Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
no baby, ste tu popisali...nestiham citat..som akurat dofrcala a zas odrfrcim... aj ja by som potrebovala cvicit...necitim sa dobre s tymi mojimi kilami navyse...a to mi dr-ka povedala, ze sak som dobra... inak, volaco som chcela, len mi to vyfuuucalo z hlavy... tak ja frcim..papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim na ten body tonning a je to super. zacina to rozvickou na stepe (to je riadna makacka, leje zo mna ako z kona) a potom brusaky, cviky na stehna, zadok... ale to je cvicenie na schudnutie a to ty nepotrebujes, kedze si chudulinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani mna by to nebavilo... dominika: aj ja by som isla niekedy v piatok vecer,.... mozem ist potom skusit s tebou??
Odpovedať
Ahoj Karin. Olivier je francúzs. Aj ja mám prípravné foto len sa nachádza pod olivier.lionne. Môj drahý bol šikovný a dal to pod seba.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne katrin mozes kludne, len sa musime nejak dohodnut...
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka: to by bolo nieco pre mna ten tonnig
Odpovedať
Profilova fotka
dominika: ved niekedy sa dohodneme, rada pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
ved mna preto laka skor ta joga, cela sa ponatahujem...ja by som navrhla v utorok-stredu nieco aerobne a v piatok jogu ako oddych...hm? v sobotu zvyknem zajst na masaz chrbta, je u nas jeden pan,ktory je slepy a ma masersky salon a cez vikendy masiruje doma...a este si musim najst cas na ten stroj proticelulitidny, nech som na dovolenke pekna :-D :-D :-D katrin, tak to je fajn praca,nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja pre dnesok koncim. majte sa krasne a krasny vikend zelam
Odpovedať
bože už som aj slepá prepáč katrin a nie karin
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji :-) AJ JA UZ POJDEM, SOM ZISTILA, ZE SOM SI RANO ZABUDLA VZIAT ANTIKONCEPCIU, TAK BUDEM MUSIET LETIET DOMOV, ABY MA NAKONIEC NAPRIEK VSETKEMU NENAVSTIVIL TEN BOCIAN AKO PRVU :-D :-D :-D
Odpovedať
hanka bocian je pekný "vták"
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hanka : fajn, ale niekedy ked nemam komu tlmocit, tak sa fest nudim !!! ale inak dobre, obcas sa pritrafi aj nejaka sluzobka to Tal.... :-) ;-) ... ale uz ma to moc nebavi preto, ze len papagajuje,co druhy hovoria, predtym som robila v jednej firme, a mala som vsetko na starosti a to bolo cosi! faktury, vyvozy, dovozy, tlmocenie, prevodaky, pokladna... lucia: wow, takze vies dobre po francuzsky... ja rozmyslam,( vidiac pracovne ponuky okolo TT) ze sa zacnem ucit aj franinu... je podobna s Tal, a dnes ju chce kazdy... s taliancinou najst prau v TT je problem, ak budete niekto o nejakej vediet, dajte mi vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pa pa Hanka!
Odpovedať
katrin teraz sa zasmeješ :-D ja neviem po francúzsky. Keď som sa stretla s Olivierom na diskotéke v Relaxe on vedel po francúzsky a trochu anglicky, ja zase po nemecky. tak si vieš predstaviť naše začiatky. Prekladanie cez slovník, počítač a tak. Ja som tomu veľké šance nedávala. Myslela som si, že Olivier hľadá ženu na zábavu, ako asi 90 percent cudzincov. Teraz sme spolu 2 roky a v júli máme svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucia: Uplne to iste bolo so mnou , ja nemecky a trocha anglicky a on len taliansky, per slov anglicky.. najvacsia sranda je , ze sme si rozumeli!! na druhy den som na stretko dofrcala so slkovnikom a na treti den ked odisiel som bezala kupit si knihu tal pre samoukov, po mesiaci sme si mailovali a volali uz plynule e po dvoch som sla za nim do Milana a dohovorila som sa ,Ale je fakt , ze som drela 8-9 hod denne, bola som vtedy nezamestnana, tak som mala cas... budete zit tu?
Odpovedať
Profilova fotka
zACHVILKU BUDEM MUSIET KONCIT... :-(
Odpovedať
áno. Olivier nechce ísť do francúzska. On sa cíti byť slovák a je nadšený, že tu môže žiť. nechce sa mu ísť ani na návštevu domov :-| Aj ja sa chcem učiť po francúzsky.
Odpovedať
Profilova fotka
to sa ti ako podarilo, ze sa citi byt slovak? a kde pracuje? vie po slovensky?
Odpovedať
aj ja odchádzam :-( musím sa ísť učiť. Je čas povedať deťom pá pá.
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte vsetci... tabi pá pá...
Odpovedať
on sa tu cíti dobre, je spokojný. Chodí na slovenský jazyk. Neviem ako sa to všetko podarilo, ale je to tak. Pracuje v PSA.
Odpovedať
Profilova fotka
to urcite pozna mojho priatela byvalu zenu- ona bola vo FR aj na pobyte aj jej priatela - Henrieta Sestakova a peter Krajci.. manager kvality obaja,.... spytaj sa ho na nu a neho, aky ma na nich nazor, lebo nam robi ona fest problemy...! pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kočky, len pripomínam stredu tohto týždňa - cca okolo 18,00. Miesto ako tradične - zrejme radničná, alebo navrhnite. ;-)
Odpovedať
@michala ked aj nikto sa nehlasi, tak ja sa posnazim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala, lomnicka to vy nespite? ja sa tiez posnazim
Odpovedať
ahojte baby, to je dnes ale "krásne" počasie, čo??? ako to bolo v jednom filme: a chčie a chčie :-D :-D
Odpovedať
ljenocka, mas pravdu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
otraaaaaaaas :-p ale inak pekny den vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! boze, ljenocka, ja z toho pocasia asi zaspim rovno v kancli na stole!! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?