od fajciarskej, proste to citim a teraz mam aj iny dovod nezdrziavat sa v akychkolvek zahulenych priestoroch
Odpovedať
Profilova fotka
sissik, budes maminka?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to tak, ze ano :-)
Odpovedať
sissik, gratulácia :-D :-D :-D tak ty už sa nám pomaly presunieš na modrého koníka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sissik.: aj my s priatelom neznasame zafajcene priestory, ak sa vedla nas vyskytne niekto kto faci ked jeme, hned sa spusti debata o tom, ze by to mali zakazat ako napr. v Taliansku... Dominika: mna by to tiez nebavilo... a este k tomu dochadzat do Blavy, brrrr.... az dva tyzdne... to uz budes fakt mooooc mudra, a spravia z Teba veducu pobocky CSOB, he eh.... a potom mi budes zistovat, kolko ma moj ex na ucte ak nahodou nezaplati alimenty, hehehehehehhee :-D ale to len srandujem.. ozaj, znamena nieco popis transakcie CEKOSA? mne to nic nehovori....
Odpovedať
Profilova fotka
sissik : Tak to gratulujem aj ja... aj by som chcela, ach jo.....
Odpovedať
sissik, gratulujeeem a drzim palceky :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, uz tam pomaly obsmrdam :-D v restikach by sa podla mna nemalo fajcit vobec. v kaviarnach a krmach moze byt, chapem, ze niekto si chce dat ku kave alebo pivu cigaretku. kavu nepijem, pivo obcas a tak take priestory nevyhladavam. ale ked jem v restike a vedla si niekto zapali, to ma vytaca a viac do takej restiky nejdem. a poviem to zvycajne aj personalu 8-(
Odpovedať
aj ja mam sklon k tomu, ze sa ozvem, tak ma moj drahy vzdy odtial taha... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sissik, taaak gratulujeem :-) Katrin nerob si zo mna srandicky, jo? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dominika :hehe ked ja som taka vesela kopa :-))))))))))))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
no to taha aj mna, ale naposledy sa ozval on, normalne som ostala prekvapena dominika diky
Odpovedať
sissik, vidis, niecomu ich poducime :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: ale to mas aj tak dobre, ze tam mas PC... ja som tak v piatok tlmocila.. aj som pisala a citala tu aj prekladala ustne, az pokial mi ten dotycny nepovedal, ze som jeho taliansku vetu " prelozila" zopakovanim talianciny..... dost stranda :-p
Odpovedať
Profilova fotka
katrin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sisssik: a to sa mi stalo dokonca viackrát :-)))))))) fakt! aspon sa odlahci atmoska....
Odpovedať
sissik: gratulujeeeeem velmi velmi moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sonula dakujem katrin ale za tie neprelozene vety ta neplatia, ze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika si v csob? keby som ukecala draheho na dom, pridem k tebe vybavit hypo ;-) zatial sa brani, ale to sa branil aj svadbe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sissik : ved praveze platia :-D ale to nikto neuveri ake je to narocne niekolko hodin v kuse tlmocit.. ked som na sluzobke v Tal, alebo v BA a mam dva - tri ( nedajboze tyzden) tlmocit od rana od 8 do 17 -18 vecer, tak vecer neviem uz ani po slovensky po dvoch dnoch... naozaj.. sa mi pletie jazyk a nevladzem a to mam fest silny hlas!!!( aj som volakedy davno za mladi spievala..) :-o a inak, s tym domom odporucam, pri cenach domov v TT ( a v BA), sa ti uz neoplati kupovat byt... pod stavat v Parnase, budeme susedy :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
my uz byt mame, ale uz zaciname mat deficit izieb :-. nemame kam dat posilku a aj kuchyna je mala pre vsetky pristroje, ktore chcem. casom to urcite poriesime, vraj ked budeme mat na ucte milion, tak moze byt. myslim, ze za chvilu to budeme musiet prepocitat na eura....
Odpovedať
Profilova fotka
byt nas vysiel financne super, takze nebolo o com pochybovat ale teraz by som byt uz nekupovala, fakt radsej dom
Odpovedať
Profilova fotka
sissik :-) ty si taka na cvicenie a kuchynske spotrebice? hmmm, no tak to hej... ale to sa nacakate , kym budete mat na ucte milion.. teda v tych Eurach :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
a kde byvate?
Odpovedať
Profilova fotka
no ked ten milion prepocitame na eura, tak je suma priaznivejsia byvame pri futbalovom stadione, len skoda, ze nevidime na travnik
Odpovedať
Profilova fotka
aha...ja byvam ( zatial cez vikendy kusok ) na Hlbokej,a som na tom este horsie, ja z toho stadiona vidim len tie svetla !! :-D Musim uz koncit, idem pre dceru na hudobnu, tak sa majte vsetky krasne!! paa paa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa a pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
idem aj ja, potrebujem nieco nakupit a potom upratat po majstroch. prave sme kompletne dokoncili prerabku bytu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?