Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
katrin ja neviem ako to je. Ešte som nerodila. ale rada si nechám poradiť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, ja tu posielam odpoved a ona sa tu nezobrazila..... pisala som ze pojdem na obed lebo sa mi uz hlava toci.... :-| a uz by mohli byt aspon 4 hodiny.. :-D
Odpovedať
dievčatá ako si konverzácia viazne. ráno plné energie a na obed nič :-) ja mám novú čokoládovú fontánu :-o to aby reč nestála
Odpovedať
@ljenocka ibaze druha strana pojde z Trnavy, takze by sme sa museli vratit a naco to zbytocn komplikovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetci su na obede :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. konecne som sa aj ja odtrhla z pracovneho osialu. tak som si doteraz citala, co ste popisali a bolo toho tolko, ze ani neviem, na co mam odpisat :-) tak vas aspon vsetky zdravim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hani. tak spon ty si uz doobedovala? ci este pred? ja som mala len salat. musim zhodit :-S
Odpovedať
ljenocka: ikebany umele a to srdce davaju, aj ja si ho davam, je tiez umele 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja musim zhodit :-| a uz som po, teraz som dotlacila grahamovu bagetu s nivou :-N =-) ale mam tu pred sebou nestle fitness, musim sa odhodlat :-D :-D
Odpovedať
aj ja musim, uz to mame za par, len sa nejako nedari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mna uz od pondelka drazdi v sufliku delissa. musim sa dobre prekonavat, aby som ju do seba nenarvala :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to u mna funguje len to nemat nikde nic...lebo teda tyzden by to u mna v sufliku nevydrzalo.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to ani u mna, lenze taka som rozozrata, ze uz sa musim fakt krotit
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa zislo cvicit, ale zmozem sa tak ist von so psom, nedonutim sa :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no aj cvicit som zacala. chodim do TT do aerobic studia N°1
Odpovedať
Profilova fotka
no to si stale hovorim aj ja, ze mam svoje auto, mozem ist kam chcem a aj tak nejdem :-| a ake to tam je? a kde to je presnejsie?
Odpovedať
Profilova fotka
to je hned vedla Maxu. hotel Nukleon. ja uz som sa sama donutila, lebo nemozem sa na seba pozerat
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy tam byvaju hodiny? kedy chodis? je tam aj powerjoga? tej som sa venovala asi 3 roky, bolo to super, ked sme byvali na intraku, ale potom ma zavalila praca a v konecnom som zlenivela...maju nejaku stranku na nete? a nie je tam aj bazen? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie je tam bazen. http://www.aerobicno1.host.sk/ ja chodim na revitalizačný body tonning. v utorok a vo stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
hani, ja sa ti musim s niecim priznat. ja som tu delissu teraz zozrala. ked sme o nej tolko rozpravali, ze som to nevydrzala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to neva...asi ju tvoje telo velmi potrebovalo (Editka Papeki :-D )...a vidis na sebe nejake pokroky? stoji to za nieco?
Odpovedať
Profilova fotka
smeji smejiiii, ja budem chodit s tebou cvicit mozem?? sama sa neviem donutit a potrebujem aj ja... dohodneme sa?? ja tam kusok odtial byvam... bolo by super, lebo potrebujem partacku...
Odpovedať
Profilova fotka
no uz aj ja sa prave vtieram :-D :-D a mozme ist potom alebo predtym vzdy na zmrzku :-D a musis sa vopred nahlasit, alebo netreba?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, to by bolo super baby... ja fakt musim chodit.. lebo budem kysnut zachvilku.. vobec sa nehybem a strasne ma boli chrbat z toho nicneroenia.. ja by som isla aj dnes.... :-D a inak je tam aj power joga... to by som vyskusala...
Odpovedať
no, ja už som tiež po obede.... a tiež sa trápim len šalátmi :-) .... ale dneska bol fakt dobrý a presne tak, ako píše Hanka- hlavne nič nemať v stolíku, lebo teda u mňa koľkokrát delissa nevydrží ani od rána do obeda, nieto ešte týždeň :-D ja mám najlepšiu chudnúcu skúsenosť so spinningom..... bez odopierania jedla išlo 5 kíl dolu....
Odpovedať
Profilova fotka
ved pozeram to...a tu mozem vrele odporucit, svicila som najvyssiu uroven na vyske 3 roky a bola to bomba...teraz uz sa ledva zohnem a nie dlane na zem :-( a dominika, podla fotiek teda nevyzeras, ze by ti nejak sadlo vytekalo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni a v TT je spinning? a neboli ste nahodou niekde na nejakej procedure proti celulitide...lebo nejak som to nikdy nemavala, ale ako pracujem na zadku vkuse, tak uz sa mi tam nieco mari a teda sa mi to vobec nepaci! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
noo, nevyteka mi sadlo.. ale chcem spevnit :-) spinning by ma asi nebavil.. velice dobry je v teamaerobiku.. myslim ze aj aerobik je tam lepsi ako v No1
Odpovedať
Profilova fotka
hej? tam sa chystam chodit, ked uz budeme byvat na Podjavorinskej, to mam 5 krokov z domu :-) chodila si tam?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?