Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • no baby, ste tu popisali...nestiham citat..som akurat dofrcala a zas odrfrcim...
    aj ja by som potrebovala cvicit...necitim sa dobre s tymi mojimi kilami navyse...a to mi dr-ka povedala, ze sak som dobra...
    inak, volaco som chcela, len mi to vyfuuucalo z hlavy...
    tak ja frcim..papa

• ja chodim na ten body tonning a je to super. zacina to rozvickou na stepe (to je riadna makacka, leje zo mna ako z kona) a potom brusaky, cviky na stehna, zadok... ale to je cvicenie na schudnutie a to ty nepotrebujes, kedze si chudulinka 😃

• ani mna by to nebavilo...

dominika: aj ja by som isla niekedy v piatok vecer,.... mozem ist potom skusit s tebou??

• Sponzor fóra
  • Ahoj Karin. Olivier je francúzs. Aj ja mám prípravné foto len sa nachádza pod olivier.lionne. Môj drahý bol šikovný a dal to pod seba.

• jasne katrin mozes kludne, len sa musime nejak dohodnut...

• smejulienka: to by bolo nieco pre mna ten tonnig

• dominika: ved niekedy sa dohodneme, rada pojdem

• ved mna preto laka skor ta joga, cela sa ponatahujem...ja by som navrhla v utorok-stredu nieco aerobne a v piatok jogu ako oddych...hm? v sobotu zvyknem zajst na masaz chrbta, je u nas jeden pan,ktory je slepy a ma masersky salon a cez vikendy masiruje doma...a este si musim najst cas na ten stroj proticelulitidny, nech som na dovolenke pekna 😃 😃 😃

katrin, tak to je fajn praca,nie? 🙂

• baby, ja pre dnesok koncim. majte sa krasne a krasny vikend zelam

• bože už som aj slepá prepáč katrin a nie karin

• ahoj smeji 🙂 AJ JA UZ POJDEM, SOM ZISTILA, ZE SOM SI RANO ZABUDLA VZIAT ANTIKONCEPCIU, TAK BUDEM MUSIET LETIET DOMOV, ABY MA NAKONIEC NAPRIEK VSETKEMU NENAVSTIVIL TEN BOCIAN AKO PRVU 😃 😃 😃

• hanka bocian je pekný "vták"

• hanka : fajn, ale niekedy ked nemam komu tlmocit, tak sa fest nudim !!! ale inak dobre, obcas sa pritrafi aj nejaka sluzobka to Tal.... 🙂 😉 ... ale uz ma to moc nebavi preto, ze len papagajuje,co druhy hovoria, predtym som robila v jednej firme, a mala som vsetko na starosti a to bolo cosi! faktury, vyvozy, dovozy, tlmocenie, prevodaky, pokladna...

lucia: wow, takze vies dobre po francuzsky... ja rozmyslam,( vidiac pracovne ponuky okolo TT) ze sa zacnem ucit aj franinu... je podobna s Tal, a dnes ju chce kazdy... s taliancinou najst prau v TT je problem, ak budete niekto o nejakej vediet, dajte mi vediet 😉

• tak pa pa Hanka!

• katrin teraz sa zasmeješ 😃 ja neviem po francúzsky. Keď som sa stretla s Olivierom na diskotéke v Relaxe on vedel po francúzsky a trochu anglicky, ja zase po nemecky. tak si vieš predstaviť naše začiatky. Prekladanie cez slovník, počítač a tak. Ja som tomu veľké šance nedávala. Myslela som si, že Olivier hľadá ženu na zábavu, ako asi 90 percent cudzincov. Teraz sme spolu 2 roky a v júli máme svadbu 😃

• Sponzor fóra
  • lucia:
    Uplne to iste bolo so mnou , ja nemecky a trocha anglicky a on len taliansky, per slov anglicky.. najvacsia sranda je , ze sme si rozumeli!! na druhy den som na stretko dofrcala so slkovnikom a na treti den ked odisiel som bezala kupit si knihu tal pre samoukov, po mesiaci sme si mailovali a volali uz plynule e po dvoch som sla za nim do Milana a dohovorila som sa ,Ale je fakt , ze som drela 8-9 hod denne, bola som vtedy nezamestnana, tak som mala cas... budete zit tu?

• zACHVILKU BUDEM MUSIET KONCIT... 😞

• áno. Olivier nechce ísť do francúzska. On sa cíti byť slovák a je nadšený, že tu môže žiť. nechce sa mu ísť ani na návštevu domov 😐 Aj ja sa chcem učiť po francúzsky.

• to sa ti ako podarilo, ze sa citi byt slovak? a kde pracuje? vie po slovensky?

• aj ja odchádzam 😞 musím sa ísť učiť. Je čas povedať deťom pá pá.

• tak sa majte vsetci... tabi pá pá...

• on sa tu cíti dobre, je spokojný. Chodí na slovenský jazyk. Neviem ako sa to všetko podarilo, ale je to tak. Pracuje v PSA.

• to urcite pozna mojho priatela byvalu zenu- ona bola vo FR aj na pobyte aj jej priatela - Henrieta Sestakova a peter Krajci.. manager kvality obaja,.... spytaj sa ho na nu a neho, aky ma na nich nazor, lebo nam robi ona fest problemy...! pa pa

• Ahoj, kočky,

len pripomínam stredu tohto týždňa - cca okolo 18,00. Miesto ako tradične - zrejme radničná, alebo navrhnite.
    😉

• @michala
    ked aj nikto sa nehlasi, tak ja sa posnazim... 🙂

• michala, lomnicka to vy nespite?
    ja sa tiez posnazim

• ahojte baby,
    to je dnes ale "krásne" počasie, čo??? ako to bolo v jednom filme: a chčie a chčie 😃 😃

• ljenocka, mas pravdu 😃 😃 😃 😃

• otraaaaaaaas 😛 ale inak pekny den vsetkym 🙂

• ahojte! boze, ljenocka, ja z toho pocasia asi zaspim rovno v kancli na stole!! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov